زندگی در دبی - امارات

داماک گروپ برندترین سایت املاک دبی

زندگی در دبی و فرصت های کاری  و زندگی لاکچری در این شهر لوکسبا شرکت داماک گروپ تجربه کنید .

کم نیستند ایرانیانی که با چنین تصوری بار سفر می‌بندند و رؤیای موفقیت خود را در آسمان‌های پرستاره‌ی دبی، شارجه، ابوظبی و دیگر امیرنشین‌های پردرآمد دبی می‌بینند. در این گفتار قصد داریم به واکاوی چندوچون مهاجرت به دبی و کار و زندگی در امیرنشین‌های کرانه‌ی جنوبی خلیج فارس، دبی بپردازیم و با حقیقت و خیال سرزمین خشک و بیابانی همسایه بیشتر آشنا شویم.

دبی هر ساله بیش از پیش مقصد هزاران گردشگر، مهاجر، و به‌خصوص افرادی‌ست که از اقصی نقاط جهان به امید درآمد بیشتر به این امیرنشین‌های هفتگانه وارد می‌شوند. اهمیت و فزونی این جویندگان کار تاحدی‌ست که به‌عنوان مثال مهاجران هندی از این طریق سالانه میلیاردها دلار ارز وارد هندوستان می‌کنند. این شیوه حتی از سوی برخی دولت‌ها برای درآمد بیشتر عملیاتی شده است.

آب و هوای شهر دبی بیابانی است و زمستان های مطبوع به همراه تابستان های داغ و آفتابی دارد. تحمل گرمای تابستان در دبی طاقت فرساست و بارش باران در این کشور بسیار کم اتفاق می‌افتد. بهترین فصل سفر به دبی زمستان اعلام شده است، از ماه دسامبر تا فوریه این کشور دارای آب و هوایی مطبوع و آفتابی است. برای داشتن یک تعطیلات ساحلی عالی در دبی بهترین ماه مارس و نوامبر اعلام شده است.

افرادی که زیر دیپلم هستند و در کشور دبی مشغول به کار هستند اگر مرد باشند در سال حدود 300.100 درهم حقوق دریافت می‌کنند؛ حال اگر یک زن در این کشور مشغول به کار باشد حدود 276.568 درهم حقوق دریافت خواهد نمود. ارزیابی ها نشان می‌دهد که کارگران مرد در کشور دبی حدود 750.000 درهم در سال حقوق دارند و کارگران خانم در این کشور به میزان 710.000 درهم حقوق دریافت خواهند کرد. افرادی که با مدرک تحصیلی دکترا در کشور دبی وارد به کار می‌شود در صورتی که مرد باشد در سال حدود 378.479 درهم درآمد خواهند داشت، این مبلغ برای بانوان در همین سطح علمی حدود 364.259 درهم ارزیابی شده است. میزان درآمد افراد برای مقطع فوق دیپلم و لیسانس تقریباً در یک سطح دیده می‌شود. به طور کلی میانگین درآمد در شهر راس‌الخیمه حدود 420.571 درهم ارزیابی شده است، این در حالی است که افراد در دبی حدود 288.236 درهم حقوق دریافت می‌کنند. در شهرهای ابوظبی و العین میزان درآمد حدود 285.269 و 277.723 درهم اعلام شده است. شهر الرویس نسبت به سایر شهرهای اعلام شده از نظر درآمدزایی وضعیت ضعیف تری دارد، ارزیابی ها نشان می‌دهد که درآمدزایی در کشور دبی می‌تواند آسان و یا سخت باشد. فعالیت های زمین لرزه‌ای از دیگر موضوعاتی است که در زمینه امنیتی شهر دبی باید لحاظ شود. دبی بر روی خط گسل سواحل غربی قرار دارد و میزان فعالیت های زمین لرزه‌ای در این منطقه متوسط اعلام شده است. در کشور دبی پس لرزه های زیادی در سال های مختلف دیده شده است اما ساخت و ساز ساختمان ها در کشور دبی بسیار عالی بوده و هیچ بنایی فرو نریخته است.

در راستای این مطالب ذکر شده شما را دعوت به خرید املاک لوکس و لاکچری از معتبرترین شرکت داماک گروپ می کنیم .

داماک گروپ برندترین سایت املاک دبی است که معروفترین املاک مارکدار را در کارنامه درخشان خود ثبت کرده است .

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید . لطفا" پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد . میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید . چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست . 

 دفتر مرکزی داماک در پارک تاورز در بزینس بی منتظر شما سروران خواهد بود .

مطالبه مشابه :

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

  خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...