خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی

در سال 2002 میلادی مقررات محدود کننده ای  که برای خرید ملک در دبی وجود داشت مورد بازنگری قرار گرفت . از آن زمان به بعد اجازه

خرید ملک را به خارجی ها دادند . این امر باعث رشد و شکوفایی املاک در دبی شد .

صلاح این است که خریدار پس از پیدا کردن ملک خود و قبل از انجام دادن هر کاری اول با شرکت های مشاوره قانونی واقع در دبی تماس بگیرد و از آن ها راهنمایی بگیرد . اگر میخواهید از پروژه های جدید اطلاعات کسب کنید میتوانید از نمایشگاه هایی که توسط سازندگان برپا میشود دیدن کنید.

چون که بخش قابل توجهی از معاملات املاک در دبی بین خریداران و فروشندگانی انجام می شود که خودشان ساکن دبی نیستند سازمان املاک شیوه ی انجام معاملات را به صورت واضح مشخص کرده و همه ی مشاوران را موظف به این کرده که این موضوع را رعایت کنند .

اگر خریدار و فروشنده مطابق این قوانین کار های خود را جلو ببرند ، هیچ یک از آن ها در هر شرایطی که باشد به مشکل نمی خورند. پس هنگامی که قصد خرید ملک در دبی را داشتید حتما این قوانین را رعایت و به آن دقت نمایید .

شرایط خرید ملک در دبی

شهر دبی در حال رشد سریع اقتصادی می باشد که در سال های قبل این رشد کمتر و حدود 25% بوده است  و این شهر تبدیل به یک شهر بین المللی شده است . در این شهر برای خرید ملک نسبت به ساخت و ساز تقاضای بیشتری وجود دارد

دبی تشکیل شده از دو بخش قدیمی و جدید است که بخش جدید آن که دیرا نام دارد در مرکز شهر قرار دارد . نام بهترین منطقه در دبی جمیرا نام دارد که واقع در قسمت جنوب غربی دیرا است و اکثر منازل جدیدی که در حال ساخت است واقع شده در ضلع غربی این شهر هستند

خانه ها در این شهر بیشتر به صورت آپارتمانی و ویلایی هستند و از سال 2002 که به اتباع خارجی اجازه مالکیت دادند . این شهر با افزایش قیمت ملک روبه رو شده است .

مراحل خرید ملک و گرفتن وام بانکی

در دبی به دلیل جدید و نوپا بودن این طرح فروش ملک به اتباع خارجی پروسه خاصی ندارد . پس از اینکه قرارداد امضا شد اجرای مفاد آن امری ضروری است . و در بیشتر مواقع مالیات به املاکی که مالکیت مطلق دارند تعلق نمی گیرد و فقط مبلغ 24% به عنوان حق الثبت گرفته می شود .

در صورت داشتن ملک در دبی میتوانید با گرو گذاشتن آن در بانک وام دریافت کنید .بعضی از بانک ها هستند که تا 80% پول ملک را وام می دهند . ما به شما پیشنهاد می کنیم که تمام مبلغ ملک را بدون نیاز به وام پرداخت کنید . وام بر طبق درآمدی که خریدار دارد پرداخت می شود . باید بدانیم که اجاره ملک جزو درآمد محسوب نمی شود

مبلغ وام پرداختی و همچنین دیگر هزینه هایی که فرد دارد نباید بیشتر از 35% کل درآمدی که فرد دارد باشد.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های  لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند  .

شرکت داماک گروپ ازبرندترین سایت املاک در دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس تور رایگان به دبی و صدها جایزه ارزنده را از آن خود کنید وبا اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی  بالایی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 

 

 

 

 

.

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...