اخذ اقامت در دبی با خرید ملک چگونه است ؟

 اقامت در دبی 

یکی از راه های اقامت در دبی این است که متقاضیان  علاوه بر سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک ، می‌توانند با اخذ ویزای ثبت شرکت در دبی اقامت 3 ساله و قابل تمدید به دست آورند.

دبی به دلیل دارا بودن استانداردهای بانکی و سیستم برتر مالیاتی یک گزینه بسیار عالی برای بازرگانان و تجار خارجی به شمار می‌رود.

 اقامت در دبی با خرید ملک لوکس 

اقامت دبی از طریق خرید ملک از طریق اخذ پیشنهاد کاری  از شرکت های امارات صورت می پذیرد و بدون هیچ  نیازی مانند محدودیت سنی، مدارک دانشگاهی می باشد. در این نوع ویزا می تواند اجازه کار برای خانواده اش کسب نمود.

مراحل اخذ ویزای کسب‌ و کار در دبی چگونه است؟

برای به دست آوردن ویزای کسب و کار به منظور ثبت شرکت در امارات، مراحل و شرایطی لازم است. مراحل و فرآیند دریافت ویزا به شرح زیر می باشد

  • به دست آوردن مجوز اقامت در امارات متحده عربی
  • اخذ گواهینامه ثبت شرکت مورد نظر ظرف مدت چند روز
  • ارائه صورت حساب بانکی شخص متقاضی

مهاجرت و اقامت  از طریق خرید ملک در دبی  چگونه است؟

خیلی  از افرادی که قصد اقامت دبی و مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند، راهکارهای زیادی را برای گرفتن اقامت پیش روی خود دارند. یکی از این راه کارها ، مهاجرت از طریق خرید ملک با کمک گروه داماک damac است و در نتیجه گرفتن پاسپورت از کشور امارات متحده عربی است. تعداد کشورهایی که در جهان با چنین امکانی به خریدار خانه، اجازه اقامت و حتی گاهی کارت شهروندی می دهند، حدود ۳۰ کشور است . برای مهاجرت از طریق خرید ملک می توانید شانس خود را برای گرفتن اقامت بلند مدت کشور زیبا و پر از جاذبه امارات متحده عربی  بالا ببرید. با خرید سوئیت های لاکچری ، آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری و همچنین ویلا های فول فرنیش و آپارتمان های فول فرنیش در دبی با اقساط بدون سود می توانید بهترین سرمایه گذاری ، مهاجرت و اقامت را در شهر زیبای دبی داشته باشید.

فواید خرید ملک در دبی چگونه است؟

اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است کشور جذاب امارات متحده عربی  و در راس آن شهر دبی و ابوظبی را می توان نام برد. اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات متحده عربی  و به خصوص در شهر دبی خریداری می نمایند ، در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند. به خصوص  به رشد اقتصادی امارات متحده عربی  نیز کمک می کنند. ( البته این قاعده فقط به کشور امارات  متحده عربی و شهر دبی اختصاص ندارد و شامل سرمایه گذاری در تمام نقاط دنیا می شود.) نکته ای که حائز اهمیت است این است که متقاضی خرید ملک می بایست به این نکته توجه داشته باشد که کشور مورد نظر شرایط اقتصادی مناسبی را داشته باشد.

 مهم ترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که  می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات متحده عربی باشد.

دو نوع پاسپورت برای مالکین در دبی وجود دارد:

  •  اقامت ۶ ماهه (چندبار ورود) ۲ اقامت دو ساله
  • مدارک مورد نیاز جهت اخذ پاسپورت خرید ملک دبی:
  • سند ملک
  • گواهینامه خرید و فروش که باید از بنگاه املاک دبی گرفته شود.
  • تصویر پاسپورت

خرید ملک از معتبر ترین سایت املاک در دبی 

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با اقامت گرفتن از طریق خرید ملک لوکس و  اجاره دادن این املاک ، درآمد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در شهر دبی را دارند، می توانند جهت اقامت در دبی  مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 مطالبه مشابه

    اقامت در دبی از طریق کار در  دبی         اقامت در دبی           اقامت از طریق تحصیل در دبی

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

 آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمهاجرت به دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...