سرمایه گذاری با خرید ملک در دبی - امارات

بخش مالی سرمایه گذاری در حوزه املاک 

 فعالیت های که  با اهداف ، جذب سرمایه گذاری در حوزه املاک برای جذب سرمایه گذاران  خارجی  افزایش یافته است. چند منطقه ازاد، جبل علی تاسیس شده است.

که امکان میدهد  شرکتهای خارجی بدون نیاز به یک شریک از دبی فعالیت نمایند. و از لحاظ ظاهری بسیار موفق امیز بوده است  و بیشترین تعداد خانه ها و شرکت هاست  که بیشتر انها اروپایی هستند.

این منطقه ازاد تجاری توسط  جبل علی برای جذب کردن سرمایه گذاری ، صنعتی تاسیس شد.تجارت وسرمایه گذاری مطمئن در مراکز اقتصاد دبی(امارات) باقی مانده است.

 شهر دبی موقعیت خود را به عنوان  یک مکان توریستی  شناخته شده است و بخش قابل توجهی از تولید ناخالصی های  داخلی خود را از جاذبه های گردشگری و گران قیمت  مینماید.

سرمایه گذاری در امارات 

سرمایه گذاری در امارات به دلایل گوناگون مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران واقع شده است . سرمایه گذاری در مهارت های تخصصی، مشوق های بخش خصوصی، مشارکت های تحقیقاتی بین المللی و نوآوری در درون دولت بر چهار استراتژی بنیادین بنا گذاشته شده اند که دولت و بخش خصوصی را ملزم می کند که بر این چهار مسیر استاندارد حرکت کنند تا بینش بلند مدت دولت را عملی کنند.

مسیر اول، ایجاد محیطی مهیج برای نوآوری به شکل نهادهای حمایتی و تنظیم قوانین برای حمایت از آن ها بوده است. این ساختارهای تخصصی مانند ، فضاهای مناسب نوآوری و همچنین زیرساخت های تکنولوژیکی را برای نوآوری در همه بخش ها ایجاد خواهد کرد. همچنین بر تحقیق و توسعه در زمینه های مختلف نوآوری متمرکز خواهد شد.

مسیر دوم، نوآوری های دولتی با نهادینه کردن شیوه های نوآورانه با حمایت از یک سیستم یکپارچه از ابزار مدرن. این استراتژی به تمام نهادهای دولتی نیاز دارد تا هزینه هایشان را یک درصد کاهش دهند و آن را برای پروژه های تحقیقاتی و نوآوری اختصاص دهد. برنامه های آموزشی و آموزش ملی در زمینه نوآوری نیز راه اندازی خواهند شد.

مسیر سوم نوآوری بخش خصوصی را تشویق خواهد کرد تا شرکت ها را برای ایجاد مراکز نوآوری و تحقیقاتی علمی، فن آوری های جدید و توسعه محصولات و خدمات نوآورانه، تشویق کند. امارات متحده عربی شرکت های پیشرو بین المللی در بخش های اصلی نوآوری در زمینه های تحقیقاتی که در اولویت دولت هستند را جذب می کند، جوامع و مناطق نوآوری ایجاد می کند و از تحقیقات کاربردی در حوزه های اولویت ملی حمایت می کند. این وضعیت همچنین امارات متحده عربی را به عنوان مرکز بین المللی برای تست نوآوری های جدید ارتقا خواهد داد.

خرید و فروش ملک از داماک گروپ damacgroup

داماک گروپ در دبی امارات به سرمایه گذاران خارجی اجازه  برای خرید   املاک لوکس و اجاره انها درامد دلاری و درهمی از طریق مستغلات کسب کند.

 

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...