سریعترین مهاجرت به کشورها از جمله امارات

سریعترین مهاجرت با کشورها را از نگاه  داماک گروپ ببینید :

در ادامه مقاله با مهاجرت سریع با کشورها می پردازیم

بر اساس آمار های منتشر شده نیمی از مهاجران ایرانی خارج از کشور دارای تحصیلات دانشگاهی و عالی هستند. از این آمار می توان دریافت که زندگی برای این دسته افراد حتما در ایران مناسب نبوده است و همچنین می توان نتیجه گرفت زندگی و کار در ایران برای هیچ یک از اقشار جامعه در وضعیت مطلوبی قرار ندارد و فرقی ندارد که یک شخص دارای تحصیلات دانشگاهی باشد یا هیچ گونه تحصیلات آکادمیک نداشته باشد.

مهمترین کشور های مقصد ایرانیان برای مهاجرت سریع 

بدون شک انتخاب کشور مناسب برای زندگی اغلب مردم در جهان، امریکا و کانادا می باشد. هر شخصی که قصد مهاجرت سریع  را دارد این دو کشور را در ابتدای لیست خود قرار می دهد. ایرانیان نیز علاقه بالایی به زندگی در این دو کشور را دارند. بر اساس آمار های منتشر شده، امریکا بزرگترین مقصد ایرانیان برای مهاجرت سریع  است. در میان مهاجران امریکا، ایران جز کشور هایی است که در این کشور بیشترین مهاجر را دارا می باشد.

مهاجرت سریع  به امریکا:

ایرانیان مقیم امریکا تا به امروز حدود یک میلیون نفر می باشند. این رقم در سال های اخیر روند رو به رشد کندی داشته است و دلیل آن نیز شرایط سخت اخذ اقامت در این کشور برای ایرانیان می باشد. دولت امریکا به تازگی مهاجرت سریع به این کشور را برای ایرانیان بسیار دشوار نموده است و می توان گفت فقط دانشجویان نخبه و سرمایه گذاران بزرگ می توانند کمی راحت تر به این کشور مهاجرت سریع  کنند. اغلب ایرانیان مقیم امریکا به ترتیب در کالیفرنیا، لس آنجلس، نیویورک، تگزاس و ویرجینیا زندگی می کنند. همچنین دانشجویان ایرانی در اغلب دانشگاه های بزرگ این کشور حضور پر رنگی دارند.

مهاجرت سریع به ترکیه:

ترکیه زندگی و کار این نکته نشان می دهد ترکیه از لحاظ شرایط کاری و زندگی هم رده با کشور های اروپایی است. در دو سال اخیر ایرانیان در رتبه دوم مهاجران ترکیه قرار گرفته اند. هم اکنون تعداد ایرانیانی که در این کشور زندگی می کنند بیش از 500 هزار نفر می باشد.

دلایل مختلفی از قبیل زندگی راحت تر، همسایه بودن با ترکیه، شباهت های فرهنگی، هزینه های پایین تر زندگی و از همه مهمتر شرایط آسان مهاجرت سریع  به ترکیه  … باعث شده است ایرانیان به فکر مهاجرت سریع به ترکیه باشند. دولت ترکیه نیز از سال 2017 شرایط اخذ اقامت و شهروندی ترکیه برای ایرانیان را آسان نموده است. ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری در ترکیه و خرید خانه در ترکیه یا راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در ترکیه اقامت و شهروندی این کشور را به دست بیاورند. اغلب ایرانیان ترجیح می دهند در شهر های استانبول، آنکارا و ازمیر زندگی کنند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه کارشناسان ما در شرکت سرمایه گذاری املاک برنا هومز می توانند شما را یاری کنند.

مهاجرت سریع  به امارات:

بعد از امریکا و ترکیه، کشور امارات بیشترین تعداد مهاجر ایرانی را به خود اختصاص داده است. از مدت ها و سال ها پیش ایرانیان بسیاری در این کشور شروع به سرمایه گذاری کردند تا بتوانند همراه با خانواده خود به امارات مهاجرت سریع  کنند. اما متاسفانه در سال های ابتدایی کلاهبرداری های زیادی از سرمایه گذاران ایرانی انجام گرفت که باعث شد تعداد سرمایه گذاران و مهاجران این کشور کاهش بیابد در سال های اخیر نیز تعداد مهاجران به امارات بسیار کاهش یافته است. هم اکنون کمتر از 500 هزار نفر ایرانی در امارات زندگی می کنند.سرمایه گذاری با یک میلیون درهم مثل توانید صاحب ملک لوکس و لاکچری شوید با شرکت داماک !

 

 

شرکت داماک

damacgroupبزرگترین و معتبرترین سایت املاک شهر دبی است ارائه دهنده انواع ویلاهی لوکس در دبی است  تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز با فایل های بروز شده در اختیار مشتری قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن کنند.

 اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت سریع  رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام های بدون بهره خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش و آماده تحویل  در اختیار مردم قرار دهد .

برای اطلاعات بیشر با داماک گروپ از طریق وب سایت و واتساپ وزنگ با ما در ارتباط باشد .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

 مطالبه مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac   

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک         

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...