شرایط اقامت در دبی چگونه است ؟

شرایط اقامت در دبی 

در این مقاله با داماک گروپ با شرایط اقامت در دبی آشنا می شویم تمام سوال های بی جواب شما را داماک پاسخ می دهد با ما همراه باشید.

دبی،به یک مرکز توجه جهانی برای مسافران و مهاجرین تبدیل شده است، به ویژه پس از آنکه دبی موفق به میزبانی نمایشگاه جهانی 2020 شد. بعد از میزبانی این رویداد بزرگ، احتمالا منجر به هزاران فرصت شغلی جدید در چند سال آینده خواهد شد. نوع ویزا برای ورود به دبی و همچنین شرایط اقامت بلند مدت در دبی بستگی به عوامل متعددی مانند پیشینه تحصیل امارات متحده عربی یا کلا زندگی در این کشور و ملیت شما، هدف سفر شما و مدت زمان آن دارد.

اقامت از طریق تحصیل در دبی چگونه است؟

چندین موسسه آموزشی در سیستم آموزشی امارات متحده عربی وجود دارند که برنامه های آموزشی و مدارک حرفه ای را در رشته های گوناگونی ارایه می کنند. هر موسسه دارای اهداف، ساختار و شرایط پذیرش گوناگونی است. جدا از چند دانشگاه و کالج دولتی در امارات متحده عربی که پذیرش شان محدود به افراد بومی است، چندین موسسه خصوصی وجود دارند که ثبت نام برای هر دانشجویی که دارای شرایط پذیرش است، باز است.

ویزاهای دانشجویی توسط تمام دانشگاه ها و کالج ها و همچنین چند موسسه آموزشی فراهم می شوند. بر طبق دانشگاه انتخابی، قبل از صدور ویزا، تمام تشریفات باید برگزار شوند.

ویزاهای دانشجویی

1:دانشجویانی که برای سطح تحصیلی دانشگاهی، کالج یا انستیتو شرکت می کنند: ویزای تحصیلی دبی با اسپانسر استاد

2:دانشجویان تمام وقت می توانند توسط موسسه آموزشی خود، اگر موسسه واجد شرایط باشد، اسپانسر شوند. این امر به آنها اجازه می دهد تا ویزای تحصیلی امارات متحده عربی را برای کل دوره تحصیلی خود کسب کنند.

 3:دانشجویان تمام وقت می توانند توسط دانشگاه، کالج و موسسه اسپانسر شوند، لطفا با مشاوران آموزشی و افسران قبل از ویزا این مورد را بررسی کنید زیرا همه موسسات ارائه کننده این خدمات نیستند.

اقامت از طریق کار در دبی چگونه است؟

اقامت در دبی از طریق کار در  دبی به سرعت در حال پیشرفت است، در نتیجه تقاضا برای نیروی کار برای حفظ این روند رشد بسیار بالاست. با رشد اقتصادی، تقریبا در تمام بخش های این کشور، فرصت های شغلی زیادی وجود دارد و سالیانه تعداد کارکنان ماهر و غیر ماهر که برای کار به این کشور مهاجرت می کنند، در حال افزایش است.

تابعیت یا شهروندی امارات چگونه است؟

امارات متحده عربی که دارای یک اقتصاد باز با درآمد سرانه بالا و یک مازاد تجاری سالانه را دارد. تلاش های موفق در زمینه تنوع اقتصادی بخش تولید ناخالص داخلی را از بخش نفت و گاز به 30 درصد کاهش داده است، از زمان کشف نفت در امارات متحده عربی تقریبا نزدیک به 60 سال پیش، این کشور تبدیل به یک تحول عمیق از منطقه فقیر نشین ائتلافی کویر کوچک به یک کشور مدرن با سطح بالا و استاندارد بالای زندگی شده است.

حکومت،  هزینه های لازم برای ایجاد شغل و گسترش زیرساخت را افزایش داده است و بازده خدمات را برای دخالت بیشتر بخش خصوصی باز می کند. مناطق آزاد تجاری کشور- ارائه 100% مالکیت خارجی و مالیات صفر- کمک به جذب سرمایه گذاران خارجی می این دوره باید به 10 سال افزایش یابد اگر که فرزندی وجود نداشته باشد که ازدواج در واقع ادامه داشته باشد. و طبق قانون کشور دبی اگر شوهر فوت کند یا زوج قبل از پایان دوره مذکور طلاق بگیرد و اگر زن یک یا چند فرزند از شوهرش داشته باشد ممکن است پس از گذشت آن دوره، به زادگاهش به خاطر اینکه طلاق گرفته یا بیوه شده باشد برگردد.

یا پس از مرگ شوهرش یا طلاق با شخصی که ملیت اماراتی داشته باشد ازدواج کرده و در امارات متحده عربی اقامت داشته باشد. همسر که ملیت شوهرش را از طریق ازدواج بر اساس ماده قبلی به دست آورده، باید ملیت امارات متحده عربی را در صورت مرگ همسرش حفظ کند. ملیت خود را به جز در دو موارد زیر تغییر نخواهد داد.

فروش ملک با معتبر ترین سایت املاک در جهان 

اکثر خانه های دبی  به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما  وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با اقامت گرفتن از طریق خرید ملک لوکس و اجاره دادن این املاک ، درآمد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند؛ می توانند جهت اقامت در دبی  مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه : 

     اقامت در دبی از طریق کار در  دبی         اقامت در دبی           اقامت از طریق تحصیل در دبی

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

.

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...