مهاجرت سریع به امارات

شرایط مهاجرت سریع به امارات برای ایرانیان

یکی از سریع ترین راه های مهاجرت به امارات سرمایه گذاری می باشد. شما با سرمایه گذاری و خرید ملک در امارات می توانید مهاجرتی سریع داشته باشید.

مهاجرت به امارات شرایط خاصی دارد اما نسبت به سایر کشورهای دیگر ، امارات کشوری مهاجر پذیر می باشد. برای مهاجرت سریع به امارات بهتر است سریع ترین راه های مهاجرت را بشناسید.

با داماک گروپ همراه باشید.

قبل از مهاجرت به هر کشوری ابتدا باید شرایط مهاجرت به آنجا و الزامات مورد نیاز را آشنا شوید. در این مقاله سعی داریم شرایط مهاجرت به دبی برای ایرانیان را برسی کنیم.

مهاجرت به امارات تحولی عظیم می باشد برای کسانی که برای یک فرهنگ کاملاً متفاوت و سیستمی خاص آمادگی داشته باشند. آداب و رسوم محلی خاص، زبان عربی و آب و هوای شرجی و گرم در کنار مدرنیته چشمگیر، می تواند شما را غافلگیر کند.

 اما متقاضیان مهاجرت به امارات این کشور را مکانی بسیار مطلوب و ایده آل می یابند و به همین دلیل یکی از کشورهایی است که میزان بالایی درخواست برای مهاجرت دارد.

 پایه های اقتصادی امارات از تجارت و صادرات محصولات نفتی تغییر کرده و در حال حاضر در زمینه املاک و مستغلات، ساخت و سازهای کلان شهری و جذب توریست و گردشگری استوار می باشد. این تغییرات در کنار موقعیت استراتژیک دبی از نظر موقعیت جغرافیایی، ساخت و سازهای بالای شهری و “سهولت در پیدا کردن کسب و کار”، آن را به مقصد خوبی برای بسیاری از مهاجرانی که تمایل به کار در امارات را دارند تبدیل کرده است.

 مهاجرت سریع به امارت از طریق سرمایه گذاری

ممکن است خیلی این سوال را در ذهن خود پرسیده باشید که چگونه مهاجرت سریع به دبی داشته باشیم ؟ سرمایه گذاری یکی از این راه هاست.

 ما در دنیایی زندگی می کنیم که بیشتر محصولات متداول از سراسر جهان تهیه می شوند. با این حال، هنگامی که صحبت از سرمایه گذاری شود، ما اغلب تمایل داریم که خود را در محدوده جغرافیایی کشوری که در آن بومی هستیم و یا در حال حاضر در آن قرار داریم محدود کنیم.

سرمایه گذاران در سراسر جهان به طور مداوم به دنبال فرصت هایی هستند تا با اقتصادهایی با ثبات که به سرعت در حال رشد هستند مانند امارات متحده عربی آشنا شوند.

در این مقاله، انواع مختلفی از گزینه های سرمایه گذاری در امارات را بررسی خواهیم کرد. دلایلی وجود دارد که چرا برخی سرمایه گذاران به دنبال فرصت های سرمایه گذاری در امارات هستند: این منطقه به طور مطلوب بین شرق و غرب واقع شده و خاورمیانه، آسیا، آفریقا و اروپا را به هم متصل می کند.

بزرگترین شهر امارات متحده عربی جزء بالاترین شهرهایی است که زیرساخت های هنری را برای ساکنان خود فراهم می کند. این مجموعه تعداد زیادی محل تجاری را از سرزمین اصلی تا مناطق آزاد ارائه می دهد. امارات به طور رسمی سومین کشور صلح آمیز در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) اعلام شده است.

طبق گفته Doingbusiness.org، امارات متحده عربی به خاطر سهولت در انجام کار، در رده های اول منطقه قرار دارد. این نتیجه گیری براساس پارامترهایی مانند سهولت در شروع کار، دستیابی به پروانه، ثبت املاک و غیره انجام می شود. سیستم تنظیم تجارت بسیار کارآمد و انعطاف پذیر امارات متحده عربی، طراحی شده است تا بسیاری از سرمایه گذار های خارجی را تشویق کند.

سرمایه گذاری در امارات بدون نیاز اسپانسر

یکی از روش های مهاجرت به امارات ، روش سرمایه گذاری بدون نیاز به اسپانسر است. مدت این نوع اقامت ۱۰ ساله می باشد و شخص متقاضی می تواند با ۱۰ میلیون درهم در زمینه سپرده گذاری در یک شرکت در کشور امارات، ثبت شرکت جدید با سرمایه اولیه حداقل ۱۰ میلیون درهم یا سرمایه گزاری در یک تجارت دیگر و شریک شدن با یک فرد تبعه امارات به همین مبلغ، به این نوع اقامت برسد.

نوع دیگر اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در امارات، اقامت ۵ ساله بدون نیاز به حامی مالی با خرید ملک به ارزش ۵ میلیون درهم می باشد. در این روش هم شخص متقاضی حق برداشت سرمایه خود تا ۳ سال را ندارد و از این روش می تواند برای کل اعضای خانواده خود هم اقامت اخذ کند.

برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد خرید ملک و سرمایه گذاری در امارات می توانید با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ  در ارتباط باشید.

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمهاجرت به دبی

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

 (داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید. )

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...