اقامت دبی چگونه است ؟

اقامت دبی 

کشور امارات طی سالهاست که به هیچ عنوان اقامت دبی برای ایرانیان صادر نمی کند. در سال جاری طی هماهنگی هایی که  با

شرکت های خصوصی مقیم امارات شد ، موفق به اخذ ویزای اقامت امارات با اعتبار 4 ساله کارمندی  شده ایم. این ویزای اقامت 4 ساله را میتوان پس از  آن برای هر سال تمدید نمود و  امکان زندگی  را برای همسر و فرزندان متقاضی اصلی شامل این اقامت می گردند.

اقامت کوتاه مدت امارات فقط از طریق خرید ملک در امارات یا سرمایه گذاری امکان پذیر است در این محتوا شرایط اقامت دبی را با تیم مجرب داماک گروپ در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم با ما همراه باشید.

شرایط اقامت در دبی با ثبت شرکت و سرمایه‌ گذاری چگونه می باشد؟

ثبت شرکت و سرمایه گذاری در امارات از دیگر روش های دریافت اقامت در دبی به شمار می رود. شرایط اقامت در دبی به گونه ای است که از این طریق به راحتی می توان در دبی اقامت نمود. دلایلی از قبیل اقتصاد پویا، پایین بودن نرخ مالیات در امارات و همچنین موقعیت استراتژیک جغرافیایی این کشور و شهرهایی مانند دبی و ابوظبی، می تواند زمینه ساز مهاجرت افراد خارجی به این کشور از طریق سرمایه گذاری گردد. تسهیلات بی شمار و گسترده ای برای سرمایه گذاران خارجی در امارات در نظر گرفته شده است.

اقامت امارات از طریق قرارداد کاری چگونه می باشد؟

شرایط اقامت در دبی از طریق انعقاد قرارداد کاری نیز امکان پذیر است. چرا که شرایط و بازار کار در امارات در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد. به طوری که طبق گزارش های به دست آمده، نرخ بیکاری در این کشور تقریبا 1.72 % می باشد که نسبت به سایر کشورهای جهان بسیار پایین است. افرادی که تمایل به کار در امارات دارند، بایستی از لحاظ مدرک تحصیلی، توانایی جسمی، شرایط سنی، سطح دانش زبان انگلیسی و عربی و… واجد شرایط باشند.

شرایط اقامت در دبی از طریق تحصیل چگونه است؟

دانشگاه های برگزیده و معتبری در کشور امارات متحده عربی وجود دارد که طیف وسیعی از دوره ها و برنامه های آموزشی را ارائه می دهد. از آنجا که دانشگاه های این کشور از سطح علمی بسیار بالا و پیشرفته ای برخوردار بوده و در رتبه بندی های جهانی قرار دارند، لذا شرایط اقامت در دبی را در زمینه تحصیلی برای متقاضیان تحصیل در امارات فراهم نموده اند. اگرچه مردم امارات به زبان عربی صحبت می کنند، اما در امور تجاری و کسب و کار و همچنین امور مربوط به تحصیل و آموزش، زبان انگلیسی را مورد استفاده قرار می دهند. از این رو، متقاضیان تحصیل در دانشگاه های امارات بایستی مدرک آیلتس نمره 6 را جهت پذیرش تحصیلی در دست داشته باشند.

خرید ملک از معتبر ترین سایت املاک در جهان 

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با اقامت گرفتن از طریق خرید ملک لوکس و اجاره دادن این املاک ، درآمد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند، می توانند جهت اقامت در دبی  مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه : 

اقامت در دبی        اقامت در دبی از طریق تحصیل        اقامت از طریق کار در دبی 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...