راحت ترین راه های مهاجرت به امارات

راحت ترین راه های مهاجرت به امارات

برای مهاجرت به امارات شناختن راحت ترین راه های مهاجرت ضروری است. با داماک گروپ همراه باشید تا با مهم ترین آن ها  آشنا شوید.

امارات به عنوان یک کشور مهاجر پذیر با سبک زندگی لاکچری در کل دنیا شناخته شده است. اگر خواهان تجربه ی یک زندگی لوکس هستید با شناخت کامل راحت ترین راه های مهاجرت به امارت می توانید هر چه سریع تر برای این امر اقدام کنید.

سرمایه گذاری در کشور امارات مخصوصا در شهر دبی امری است که علاوه بر کسب سود نهایی، حمایت دولت دبی را نیز در پی خواهد داشت. حمایتی که از تخفیف و  معافیت مالیاتی گرفته تا اعطای اقامت 5 ساله و 10 ساله سرمایه گذاران و اعضای اقامت به خانواده سرمایه گذاران را شامل می شود.

مطابق قوانین کشور امارات، سرمایه گذاران خارجی می توانند با توجه به شرایط خود در یکی از برنامه های سرمایه گذاری مثل خرید ملک در امارات، ثبت شرکت در امارات و کارآفرینی در امارات سرمایه خود را به جریان بیندازند.

پس سرمایه گذاری جزء مهم ترین انواع راه های مهاجرت به دبی محسوب می شود و سرمایه گذاران ایرانی نیز می توانند از انواع گزینه های سه گانه ی فوق جهت سرمایه گذاری در دبی برخوردار شوند.

آشنایی با مهاجرت راحت به دبی از طریق خرید ملک

اگر کشورهای منطقه خاور میانه را بشناسید بی شک می دانید که در میان این کشورها امارات متحده عربی و به ویژه دبی به میزان قابل توجهی متفاوت و برتر از سایر نقاط خاور میانه است.

در واقع متقاضیان با خرید ملک در این مناطق به رشد اقتصادی آن ها کمک می کنند. از آن جایی که دبی در سال های اخیر نشان داده است که خرید ملک سرمایه گذاری پر سودی است، این کار به تنهایی به مشوقی برای تجمع سرمایه گذاران بازار مسکن در دبی شده است.

آن هایی که قدرت خرید ملک در چنین مناطق پیشرفته ای را دارند، می دانند که امارات شرایط اقامت مهاجران و مالکان را تسریع می کند و احترام زیادی به کسانی می گذارد که در شهرهای امارات به رونق و توسعه آن کمک می کنند.

در سال های اخیر شرکت های بزرگ از کشور های همسایه ی دبی اقدامات مهمی برای  سرمایه گذاری و تبلیغ گسترده برای تشویق مردم به سمت دبی انجام داده اند. ایرانیان بسیاری نیز از راه های مختلف جذب این سرمایه گذاری شده اند.

برای مهاجرت راحت به دبی بهتر است به خوبی تحقیق کنید و با مشاوران معتبر در دبی مثل damac group مشورت کنید. دولت دبی همچنین روند اخذ ویزای همراهان مالکین حقیقی در دبی را به سرعت انجام می دهد.

آشنایی با انواع ویزای مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک

به طور خلاصه دو نوع ویزا برای مالکان زمین در دبی صادر می شود: 6 ماهه و 2 ساله. خریداران ملک در صورت تمایل برای اخذ ویزای 6 ماهه ی دبی، برای خرید ملک معمولا باید حداقل یک میلیون درهم امارات هزینه کنند.

در دبی وقتی ملک به چند مالک تعلق دارد، در واقع ملک سهم بندی شده است که برای اخذ ویزای اقامت دبی ارزش هر سهم باید حداقل یک میلیون درهم باشد. پس برای حداقل خرید می توانید با خرید یک سهم یک میلیون درهمی شروع کنید.

هنگام خرید ملک در دبی به داشتن سند معتبر پایان کاردقت کنید. شما با خرید یک ملک به ارزش حداقل یک میلیون درهم می توانید ویزای مهاجرت به دبی را برای دو سال دریافت کنید، همچنین  توجه کنید که ملک در رهن بانک نبوده و وثیقه نیز نباشد.

مدارک مورد نیاز برای خرید ملک در دبی: گواهی نامه خرید و فروش ملک (که باید از بنگاه املاک دبی تهیه کنید)، تصویر پاسپورت و سند ملک، 6 قطعه عکس مخصوص ویزا است. در ابتدای شهرک سازی در امارات خرید ملک بهترین روش مهاجرت به دبی بود. 

خرید ملک با معتبر ترین شرکت damacgroup

در حال حاضر خرید املاک و مستقلات در دبی منجر به دریافت کارت اقامت برای ایرانیان و دیگر اتباع خارجی می شود. شرکت داماک از برندترین سایت های املاک دبی است که سابقه درخشانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است . برای اطلاع از قیمت دقیق خرید آپارتمان در دبی به سایت املاک داماک گروپ مراجعه کنید.

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند ، می توانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت داماک گروپ بخش فارسی زبان ما تماس بگیرند .

 ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمهاجرت به دبی

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

 (با داماک گروپ آینده را از امروز رقم بزنید )

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...