هتل های لوکس دبی - امارات

هتل های لوکس دبی با داماک: همانطور که می دانید ، شهر دبی به شهر دیدنی و توریستی معروف است و از هرچیزی که  گردشگری جالب توجه است ، دیدنی

ترین ، لاکچرین ترین ، بهترین و بزرگترین و اولین های آن در دبی است.  دبی در این زمینه به شدت  به استاندارد های جهانی اهمیت می دهد. به صورتی که اولین و بهترین  هتل های ستاره دار جهان در دبی افتتاح شده است . اگر در فکر سفر به دبی هستید بهتر است با مشاوران داماک damac  قبل از سفر با بهترین هتل های  لاکچری و سوئیت های فول فرنیش دبی آشنا شوید .همانطور که لیست ارزان ترین هتل های دبی می تواند برای گردشگران جذاب باشد. لیست لوکس ترین هتل های دبی نیز مورد توجه قرار می گیرد.

هتل استیگنبرگر بای دبی: این هتل  یکی از هتل های پنج ستاره دبی است که حدود  4 کیلومتر با برج خلیفه فاصله دارد. اتاق های این هتل دارای تلویزیون تمام صفحه و حمام اختصاصی هستند. هتل استیگنبرگر در مرکز شهر قرار دارد و از این هتل به مراکز خرید  و امکانات تفریحی  دسترسی راحتی خواهید داشت.

هتل کمپینسکی دبی :این هتل پنج ستاره لوکس امارات مال از بهترین هتل های دبی به شمار می آید. که دقیقا در روبه رو ایستگاه امارات مال قرار دارد پارک آبی  در 3 کیلومتری هتل قرار دارد. کافی شاپ ها ، سالن های بدنسازی ، استخر و زمین تنیس ، مرکز آبگرم ، از امکانات این هتل لوکس می باشد.

هتل شرایتون دبی :هتل شرایتون یکی از هتل های پنج ستاره دبی در شیخ قرار دارد و داری اتاق ها و پنجره هایی با نمای زیبا از آسمان شهر دبی می باشد.  این هتل دارای  استخر رو باز در پشت بام و اینترنت رایگان در سراسر هتل می باشد. داماکdamac در نظر دارد با وام هایی با اقساط بدون بهره ، آپارتمان های لوکس و لاکچری را در اختیار مردم قرار دهد.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac    هتل های لوکس دبی

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...