بزرگراه شیخ زاید در دبی - امارات

داماک گروپ معتبر ترین سایت املاک دبی

groupداماک گروپ آینده را امروز زندگی کنید!

دراین مقاله با بزرگرراه شیخ زاید دبی از مهمترین بزرگراه هایی که داماک به شما معرفی می کند که بیشترین ساختمان لاکچری و لوکس دردل خود جای میدهد پس با ما همراه باشید .

بزرگراه شیخ زاید مسیری جالب می باشد که دو شهر ابوظبی و دبی را به یکدیگر متصل می کند، این بزرگرا که به شماره 11 معروف است در واقع طولانی ترین خیابان در کشور امارات می باشد که در منطقه السیاح در شهر ابوظبی شروع شده  و تا منطقه راس الخیمه امتداد دارد. با لحظه آخر همراه باشید تا با بزرگترین خیابان دبی آشنا شوید.

بزرگترین خیابان دبی

بزرگراه  شیخ زاید به موازات خط ساحلی خلیج فارس قرار گرفته است. آنچه از آن به خیابان شیخ زاید یاد می شود بزرگ تر از خیابان می باشد و بهتر است آن را بزرگراه شیخ زاید یا جاده شیخ زاید بنامیم. بزرگراه شیخ زاید شاهراه اصلی شهر دبی می باشد که به تمامی خیابان های اصلی راه دارد.

معرفی خیابان شیخ زاید

    شیخ زاید کیست؟

شیخ زاید کیست؟

 شیخ زاید فردی می باشد که موفق شد کشور امارات متحده عربی را بر روی نقشه قرار دارد و این کشور به همگان معرفی کند و جالب است بدانید که پس از راه اندازی این کشور به واسطه شیخ زاید وی به مدت 23 سال عنوان پادشاه بر کشور حکمرانی می کرد و طی این زمان نیز بسیار به آبادانی مدرنیزه شدن  کشور کمک کرد و باعث شد تا در زمان کوتاهی امارات متحده عربی به پیشرفت برسد و تبدیل به کشوری مدرن شود، این دلیل باعث شد تا شارع یا خیابانی که از ابوظبی شروع می شود و به راس الخیمه می رسد و همچنین بزرگ ترین و طولانی ترین بزرگراه امارات عربی می باشد که به اسم شیخ زاید نام گذاری شده است. انتهای این خیابان به پالم جمبرا دبی که همان جزیره های نخلی دبی است می رسد و همچنین کانال مصنوعی دبی مارینا در این مسیر قرار دارد، اگر به این خیابان زیبا که از آن در گذشته به عنوان جاده دفاع یاد می کردند  شایان به ذکر است که این خیابان توانسته است 558،4 کیلومتر از مساحت کشور امارات متحده عربی را به خود اختصاص داده و به عنوان طولانی ترین جاده در تمام کشور امارات متحده عربی شناخته شود .

بزرگراه  شیخ زاید در مقابل خط ساحلی خلیج فارس قرار دارد و در این خیابان هزاران منطقه دیدنی، مراکز تجاری و تفریحی جای دارد و یکی از خیابان های بسیار مهم و ارزشمند دبی است.

از دیگر جاذبه های مهم که در خیابان  شیخ زاید قرار دارد موزه پارک طلا و الماس می باشد که فروشگاهی برای علاقه مندان به طلا و جواهر می باشد و دارای 118 نولید کننده به نام و 30 فروشگاه مطرح دنیا می باشد که در آن مجموعه مشغول فعالیت هستند و همچنین این موزه مهم مجموعه تاریخ تولیدات طلا و جواهر عربی را به شما نشان می دهد و می توانید با تور های کوتاهی که در این مکان برگزار می شود.مکان تولید و ساخت آن ها بازدید نمایید.

برای دسترسی به مناطق و محله های مهم دبی خروجی های متعددی در بزرگراه شیخ زایید تاسیس شده که شما به راحتی می توانید در شهر بگذرید که این خروجی ها یا پل ها قادر به رفع ترافیک در این بزرگراه هستند، شایان به ذکر است که این ها معمولا منجر به چرخش برای حل و فصل ترافیک به سمت دیگر بزرگراه منتهی می شوند.

گردشگران تور دبی می توانند برای بازدید از جاذبه های مختلف دبی از این بزرگراه عبور کنند و هم از دیدن این جاده جالب لذت ببرند و هم جاذبه های داخل آن بزرگراه.

ما به شما روش مطمئن  و سود آوررا پیشنهاد میکنیم تیم مجرب وحرفه ای داماک گروپ درشعب مختلف از امارات ، زمینه املاک و مستغلات سابقه درخشانی را درکارنامه خود زمینه ملک اداری دردبی کسب کرده اند را به شما معرفی می کنیم تیم مجرب  شرکت داماک گروپ درهر لحظه از شبانه روز پاسخگویی شما عزیزان خواد بود برای رفاه حال شما عزیزان از وام هایی با بهره بسیار پایینی در نظرداد تا شما عزیزان با خیال راحت سرمایه گذاری مصمئن با ریسک کمتری روبرو شوید از همان ابتدا با پرداخت کمی پیش پول صاحب آپارتمان لوکس و لاکچری شوید .

اقامت شما و خانوادگیتان درعرض40 دقیقه =داماک

با اعتماد به اعضای ما رفاه و آسایش را به خانه هایتان به ارمغان ببرید .

با خرید ملک آپارتمان لوکس از شرکت داماک گروپ یک تور رایگان و یک سکه طلارا ازآن خود کنید .

برای اطلاعات بیشر با داماک گروپ از طریق وب سایت و واتساپ و زنگ با ما در ارتباط باشد

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...