راحت ترین راه های مهاجرت به امارات

راحت ترین راه های مهاجرت به امارات

برای مهاجرت به امارات شناختن راحت ترین راه های مهاجرت ضروری است.. با همراهی مقالات داماک گروپ با این راه ها آشنا میشوید.

امارات به عنوان یک کشور مهاجر پذیر با یک زندگی لاکچری از شما استقبال میکند.

اگر خواهان لوکس زندگی کردن هستید با شناخت کامل راحت ترین راه های مهاجرت به امارت هرچه سریع تر اقدام کنید.

سرمایه گذاری در کشور امارات مخصوصا در شهر دبی کاری است، که علاوه بر کسب سود نهایی همچنین از استقبال دولت امارات متحده عربی نیز برخوردار است.

 حمایتی که از تخفیف و گاها معافیت مالیاتی گرفته تا اعطای اقامت 5 ساله و 10 ساله سرمایه گذاران و اعضای خانواده آنها را شامل می شود. مطابق قوانین کشور امارات، سرمایه گذاران خارجی می توانند با توجه به شرایط خود در یکی از برنامه های سرمایه گذاری مثل خرید ملک در امارات، ثبت شرکت در امارات، کارآفرینی در امارات سرمایه خود را به جریان اندازند.

پس سرمایه گذاری جزء انواع راه های مهاجرت به دبی محسوب شده و سرمایه گذاران ایرانی نیز می توانند از انواع گزینه های 3 گانه فوق جهت سرمایه گذاری در دبی برخوردار شوند.

آشنایی با مهاجرت راحت به دبی  از طریق خرید ملک

اگر کشورهای منطقه خاور میانه را بشناسید بی شک ملاحظه کرده اید که در میان این کشورها امارات متحده عربی و به ویژه شهرهای دبی و ابوظبی به میزان قابل توجهی متفاوت و برتر از سایر نقاط خاور میانه است.

خرید ملک در این مناطق به رشد اقتصادی آن ها کمک می کنید. از آن جایی که دبی نشان داده که خرید ملک سرمایه گذاری پر سودی است این کار به تنهایی به مشوقی برای تجمع سرمایه گذاران بازار مسکن در دبی و ابوظبی شده است. آن هایی که قدرت خرید در چنین منطقه ای را دارند می دانند که امارات شرایط اقامت مهاجران و مالکان را تسریع می کند و احترام زیادی به کسانی می گذارد که در شهرهای امارات به رونق و توسعه کمک می کنند.

در سال های اخیر شرکت های بزرگ از کشور های همسایه دبی سرمایه گذاری و تبلیغ گسترده ای برای تشویق مردم به سمت دبی و ابوظبی کرده اند. بسیاری از ایرانیان به دلایل مختلف جذب این سرمایه گذاری شدند.

برای مهاجرت راحت به دبی بهتر است به خوبی تحقیق کنید و با مشاوران اصلی در دبی مثل damacgroup مشورت کنید. دولت دبی همچنین روند اخذ ویزای همراهان مالکین حقیقی در دبی را به سرعت انجام می دهد.

آشنایی با انواع ویزای مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک

به طور خلاصه دو نوع ویزا برای مالکان زمین در دبی صادر می شود،6 ماهه و 2 ساله. خریداران ملک در صورتی که ویزای 6 ماهه دارند برای خرید ملک معمولا باید تا یک میلیون درهم امارات هزینه کنند.

 در دبی وقتی ملک به چند مالک تعلق دارد سهم بندی شده است که ارزش هر سهم یک میلیون درهم است. پس برای حداقل خرید می توانید با خرید یک سهم یک میلیون درهمی شروع کنید.

به داشتن سند معتبر پایان کار در موقع خرید دقت کنید. شما با خرید یک ملک به ارزش یک میلیون درهم می توانید ویزای مهاجرت به دبی برای دو سال دریافت کنید. توجه کنید که ملک در رهن بانک نبوده و وثیقه نیز نباشد.

مدارک مورد نیازتان: گواهی نامه خرید و فروش ملک (که باید از بنگاه املاک دبی تهیه کنید)، تصویر پاسپورت و سند ملک، 6 قطعه عکس مخصوص ویزا است. در ابتدای شهرک سازی در امارات خرید ملک بهترین روش مهاجرت به دبی بود. 

خرید ملک با معتبر ترین شرکت damacgroup

در حال حاضر خرید املاک و مستقلات در دبی منجر به دریافت کارت اقامت کوتاه مدت  برای ایرانیان و بعضی دیگر از اتباع خارجی می شود.

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است . برای اطلاع از قیمت دقیق خرید آپارتمان در دبی به سایت املاک داماک گروپ مراجعه کنید.

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند .

 ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

 (داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید. )

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...