اقامت امارات چگونه است ؟

اقامت امارات

اقامت امارات، شرایط مهاجرت به امارات و  قوانین اخذ اقامت بلند مدت و تابعیت امارات متحده عربی در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد.

آسان ترین راه مهاجرت به امارات کدام است؟ چگونه می توان برای اخذ اقامت امارات اقدام کرد؟ آیا اخذ اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر است؟

شرایط عمومی اقامت امارات

امارت یکی از ثروتمندترین کشورهای پادشاهی در جنوب غربی قاره آسیا است. کشور امارات با جمعیتی در حدود ۸۱۰۶۰۰۰ نفر و مساحت ۸۳۶۰۰ کیلومتر مربع یکی از بزرگ ترین ذخایر نفتی دنیا را در اختیار دارد. در سال های اخیر تغییرات عمده ای در زندگی اجتماعی و فرهنگی مردم این کشور به وجود آمده است و همین امر باعث جذب مهاجرینی که جویای کار و یا سرمایه گذاری هستند به امارات شده است.

اقامت امارات از طریق کار چگونه است؟

کشور امارات دارای 1.7 درصد نرخ بیکاری می باشد، که قطعا با توجه به نرخ بیکاری این کشور این سوال ممکن است برای شما نیز مطرح شود که آیا امکان مهاجرت اقامت  کاری به کشور امارات وجود دارد! تحت چه شریطی امکان کار برای اتباع خارجی در کشور امارات وجود خواهد داشت. دقت بفرمایید برای مهاجرت کاری به امارات در وهله اول بایستی شرایط و توانایی های فردی خود را بسنجید و کاریابی در کشور امارات و امکان کاریابی خود را در این کشور بر اساس سوابق تحصیلی، کاری و توانایی های عملی بررسی نمایید.

چنانکه ذکر شد کشور امارات دارای 9.4 میلیون جمعیت می باشد و از آنجایی که یکی از بالاترین اولویت های امارات متحده عربی همیشه آموزش بوده است سطح آموزش در این کشور از کیفیت بالایی برخوردار است.

دانشجویانی که قصد تحصیل در کشور امارات را دارند می توانند از این طریق اقامت تحصیلی ویزای این کشور را بدست آورند. به شکلی که پس از پذیرش از دانشگاه های این کشور، از طریق نامه پذیرش دانشگاه برای ویزای تحصیلی امارات درخواست دهند که معمولا این ویزا برای دوره های تحصیلی کوتاه مدت برای 12 ماه صادر می شود و اگر دوره تحصیلی شما بلند مدت باشد این ویزا به میزان طول دوره تحصیلی صادر داده خواهد شد.

اقامت امارات از طریق ازدواج چگونه است؟

اخذ اقامت کشور دیگر از طریق ازدواج معمولا امکان پذیر است. زیرا اغلب کشورهای جهان به دلیل اهمیت به بنیاد خانواده، این امکان را برای زوجین برقرار خواهند کرد که بتوانند در کنار هم زندگی کنند. اما به طور قطع شرایط و قوانین کشورهای مختلف متفاوت است در کشور امارات قوانین موجود حکم می کند.

اقامت امارات و اخذ تابعیت امارات چگونه است؟

اقامت امارات و اخذ تابعیت امارات از جمله مسایل مهم برای مهاجرانی است که از طرق مختلف نظیر تحصیل و کار و سرمایه گذاری برای اقامت امارات اقدام می کنند. اما چنانچه ملاحظه فرمودید در هیچکدام از راه های ذکر شده نمی توان تابعیت و پاسپورت امارات را به دست آورد.

اقامت امارات  با خرید ملک چگونه است؟

اقامت امارات با خرید ملک، تقریبا غیر ممکن شده است و برای مهاجرت به  امارات عربی متحده، باید به فکر راه های جایگزین بود. اقامت امارات  با خرید ملک، در برهه ای از زمان ممکن شد ولی با اشباع سرمایه گذاری در دبی، روی بد و نا میمون خرید ملک در دبی به مشتریان رخ نمود.

خرید ملک از معتبر ترین سایت املاک در جهان 

اکثر خانه های دبی  به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ برای رفاه حال شما وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با اقامت گرفتن از طریق خرید ملک لوکس و اجاره دادن این املاک ، درآمد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در شهر دبی را دارند، می توانند جهت اقامت در دبی  مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه : 

 اقامت در دبی از طریق کار در  دبی         اقامت در دبی           اقامت از طریق تحصیل در دبی

 آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمهاجرت به دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...