زندگی دردبی - امارات

زندگی فرهنگی در دبی

بخش فرهنگی و هنری در دبی(امارات) شکل گرفت و و نمایشگاه های هنری دبی (امارات)تاریخی و هنری و و جشواره های بین المللی از فیلم های دبی ، و بین

المملی را در شهر خود تبلیغ میکرد. موزه دبی که در یک قلعه معروف قرار دارد ، اثار باستانی و نمایشگاه هایی را برای گردشگران  به نمایش می گذارد  که مربوط به تاریخ نخست  و فرهنگ سنتی این منطقه است . دبی (امارات)شهر  برکذاری کننده تعداد زیادی از مسابقه های ورزشی بین المملی میباشد.و این مسابقات موقعیت این شهر را به عنوان یک مقصد گردشگری قوی بسیار افزایش داده است . اسب دوانی دبی(امارات) پرسود ترین مسابقه در این شهر است  وشهر کویر دبی  یک نمایش دیدنی و محبوب  در تورهای انجمن گلف اروپا است.صنعت رسانه ای این شهر بین تلویزیون ها و رسانه هایی که تحت حمایت دولت  تقسیم شده است  که بیشتر انها به شدت سانشور میشود  و شرکت های رسانه ای خارجی که شعبه های از دبی ، از دبی  اداره میکنند یک  مرکز تاسیس شده  با اهداف است که به عنوان مرکز رسانه ای  بین المملی خدمت میکند .

تاریخ دبی

دبی از همان اوایل  به عنوان یک دهکده ماهیگیری کوچک که برای اولین بار ثبت شده است ، ودبی سریع تبدیل شد به یکی از مراکز اصلی صنعت مروارید .و با داشتن خانواده هایی باهوش با  تجارت ، و استقبال از سرمایه گذاران و بازرگانان خارجی ، این و این شهر گسترش زیادی پیدا کرد و و به زودی تبدیل به صادرات  برای هند و همچنین ایران شد. ، دبی(امارات) شروع به تنوع و ایجاد بخش های گردشگری لوکس و زیبا ، املاک وبخش های مالی ان کرده است.با داماک گروپ جهت خرید املاک لوکس ولاکچری و سرمایه گذاری مطمئن در شهر زیبای دبی با پرسنل فارسی زبان ما در بیزینس بی دبی در ارتباط باشید.

مطالبه مشابه :

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac    

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...