اقامت دبی را باید چگونه بگیریم ؟

 اقامت دبی 

اقامت دبی در کشوری که در رشد و توسعه در دنیا بی نظیراست  و در  ابعاد مختلف فرهنگ، زبان و موقعیت جغرافیایی تنوع زیادی دارد، یکی از مهم ترین دلایل برای افرادی است که از سراسر دنیا برای زندگی و کار، دبی را انتخاب می کنند.

اقتصاد دبی نه تنها در زمینه های تجاری بلکه از نظر خدمات گسترده دیگری مثل ساخت و ساز، گردشگری و خیلی از عناوین دیگر به شدت در حال پیشرفت است و به عنوان شهری که تلفیقی از نژاد ها و ملیت های مختلف دنیا است مقصد بی نظیری برای زندگی، کار و توسعه و بهبود شرایط کاری محسوب می شود.

در واقع استقبالی که این شهر از مهاجران می کند و زیرساخت هایی که برای کار و زندگی آن ها فراهم می کند ، باعث شده که روز به روز تعداد این افراد بیشتر شده و محلی برای سرمایه گذاری و کار برای اهل فن و عمل به حساب بیاد.

شرایط اقامت در دبی چگونه است؟

یکی از شرایط اقامت در دبی این است که قبل از اینکه دبی رو برای زندگی انتخاب کنید باید بدانید که اولین گام برای زندگی در دبی این است که بتوانید اقامت کشور ایالات متحده عربی را کسب کنید و زمینه کار کردن در  این شهر را  به دست آورید.

در واقع برای اینکه شما بتوانید در این شهر یک حساب بانکی، اجاره ملک یا حتی ثبت نام خودرو  انجام بدهید ، باید مجوز اقامت داشته باشید و برای گرفتن این مجوز به یک حامی مالی احتیاج دارید و باید بتوانید ثابت کنید که می توانید از پس زندگی در این شهر مدرن بر بیاید.

اقامت از طریق کار در دبی چگونه است؟

بیشتر خارجی هایی که در دبی زندگی می کنند،  از طریق کار وارد این شهر شدند و ویزای کاری و در واقع کارت مربوط به کار (labor card) دارند و تا زمانی که این کارت اعتبار داشته باشه اجازه اقامت در دبی را خواهند داشت. این موضوع رو باید در نظر داشته باشید که راحت ترین و بهترین راه برای اقامت در دبی اقدام از طریق کار است.

در واقع یکی از بهترین روش ها برای گرفتن اقامت در دبی این است که یک کارفرما شما را به عنوان کارمند خودش انتخاب کند و مسئولیت ثبت تمامی مدارک شما شامل فرم درخواست، اصل و کپی پاسپورت، عکس و مجوز استخدام طبق وزارت کار کشور امارات را انجام می دهد.

اقامت از طریق ثبت شرکت چگونه است؟

یکی دیگر از راه های شرایط اقامت در دبی این است که یک شرکت ثبت کنید یا از سهامداران یکی از  شرکت های  دبی شوید که مسلما برای چنین کاری نیاز به هزینه زیادی هم دارید و این هزینه ها از حدود ۱۰۰۰۰ دلار شروع می شود و اگر ملکی را برای این شرکت تهیه کنید به عنوان مالک تا ۳ سال به شما اجازه اقامت داده می شود.

اقامت با خرید ملک در دبی چگونه است؟

در واقع یکی دیگر از راه هایی که می توانید از این طریق  اقامت دبی را بگیرید ، اقامت دبی با خرید ملک است شما باید ملکی با ارزش بیشتر از ۱ میلیون درهم در دبی خریداری کنید. این موضوع را هم قبل از رفتن باید در نظر بگیرید که درآمد ماهیانه شما در کشور خودتان باید حداقل ۱۰۰۰۰ درهم باشد و بتوانید از پس مخارج بربیاید. می توانید برای ویزای اقامت در دبی اقدام کنید. اما طبق تحقیقات ،اقامت از طریق خرید ملک مشکلاتی دارد و از آنجایی که فروشنده ها ملک هایشان را با قیمت های خیلی بیشتر از آن چیزی که هست به خارجی های می فروشند، چندان کار ساده ای به نظر نمیاد.

خرید ملک از معتبرترین سایت املاک در دبی   

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ برای رفاه حال شما  وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما می توانید از طریق خرید ملک لوکس و اجاره دادن این املاک درآمد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در شهر دبی را دارند، می توانند جهت  مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه :

اقامت در دبی     داماک گروپ    اقامت دبی با خرید ملک      اقامت از طریق کار در دبی  

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمهاجرت به دبی

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...