سریع ترین راه مهاجرت به دبی

سریع ترین راه مهاجرت  به دبی

قبل از اینکه بخواهیم به کشوری سفر کنیم باید شرایط و قوانین آن کشور را در نظر بگیریم . ما می خواهیم شرایط مهاجرت سریع برای ایرانیان را

مورد بررسی قرار دهیم .

هم اکنون کشور امارات به دلیل گسترش ساخت و ساز و املاک موجب جذب عده ی کثیری توریست و گردشگر می شود.

یکی از بهترین و سریع ترین راه مهاجرت ، مهاجرت از طریق ازدواج است.

شرایط مهاجرت به دبی و زندگی در آن

دبی به دلیل پیشرفت های زیادی که داشته است، این رو از سرتاسر دنیا مردم مایل هستند که به آنجا سفر کنند زیرا شهر امنی است که در آن جرم و جنایت کم انجام می شود و با داشتن شرایط خوب کاری و اقتصادی باعث جذب افراد زیادی که قصد زندگی در این شهر را دارند می شود.

یکی دیگر از مزایایی که باعث جذب افراد به این شهر می شود این است که به علاوه اینکه مالیات در این شهر کمتر از شهرهای دیگر است همچنین درآمد زیاد است . مهاجرت به این شهر معایبی هم دارد که یکی از آنها نابرابری حقوق مرد و زن است . شما اگر با یک فرد اماراتی ازدواج کنید نمی توانید اقامت آن جا را دریافت کنید و فقط برای فرزند اقامت قابل دریافت است.

انواع راه های مهاجرت به دبی

مهاجرت از طریق خرید ملک:  برای مالکان زمین دو نوع ویزا صادر می شود یکی شش ماهه یکی دو ساله . در آغاز شهرک سازی دبی ، خرید ملک بهترین شیوه مهاجرت به دبی بود .

مهاجرت از طریق تولد

کارهای اقامت و کارهای اداری کودکی که در دبی متولد می شود یک سال طول می کشد و تمام مدارک باید توسط کنسولگری انجام شود . پس همکاری این بخش برای گرفتن اقامت بسیار مهم است.   

مهاجرت از طریق کار آفرینی

دبی طی چند سال اخیر پیشرفت های زیادی داشته است . به همین دلیل هر ساله تعداد افرادی که به دبی مهاجرت می کنند بسیار زیاد شده است. یکی از دلایلی که تعدادمسافران و مهاجرانی که به دبی مهاجرت می کنند زیاد است ، این است که در دبی کار آفرینی بسیار زیاد است و در دبی اشتغال بسیار زیاد است . دبی از چند جهت خیلی پیشرفت داشته است . از دلایلی پیشرفت می توان به پیشرفت اقتصادی ، امنیتی و درآمد بالا در دبی نام برد.

خرید خانه در دبی

بهترین شرایط خانه در دبی خرید ملک در فازهای اول ، دوم ، سومو چهارم است زیرا خرید خانه در این ناحیه از مزایا ی زیادی برخوردار است که به چندتا از آن ها می پردازیم:

به صرفه بودن هزینه قیمت ها در این نواحی

موقعیتی استراتژیک و مرکزی آرام و به دور از همهمه و شلوغی شهر

نزدیکی به مترو و خیابان الخیل، نزدیکی بودن آن به مدرسه ، مسجد، مهدکودک، زمین گلف

مزایا و معایب خرید خانه در دبی

 به گفته عده ای از  کار‌شناسان و فعالان بازار ملک در دبی ،سود سرمایه گذاری و صدور اقامت بلند مدت دبی باعث میل بیشتر ایرانیان برای خرید ملک در دبی شده است .

ولی تعدادی از حقوقدانان می گویند صادر شدن پروانه اقامت برای اتباعی که بیگانه هستند را با شرط خرید املاک قبول ندارند و هم اکنون به دلیل افزایش قیمت های خانه و ملک در دبی ، ملک در این چهر سود آن چنانی ندارد.  

 فروش خانه‌های ویلایی  در دبی فقط به این شرط که شریک خارجی یا تبعه اصلی داشته باشند امکان پذیر است . و تقریبا اکثر بنگاه های املاک و شرکت های ساختمانی که در این شهر قرار دارد از فروش مالکیت خانه به افراد پرهیز می کنند یعنی بی آن که خریدار مطلع شود فقط ساختمان را به او می فروشند.

بیشترین کلاهبرداری ها  بیشتر در زمینه ی فروش ملک خارجی و قول الکی دادن برای گرفتن اقامت بلند مدت  است . طبق قانونی که در دبی وجود دارد اصلا تحت هیچ شرایطی پاسپورت امارات یا اقامت بلند مدت  به هیچ فرد خارجی داده نمی شود.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز سازه های  لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما ، وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند  .

شرکت داماک گروپ از برندترین سایت املاک در دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس، تور رایگان به دبی و صدها جایزه ارزنده را از آن خود کنید و با اجاره دادن این املاک درآمد دلاری و درهمی  بالا یی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند، می توانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

 آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...