درآمد زایی در دبی

درآمد زایی در دبی

افرادی که قصد درآمد زایی و کار در دبی را دارند ، در درجه اول باید از نرخ بیکاری در این شهر اطلاع داشته باشند. نرخ بیکاری هر کشور

نشان از آن دارد که چقدر سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در پویایی اقتصاد آن کشور سهم دارند . 

هر چه در این شهر بازارهای اقتصادی و همچنین نحوه کار فعالان حاضر در اقتصاد بیشتر باشد باعث می شود که تعداد متقاضیان جویای کار در دبی بیشتر باشد . این شهر در مقایسه با سال های گذشته خود رشد چشمگیر اقتصادی داشته است.

مواردی که دراین  شهر رشد و پیشرفت بالایی داشتند ساخت و ساز هایی است که در این شهر انجام می پذیرد. به علاوه پیشرفت کارخانه ها و صنایع مربوط به موضوعات نفتی را نمی توان از این قاعده مثتثنی دانست .

روش های درآمد زایی در دبی

داشتن ایده های گوناگون و مناسب می تواند ما را در داشتن کار و درآمد مناسب در این شهر یاری کند. روش های زیادی برای درآمد زایی وجود دارد که در زیر به برخی از آنها می پردازیم

1.ایجاد گروه های تبلیغاتی: چون که دبی شهر بسیار موفق در زمینه ی اقتصاد و تجارت می باشد و تعداد زیادی از افراد با ایجاد گروه های تبلیغاتی اقدام به تبلیغات برند خود می کنند ، این روش می تواند یک روش بسیار موثر و خوب برای درآمد زدایی در دبی باشد .

2.عرضه پوشاک: به دلیل آنکه در شهرهایی که از اقتصاد خوبی برخوردار هستند بیشتر افراد دارای شرایط خوب اقتصادی در آن نقاط هستند و به دنبال بهترین اجناس می روند ، ایده ی عرضه ی پوشاک و فروش آن می تواند ایده ی جالبی برای درآمد زایی در دبی باشد .

شرایط درآمدزایی و کار در دبی برای ایرانیان

از آنجایی که دبی از نظر منابع نفتی جزو سومین کشور و یکی از بزرگترین تولید کننده های نفت در جهان محسوب می شود . و اقتصاد این کشور همیشه در حال پیشرفت می باشد سالانه ایرانیان زیادی را برای کار مخصوصا کار در دبی به خود جذب می کند.

تعدادی از مشاغلی که ایرانیان برای کار در دبی می توانند آن ها را انتخاب کنند عبارتند از: مهندسی IT  ونرم افزار ، مارکتینگ و بازاریابی آنلاین، آشپزی و مشاغل مرتبط ، مهندسی و معماری ، مشاوره املاک ، کار در هتل  و...درآمد زایی می کنند.

قوانین کاری در دبی

دردبی یکسری قوانین کاری وجود دارد که کارفرما موظف به انجام آن می باشد . یک کارفرما باید این تضمین را به کارمند خود بدهد که پس از اینکه دوره ی کاری اش به پایان رسید یک بلیط هواپیما برای بازگشت کارمندش به محل زندگی خود تهیه نماید.

تمام حقوق و مزایا و پاداش باید در قرارداد ذکر شود و طبق قانون کار در دبی 21 روز مرخصی وجود دارد که بعد ها به 30 روز افزایش پیدا کرد . از دیگر قوانین می توان به بیمه درمانی ، هزینه استخدام و گرفتن ویزا و دیگر هزینه های مربوط به آن می توان اشاره کرد.

تعدادی از مشاغل پردرآمد دبی

حسابدار: افرادی که علاقه دارند حساب دار شوند جدا از اینکه ریاضیات پایه آن ها قوی باشد باید نرم افزارهای حسابداری و بانک های اطلاعاتی را هم بلد باشند.

مهندس مکانیک: مهندسی مکانیک یک شغل بسیار سودآور برای درآمدزایی در دبی محسوب می شود که صنایع خودروسازی و حمل و نقل فرصتی مناسب برای این شغل فراهم می آورد . همچنین مهندسان مکانیک می توانند در ساخت و ساز ، ژنراتور برقی و آسانسور ، صنایع پزشکی فعالیت کنند.

 مهندسی برق: معمولا اینطور است که مهندسان برق و مکانیک در کنار یکدیگر کار می کنند  و آنها قطعات الکتریکی که توسط مهندسان مکانیک ساخته شده طراحی می کنند . مهندسان برق همچنین می توانند در زمینه خودرو ، حمل و نقل هوایی و ناوبری مشغول کار شوند.

شما با شرکت داماک می توانید اقامت خود را در دبی گرفته و فرصتی بسیار طلایی برای زندگی و درآمد زایی در این شهر را برای خود فراهم کنید . این شرکت آماده خدمات رسانی با بهترین شیوه و مزایا برای شما دوستان و همراهان گرامی می باشد .

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز سازه های  لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما  وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک گروپ از برندترین سایت املاک در دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس تور رایگان به دبی و صدها جایزه ارزنده را از آن خود کنید و با اجاره دادن این املاک درآمد دلاری و درهمی  بالایی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند، می توانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت داماک گروپ بخش فارسی زبان ما تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...