اقامت کوتاه مدت امارات

اقامت کوتاه مدت امارات

یکی از راه های اخذ اقامت کوتاه مدت امارات، سرمایه گذاری در این کشور می باشد. سرمایه گذاری در امارات نسبت به سالیان گذشته بسیار رشد و ترقی نموده است.

سرمایه گذاری در امارات که یکی از راه های اخذ اقامت امارات می باشد، دارای انواع مختلفی است.

از مهمترین پلن های سرمایه گذاری در امارات می توان به خرید ملک در امارات ، ثبت شرکت در امارات و سرمایه گذاری ۵ یا ۱۰ میلیون درهمی و یا کارآفرینی در امارات اشاره نمود.

 ویزای اقامتی که از طریق سرمایه گذاری در امارات به اتباع خارجی اعطا می گردد، برای مدت ۲ یا ۳ سال است که قابل تمدید نیز می باشد.

اقامت  کوتاه مدت امارات با سرمایه گذاری با خرید ملک

برای سرمایه گذاری در هر کشوری باید استانداردهای بین المللی همانند نظام قضایی آن کشور، مصادره اموال، معاهدات و توافق نامه های دو جانبه یا چند جانبه و امنیت سرمایه را بررسی نمود.

 یکی از مهترین روش های  اقامت کوتاه مدت،  سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک می باشد که شخص می بایست برای خرید ملک حداقل ۱ میلیون درهم ( معادل حدود ۲۷۲ هزار دلارآمریکا) سرمایه گذاری نماید.

 البته خرید ملک در برخی از ایالت های امارات برای اتباع خارجی امکان پذیر می باشد. با خرید ملک متقاضی می تواند برای خانواده خود نیز درخواست اقامت نماید.

با خرید ملک در امارات شخص نمی تواند اقامت بلند مدت  و پاسپورت امارات را به دست آورد بلکه باید ۳۰ سال در امارات اقامت داشته باشد و با ترک تابعیت قبلی خود می تواند تابعیت امارات را به دست آورد.

سرمایه گذاری در امارات

از مهم ترین و جدیدترین برنامه های سرمایه گذاری در امارات می توان به سرمایه گذاری ۵ میلیون یا ۱۰ میلیون درهمی اشاره نمود که در نوع اول به شخص اقامت ۵ ساله و در نوع دوم به شخص اقامت ۱۰ ساله اعطاء می گردد.

 البته باید درنظر داشت که اجازه اقامت بلند مدت در امارات مشروط می باشد به این که سهم مستغلات و املاک برای دارایی های سرمایه گذار اتباع خارجی نهایتا می تواند ۴۰ درصد باشد.

از دیگر روش های سرمایه گذاری در امارات می توان به ثبت شرکت اشاره نمود که مهم ترین نوع ثبت شرکت در امارات ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد که شرایط مناسب و آسانی برای سرمایه گذاران خارجی دارد.

 شما متقاضیان سرمایه گذاری در کشورهای خارجی برای سرمایه گذاری مطمئن و کم ریسک می توانید در کشورهای درجه یک دنیا مثل اتریش، آلمان و سوئیس سرمایه گذاری نمائید . چراکه بعد از ۵ سال می توانید به اقامت بلند مدت آنها برسید.

برای به دست آوردن اطلاعات کامل در زمینه سرمایه گذاری در امارات می توانید به لینک ذیل مراجعه نمائید.

افرادی که به دنبال اقامت امارت می باشند؛ می بایست قبل از مهاجرت اطلاعات کاملی در زمینه هزینه های زندگی در امارات داشته باشند که این موضوع ما را برآن داشت تا اطلاعاتی در این زمینه برای شما گردآوری نمائیم . هزینه زندگی در شهرهای مختلف امارات متفاوت می باشد در برخی از شهرها همچون دبی ، شارجه، ابوظبی ، هزینه های زندگی نسبت به شهرهای دیگر بالاتر می باشد. اصولا هزینه های زندگی قائم به شخص می باشد و از خانواده به خانواده دیگری متفاوت است.

 اقامت امارات از طریق کار یکی از راه های ورود به این کشور می باشد. همیشه یکی از بهترین راه های اخذ اقامت هر کشوری به دست آوردن ویزای کار آن کشور بوده است که کشور امارات نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

با به دست آوردن شغل می توان اقامت امارات را در مدتی که مشغول به کار هستید، به دست آورید، اما برخلاف سایر کشور های اروپایی این اقامت تبدیل به اقامت بلند مدت و تابعیت نمی گردد.

افرادی که تقاضای ورود به این کشور را دارند باید حتما از سوی یک کار فرما یا یک شرکت معتبر دعوت نامه کاری (job offer ) داشته باشند ، در صورتی که شهروند اماراتی برای آن شغل وجود نداشته باشد، چراکه اولویت گرفتن شغل با شهروندان اماراتی می باشد.

کار در  امارات

درصورت عدم وجود نیروی کار اماراتی، کارفرما می تواند برای اتباع خارجی درخواست شغل نماید.

از مهم ترین شرایط برای به دست آوردن شغل در هر کشوری می توان به سن متقاضی، مدارک تحصیلی و تخصصی، سوابق کاری، سطح زبان و توانایی جسمی اشاره نمود.

متقاضیانی کار در امارات که دعوت نامه کاری دارند، برای آنها ویزای دو ماهه صادر می گردد که بعد از ورود به این کشور می توانند با ارائه مدارک به اداره مهاجرت درخواست کارت اقامت در امارات را نمایند.

 متقاضیان باید تاییدیه شرکت تأمین کننده، مدارک آزمایشی و پزشکی متقاضی، کارت کار و تایید مجوز اقامت کاری را به اداره مهاجرت ارائه دهند. متقاضیان می توانند بعد از اسکان در این کشور درخواست ویزای همراه برای خانواده خود را داشته باشند.

شرکت داماک گروپ

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است . شما با خرید ملک لوکس و  برند از این شرکت معتبر، اقامت خانوادگی خود را دریافت کنید .

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمهاجرت به دبی

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

  

   damac بهترین هتل های دبی

(با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...