اقامت در دبی با خرید ملک چگونه است ؟

اقامت دبی با خرید ملک 

اقامت دبی با خرید ملک، تقریبا غیر ممکن شده است و برای مهاجرت به دبی و امارات عربی متحده، باید به فکر راههای جایگزین بود.

اقامت در دبی با خرید ملک، در برهه ای از زمان ممکن شد ولی با اشباع سرمایه گذاری در دبی، روی بد و نا میمون خرید ملک در دبی به مشتریان رخ نمود. در این مقاله با مزایای خرید ملک در امارات، معایب خرید ملک در امارات، دلیل لغو ویزای اقامت از طریق خرید ملک در دبی، اخذ اقامت دبی با سرمایه گذاری، اجاره آپارتمان در دبی و اخذ اقامت دبی و امارات با اجاره املاک و مستغلات و شرایط اقامت در دبی آشنا شوید.

فواید اقامت گرفتن از طریق خرید ملک در دبی چگونه است؟

اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است کشور جذاب امارات و در راس آن شهر دبی و ابوظبی را می توان نام برد.

دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد نموده است که تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند. دولت دبی برای اشخاصی که مالک حقیقی املاک باشند شرایط اخذ ویزا را برای مالک و همراهان وی، تسهیل نموده است.

شرایط  اقامت با خرید ملک در دبی چگونه است؟

متقاضی می‌بایست حداقل یک میلیون درهم جهت خرید ملک هزینه نماید.

در خصوص املاکی که دارای چندین مالک می‌باشند، میزان سهم هر یک از سهامداران باید حداقل یک میلیون درهم باشد.

املاکی مورد خرید و فروش قرار می گیرند که پایان کار گرفته باشند ( به عبارت بهتر با شرایط پیش فروش نمی توان در دبی ملک خریداری نمود)

ویزای ۶ ماهه ای که به خریدار ملک داده می‌شود، هر ۶ ماه قابل تمدید است و البته قابلیت تبدیل به اقامت دائم را ندارد. ضمن اینکه با این نوع ویزا، نه خریدار و نه همراهان وی مجوز کار در دبی ندارند. هزینه تمدید اقامت شش ماهه ۱۱۰۰ درهم می‌باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای خرید ملک دبی چگونه میباشد؟
  • سند ملک
  • گواهینامه خرید و فروش که باید از بنگاه املاک دبی اخذ شود
  • تصویر پاسپورت
  • قطعه عکس مخصوص ویزای دبی
معایب خرید ملک در دبی چگونه میباشد؟

به عقیده فعالان اقتصادی و کارشناسان بازار ملک، دریافت اقامت بلند مدت امارات یا تابعیت امارات و سود بالای سرمایه‌گذاری امارات موجب تمایل اتباع ایرانی به سرمایه گذری از طریق خرید ملک در دبی شده است . منتها واقعیت امری که حقوق دانان و وکلای مهاجرتی تایید می‌نمایند ، موضوع خرید املاک و مستغلات در دبی است که منجر به دریافت کارت اقامت برای ایرانیان یا اتباع خارجی نخواهد شد و به هیچ عنوان طبق قوانین شهروندی امارات این موضوع صحت ندارد.

بنابراین متقاضی خرید ملک در دبی باید توجه داشته باشد که نه تنها نمی‌تواند تابعیت امارات را اخذ نماید بلکه  حتی امکان دریافت اقامت بلند مدت را نیز نخواهد داشت ضمن اینکه در حال حاضر هر چند به اتباع بیگانه با خرید ملک مالکیت داده می‌شود اما تبعه خارجی باید برای خرید ملک قیمت دو یا سه برابر نسبت به قیمت واقعی پرداخت نماید. اخذ اقامت دبی با خرید ملک، در گذشته یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به دبی قلمداد می شد.

چرا مهاجرت به امارات به وکیل نیاز دارد؟

اقامت دبی با خرید ملک در دبی از یک طرف هزینه‌ های بسیار بالایی دارد و املاک و مستغلاتی که در دبی برای اتباع خارجی خرید و فروش می‌شود از ریسک بسیار بالایی برخوردار است. چرا که معمولا فروشندگان ملک، هزینه‌های گزاف از خریداران خارجی دریافت می‌نمایند. از طرف دیگر خرید ملک در دبی، منجر به اقامت دائم و تابعیت امارات نخواهد شد. لذا چنانچه علاقه مند به اخذ اقامت با خرید ملک در دبی می باشید حتما با وکیل مهاجرت به امارات مشورت نمایید. 

خرید ملک از معتبر ترین سایت املاک در جهان 

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ برای رفاه حال شما وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با اقامت گرفتن از طریق خرید ملک لوکس و اجاره دادن این املاک ، درآمد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه اقامت از طریق سرمایه گذاری درشهردبی را دارند، می توانند جهت  مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه :

اقامت دبی از طریق کار     اقامت دبی از طریق تحصیل       اقامت در دبی       اقامت دبی با خرید ملک

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...