اقامت با خرید املاک مسکونی دبی - امارات

اخذ اقامت با خريد منازل مسكونی

بیشترین  ملک ها  و برجهای  دبی  توسط سرمایه گذارانیکه خریدارشده است  که به دنبال فروش دوباره و یا اجاره دادن انها بودندوحتی میتوانند با خرید ملک وام

هم بگیرید.

با این  اقامت اجازه کسب و كار در دبی(امارات) نخواهید داشت ، چنانچه تصمیم به گرفتن اقامت دبی(امارات) را دارید ، احتمال به روز بعضی از مشکلات وجود دارد،مکان های  بدون جواز اکثرمواقع در طول مدت گرفتن اقامت دبی(امارات) ماه های اول به روش های متفاوتی ،شمارا شارز مینمایند . مدارک های تحصیلی شما باید به تایید سفارت دبی در ایران برسد و مورد بررسی قرار بگیرد. مدارک خود را تمام و کمال کامل کنید به این علت که با هر دفعه رفت و امد هزینه های بسیار بالایی  را برای متقاضیان خواهد داشت . اگر در کامل بودن مدارک خود شک دارید  با پاسپورت کوتاه مدت خود  وارد دبی(امارات) متحده عربی  شوید تا مجبور به برگشت برای تکمیل مدرک خود  نشوید. گذر نامه اصلی خود را به هییچ مجموعه ای تحویل ندهید. مدرک های قانونی  مکان هایی را که اقدام به گرفتن اقامت  برای متقاضیان  میکند  را جهت دیدن  بخواهيد.کسانی که با هزینه خیلی کمی  شما پشنهاد اخذ اقامت مي‌كنند، اغلب اقدام  به تاسیس شرکت ها  کوتاه مدت  مي‌كنند و افراد را  عنوان شریک یا سرمایه گذار برای این شرکت وارد دبی( امارات) متحده عربی مي‌كنند. ایا امور برای شما افراد در این صورت توسط متعهد شما مدیریت خواهد شد و اشخاص باید در خرید  خانه و سوئیت  باید تحقیق های لازم را انجام دهند.

مشاوران داماکdamac   به شما  متقاضیان توصیه میکند که  برای گرفتن اقامت خود از عقد کفالت دولت دبی(امارات)استفاده میکنندو همچنین میتوانید با داماک damac  اطلاعات کافی در مورد  با خرید ملک های  مسکونی در دبی(امارات) بهره مند شوید. وبا خاطری اسوده  اقامت خود را بگیرید وسرمایه گذاری مطمن داشته باشید.

مطالبه مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac   

   خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

         

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...