چگونه اقامت دبی را بگیریم؟

اقامت دردبی

اقامت در دبی که در رشد و توسعه در دنیا بی نظیراست  و در ابعاد مختلف فرهنگ، زبان و موقعیت جغرافیایی تنوع زیادی دارد

یکی از مهم ترین دلایل برای افرادی است که ازسراسر دنیا برای زندگی و کار، دبی رو انتخاب می کنند.

در واقع استقبالی که این شهر از مهاجران می کند و زیرساخت هایی که برای کار و زندگی در آن جا را فراهم میکند  باعث شده است  که روز به روز تعداد این افراد بیشترشود  و محلی برای سرمایه گذاری و کار برای اهل فن و عمل به حساب بیاید.

بیشتر افرادی که در این شهر زندگی می کنند در واقع مهاجر نیستند، بلکه افرادی هستند که اجازه اقامت و زندگی در این شهر را دریافت کرده اند  و برای یک دوره خاص مجوز زندگی در دبی را گرفته اند.

شرایط گرفتن اقامت دبی

 قبل از اینکه شهر دبی را برای زندگی انتخاب کنید باید بدانید که اولین گام برای زندگی در دبی این است که بتونید اقامت کشور ایالات متحده عربی رو کسب کنید و زمینه کار کردن در این شهر را به دست آورید.

برای اینکه بتوانید در این شهر یک حساب بانکی، اجاره ملک یا حتی ثبت نام خودرو انجام بدهید باید مجوز اقامت داشته باشید و برای گرفتن این مجوز به یک حامی مالی احتیاج دارید .باید بتوانید ثابت کنید که از پس زندگی کردن در این شهر بزرگ برمیایید .

اقامت از راه حرفه و کار

برای اقامت کاری در شهر دبی شما نیاز به ویزای کار با حداقل سه ماه اعتبار دارید و اگر کار شما در  دبی به صورت تمام وقت باشد همسرتان  هم اجازه کار پاره وقت در این شهر را دارد.

در واقع یکی از بهترین راه ها برای گرفتن اقامت در دبی این است که  یک کارفرما شما را  به عنوان کارمند خودش انتخاب کرده و مسئولیت ثبت تمامی مدارک شما شامل فرم درخواست، اصل و کپی پاسپورت، عکس و مجوز استخدام طبق وزارت کار کشور امارات رو انجام دهد .

درمرحله اول برای اقدام به کار در دبی این است که این موضوع تایید شود .بعد از آن باید اجازه ورود به کار در کشور امارات صادر شود  که صدور آن هم چند روز بیشتر طول نمیکشد و. بعد هم آزمایشات پزشکی انجام می شود. سپس باید کار های ویزای کاری خود را انجام داده و با پاسپورتی که حداقل ۶ ماه اعتبار دارد اقدام به رفتن به این شهر کنید .

اقامت دبی با خرید ملک

 در واقع یکی دیگر از راه هایی که می توانید از این طریق آن اقامت دبی را دریافت کنید سرمایه گذاری در این شهر محسوب می شود و اینکه ملکی با ارزش بیشتر از ۱ میلیون درهم در دبی خریداری کنید. این موضوع رو هم قبل از رفتن باید در نظر بگیرید که درآمد ماهیانه شما در کشور خودتان باید حداقل هزار درهم باشد و بتوانید از پس مخارج بربیاید .

در این صورت شما می توانید برای  گرفتن ویزای اقامت در دبی اقدام کنید. اقامت از طریق خرید ملک مشکلاتی دارد و از آنجایی که فروشنده ها ملک هایشان را با قیمت های خیلی بیشتر از آنچه هست به خارجی های می فروشند، چندان کار ساده ای به نظر نمی رسد.

در هر حال شما باید قبل از تصمیم به اقامت به این شهردبی  بدانید که کاری که انتخاب کرده اید شرایط و درآمد مناسبی داشته باشد . چون دبی شهر پر هزینه و گرانی می باشد و هزینه های زندگی و تحصیل در این شهر نیز گران می باشد.

فروش ملک با معتبر ترین سایت املاک در جهان 

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با اقامت گرفتن از طریق خرید ملک لوکس و اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند.میتوانند جهت اقامت در دبی ومشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه :

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...