سریعترین راه مهاجرت به دبی - امارات

داماک گروپ معتبرترین سایت املاک دبی

با افزایش درخواست برای مهاجرت سریع ، شرایط پذیرش کشورها نیز دشوارتر شده و این مسیر روز به روز پیچیده می شود. با توجه به این که ایرانیان بسیاری

خواهان مهاجرت سریع به کشور امارات هستند، لازم دانستیم که در مقاله ای جداگانه ابتدایی ترین شرایط موردنیاز برای مهاجرت سریع را توضیح دهیم؛ زیرا اگر این ویژگی ها را نداشته باشید روند مهاجرت شما بسیار آهسته و تقریبا ناممکن خواهد بود اما با شرکت داماک ممکن می شود . اما چگونه؟

 • پشتکار زیاد، لازمه شروع راه... 
 • داشتن بودجه و سرمایه کافی
 • داشتن هدف مشخص
 • مهارت کافی
 • داشتن تحصیلات کافی
 • تسلط به زبان دوم (زبان انگلیسی)
 • اتکا به خود
 • فقط راه های قانونی
 • استفاده از وکیل خوب

بطور مختصر هر کدام را توضیح می دهیم.

 • پشتکار زیاد، لازمه شروع راه...

ما ایرانی ها به روابط خانوادگی بسیار پایبند هستیم، بنابراین در نظر داشته باشید که با ترک وطن همه دوستان، آشنایان و خانواد‌تان را از دست خواهید داد... به موضوعاتی از این قبیل خوب فکر کنید و بدانید باید نهایت پشتکار خود را به کار بگیرید.

 • داشتن بودجه و سرمایه کافی

اما برای موفقیت در مهاجرت سریع باید بودجه کافی داشته باشید. مهاجرت های تحصیلی از جمله ارزان ترین و مهاجرت های سریع برای  سرمایه گذاری از گران ترین روش های مهاجرت هستند. اگر بودجه کافی برای مهاجرت سریع  را ندارید؛ در جستجوی راه و روش های مهاجرتی نباشید چون سرانجام نتیجه ای جز اتلاف انرژی در بر نخواهد داشت و زمانی که بوجه کافی را جمع کنید، احتمالا قوانین مهاجرتی تغییر کرده اند.

 • داشتن هدف مشخص

اگر قصد مهاجرت سریع  دارید، باید هدف مشخصی داشته باشید؛ برای مثال قصد شما تحصیل است، یا کار و یا فقط خروج از وطن ؟ از همان ابتدا هدفی را مشخص کنید. گفتن عباراتی مثل زندگی بهتر، آسایش، آرامش و ... کافی نیست ، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که در کشور مقصدتان شرایط لوکس و خوبی با کمک داماک نصیبتان شود و به عبارتی دیگر باید هدفی داشته باشید تا برای رسیدن به آن با همه سختی ها بجنگید.

 • مهارت کافی

اغلب مهاجران ترجیح می دهند با پیدا کردن کار مناسب مهاجرت سریع  کنند تا به راحتی از پس هزینه هایشان برآیند اما حقیقت این است که اگر هیچ مهارت خاصی ندارید، نمی توانید در مهاجرت کاری موفق شوید چون دلیلی وجود ندارد که کشورهای دیگر خواستار جذب نیروی غیر ماهر باشند و روی تبعه خارجی سرمایه گذاری کنند.

 

 • داشتن تحصیلات کافی

برای مهاجرت سریع باید فرد مهاجر یا قصد تحصیل در مقصد را داشته باشد یا خود از تحصیلات بالایی برخوردار باشد. امروزه دنیا جایی برای افراد بی سواد و بدون مهارت ندارد. حقیقت این است که بدون مدرک تحصیلی و مهارت کارآمد، روند مهاجرت بسیار سخت و اغلب غیر ممکن است.

 • تسلط به زبان دوم ، زبان انگلیسی

فرقی نمی کند قصد مهاجرت سریع به کدام کشور را دارید، لازم است زبان دوم و زبان رایج در مقصد را بلد باشید. برای مهاجرت به اغلب کشورهای پیشرفته مانند کشورهای اروپا، استرالیا و آمریکای شمالی لازم است به زبان انگلیسی مسلط باشید و آزمون های لازم مانند آیلتس و تافل را پشت سر گذاشته باشید.

 • اتکا به خود

افراد بسیاری به دلیل داشتن اقوام و یا دوستانی در کشورهای دیگر علاقه مند به مهاجرت سریع به آن مقصد هستند و احساس می کنند وجود آن ها روند مهاجرت شان را بسیار آسان خواهد کرد اما حقیقت چیز دیگری است.

 • فقط راه های قانونی

هیچ وقت به مهاجرت های سریع غیر قانونی فکر نکنید، چون با این کار دیگر نه در وطنتان جایی خواهید داشت و نه در مقصد. معایب راه های غیر قانونی بسیار زیاد هستند مانند: عدم امنیت جانی و مالی، قانون شکنی، آینده ای تاریک و... تنها مزیت این روش رسیدن به کشور مقصد است.

 • استفاده از وکیل خوب

این موضوع که بدون وکیل هم می توان مهاجرت موفق وسریع داشت، درست است اما برای همه صادق نیست. اگر پرونده مهاجرتی شما پیچیده باشد ممکن است حتی اگر با مشاوره وکیل هم پیش بروید باز موفق نباشید؛ پس از مشاوره با وکیل نهراسید و برای کمی صرفه جویی در هزینه ها نزد وکلای بی تجربه و ناکارآمد نروید. ما شرکت داماک را معرفی می کنیم .

damac group بزرگ ترین و معتبرترین سایت املاک  دبی است تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز،  فایل های به روز شده در اختیار مشتری قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن کنند. اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی و سریع در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری در اختیار مردم قرار دهد .

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی ازطریق داماک گروپ در ارتباط  باشید.

مطالبه مشابه :

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac          مهاجرت سریع به امارات

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...