مهاجرت در دبی

مهاجرت به دبی

آشنایی با روش های مهاجرت به دبی برای زندگی در این شهر و اقدام برای مهاجرت الزامیست.

داماک گروپ با توضیح کامل در مورد مهاجرت به دبی همراه شماست تا با بهترین و ساده ترین روش برای مهاجرت اقدام کنید.

اگر قصد مهاجرت به دبی را دارید، باید راه های مهاجرت به دبی را بشناسید. مهاجرت از زمان های گذشته یک پدیده ای اجتماعی بوده وانسان راهای مختلفی برای مهاجرت در پیش داشته است .

مهاجرت یعنی افرادی که  به اجبار یا اختیار خود جهت رفع نیازهایشان اقدام به جا به جایی از مکانی به مکان دیگر کرده اند. علت ها و دلایلی گوناگونی برای مهاجرت وجود دارد که هر کدام ریشه در منافع و مصالح اشخاص و جوامع دارد. مهاجرت به دبی این روزها به خاطر توسعه وپشرفت این کشور خواهان زیادی دارد.

 از شما دعوت می کنیم برای آشنایی با نحوه ی مهاجرت به دبی مطالب زیر را تا پایان دنبال کنید.

انواع راههای مهاجرت به دبی

عقاید جدید دربارهٔ مهاجرت به دبی به توسعه و پیشرفت است. در همین راستا کشور های زیادی اقدام به جذب مهاجر می نمایند.

بعضی با ایجاد شرایط تحصیلی، برخی با ایجاد شرایط عالی برای جذب نخبگان، و برخی با به وجود آوردن شرایط ویژه برای تعدادی از مشاغل که نیروی کار کمتری در آن خصوص دارند، جذب مهاجر می نمایند.

به این روش افراد بهتر و توانمند تر برای مهاجرت جذب می کنند  که این کار باعث پیشرفت و توسعه جامعه آن‌ها می گردد. اصول و قوانین مهاجرت با توجه به نظام حقوقی کشورها و منافع آن ها متفاوت است.

در کل هر جامعه ای برای رفع نیاز هایی مثل افزایش جمعیت، افزایش نیروی انسانی، افزایش رتبه علمی یا اقتصادی و دلایل فرهنگی و سیاسی زیادی اقدام به جذب مهاجر می کند.

خرید ملک دردبی

در میان کشورهای حوزهٔ خاور میانه کشور جذاب امارات متحده عربی و به خصوص شهر دبی و ابوظبی به شکوفایی اقتصادی قابل ملاحظه ای دست یافته اند. کسانی که اقدام به خرید ملک و مستقلات در کشور امارات و شهر دبی می کنند در واقع نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند .

این امر نیز به رشد اقتصادی امارات کمک شایانی می کند نکته حائز اهمیت این است که متقاضی ملک باید در نظر داشته باشد که کشور مد نظر شرایط اقتصادی مناسبی را دارا باشد.

در کشورهایی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد سرمایه گذاری یک امر بیدلیل است. از جمله فواید خرید ملک برای مهاجرت به دبی این است که اقتصادش در حال رشد و توسعه روز افزون است و این یکی از آپشن های مثبت جهت سرمایه گذاری در دبی است.

دولت دبی در جهت رونق دادن به فعالیت های اقتصادی و تجاری شرایطی اخذ نموده که اتباع خارجی بتوانند با خرید ملک در دبی سرمایه گذاری کرده و برای مهاجرت به دبی اقدام کنند. دولت دبی برای اشخاصی که مالک حقیقی ملک باشند روند اخذ ویزا را برای مالک و همراهانش سریع گردانده است.

برای مالکان دو نوع ویزا صادر می شود اول ویزای 6 ماهه و بعد ویزای 2 ساله متقاضی خرید ملک که ویزای 6 ماهه دارد برای خرید ملک باید یک میلیون درهم امارات هزینه کند. املاکی که دارای چند مالک باشند، میزان سهم هر یک از آن ها یک میلیون درهم است. ملکی خرید و فروش می شود که سند پایان کار داشته باشد.

شرط خرید ملک برای مهاجرت به دبی با ویزا و اقامت 2 ساله بدین روال است که ارزش ملک خریداری شده باید حداقل یک میلیون درهم باشد. ملک مورد معامله نباید در رهن و یا وثیقه باشد مدارک مورد نیاز جهت خرید و فروش ملک در دبی: گواهی نامه خرید و فروش ملک (که باید از بنگاه املاک دبی تهیه شود)، تصویر پاسپورت و سند ملک 6، قطعه عکس مخصوص ویزا هستند.

داماک گروپ معتبرترین سایت املاک دبی

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در دبی به سایت املاک داماک گروپ مراجعه کنید.

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده شده در سایت داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند .

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

مطالب مشابه:

  

 پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

 

(داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید. )

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...