هتل های لوکس دبی - امارات

هتل های لوکس دبی با دامااک:همانطور که میدانید ، شهر دبی به شهر دیدنی و توریستی معروف است  و از هرچیزی که  گردشگری جالب توجه است ، دیدنی

ترین ، لاکچرین ترین  ، بهترین  و بزرگترین و اولین های ان در دبی(امارات) ساخته میشود. یکی از را ها  برای پیشرفت گردشگری  ، داشتن هتل ها ، سوئیت های لاکچری و اپارتمان های فول فرنیش  متنوع است  . دبی (امارات) در این زمینه  به شدت  به استاندارد های جهانی اهمیت میدهد. به صرتی که  اولین وبهترین  هتل های ستاره دار جهان در دبی(امارات) افتتاح شده است . اگر در فکر سفر به دبی هستید  بهتر است با مشاوران داماک damac  قبل از سفر با بهترین هتل های  لاکچری و سوئیت های فول فرنیش دبی آشنا شوید .همانطور که لیست ارزان ترین هتل های دبی  می تواند برای گردشگران جذاب باشد. لیست لوکس ترین هتل های دبی نیز مورد توجه قرار میگیرد.

هتل استیگنبرگر بای دبی: این هتل  یکی از هتل های پنج ستاره  دبی است که حدود  4 کیلومتر با برج خلیفه فاصله دارد. اتق های این هتل  دارای تلویزیون صفحه و حمام اختصاصی هستند. هتل استیگنبرگر در مرکز شهر قرار دارد و از این هتل به مراکز خرید  و امکانات تفریحی  دسترسی راحتی خواهید داشت.

هتل کمپینسکی دبی :این هتل پنج ستاره توکس ، امارات مال از بهترین هتل های دبی به شمار می اید. که دقیقا در روبه رو ایستگاه امارات مال قرار دارد پارک ابی  در 3 کیلومتری هتل قرار دارد. کافی شاپ ها  ، سالن های بدنسازی ، استخر و زمین تنیس  ، مرکز آبگرم ، از امکانات این هتل لوکس میباشد.

هتل شرایتون دبی :هتل شرایتون  یکی از هتل های پنج ستاره دبی در شیخ قرار دارد و داری اتاق هایی و با پنجره هایی  با نمای زیبا از اسمان  های شهر دبی میباشد .  این هتل دارای  استخر رو باز در پست بام و اینترنت رایگان در سراسر هتل میباشد. امکانات اتاق های این هتل مدرن میباشد ،  دستگاه قهوه ساز  وحمام مجهز به وان میباشد. داماکdamac  در نظر دارد با وام هایی با اقساط بدون بهره ، اپارتمان های لوکس و لاکچری در اختیار مردم قرار دهد.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac    هتل های لوکس دبی

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...