مهاجرت به دبی - مهاجرت به امارات

  مهاجرت به دبی damac group

جمعیت مهاجران و جویندگان کار  بیشتر در امیرنشین‌های ابوظبی (که در کل یک‌چهارم جمعیت دبی را دارد و از این تعداد بیش از ۴۰ درصد مهاجران هندی هستند)، دبی (که ۲ میلیون جمعیت دارد و تنها ۱۷ درصد آن دبیی‌الاصل هستند)، و شارجه دیده می‌شوند.

  • ویژگی اصلی دبی

دبی به مقصدی جذاب برای مهاجران تبدیل شده است. محیط اجتماعی بین المللی، زندگی شبانه پویا، آب و هوای گرم و مطبوع، اقتصاد پر رونق، و نرخ پایین مالیات همه و همه شرایطی ایده آل را برای زندگی در این شهر فراهم می سازند. به لطف برنامه جدید اقامت از طریق سرمایه گذاری، شما و خانوادتان می توانید به سادگی اجازه اقامت در این شهر را دریافت کنید. روند رسیدگی بسیار سریع است و بسته به نوع آن بین 1 هفته تا 1 ماه طول خواهد کشید.

  • خانواده

می توانید بدون نیاز به افزایش مبلغ سرمایه گذاری، همسر و فرزندان وابسته خود را نیز در درخواست برای اجازه اقامت بگنجانید.

ساعات کاری دبی روزانه حدوداً ۹ ساعت (هفته‌ای ۴۷ ساعت) است و برای این میزان ساعت کاری و بسته به نوع حرفه سالانه به‌طور متوسط از ۲۰ تا ۸۰ هزار درهم حقوق پرداخت می‌شود. میزان مرخصی مانند ایران ۳۰ روز در سال است و از این ۳۰ روز تنها ۲۲ روز مرخصی با حقوق است. ۱۵ روز مرخصی استعلاجی را هم به این مرخصی‌ها اضافه کنید. اما خبر خوش برای کارگران خارجی دبی بی‌شک معافیت مالیاتی است! فرد می‌تواند حقوق خود را تمام و کمال دریافت کند و نیاز به پرداخت هیچ مالیاتی نیست!

بر حسب سرمایه گذاری که انجام می دهید، می توانید دو نوع ویزا اخذ کنید. نخست، می توانید یک ویزای 6 ماهه ویژه ورود مکرر به این شهر را دریافت کنید. زمان رسیدگی به درخواست برای این نوع ویزا معمولاً حدود یک هفته است و این نوع ویزا از اکثر هزینه های اضافی معاف است.

دوم، می توانید برای یک ویزای اقامت 2 ساله درخواست دهید. این گزینه نیاز به زمان رسیدگی کمی طولانی تر (حدود یک ماه) دارد، و مشمول الزامات دیگری مثل گواهی تمکن مالی برای تأمین معاش خود و خانواده، و نیز یک مجوز ملک قابل تمدید به صورت سالیانه، می باشد.

امیرنشین‌های در حال توسعه‌ی دبی یکی پس از دیگری به اتمام پروژه‌های عظیم داخلی می‌ پردازند و هنوز یکی تمام نشده پروژه‌ی بعدی آغاز می‌شود. همه‌ی این پروژه‌ها به حجم عظیمی از نیروی کار انسانی وابسته‌اند. به همین دلیل نقش مهاجران در برنامه‌ریزی بلندمدت و سیاست‌گذاری داخلی این شهر بسیار حائز اهمیت است.

چشم‌انداز پیش رو محدود به ماه‌ها و سال‌های کوتاه آینده نیست، بلکه چه‌ بسا دهه‌ ها رشد و توسعه‌ی داخلی را دربرگیرد. در تأیید این مدعا همین بس که امروزه حدوداً نیمی از تولید ناخالص داخلی دبی مرهون صنایع غیرنفتی است؛ از جمله پروژه‌های عظیم مخابراتی، حمل و نقل دریایی و هوایی، و به‌ویژه گردشگری با افزودن صنایع نفتی نظیر پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌ها این ظرفیت بیشتر هم می‌شود.

برای کار و زندگی در دبی پیش از هر چیز باید به نوع نیروی کار مورد نیاز این شهر پرداخت. ممکن است که فرد تخصصی داشته باشد که عملاً مورد نیاز امیرنشین‌ها نباشد. پس صرفاً به‌واسطه‌ی تخصص خاصی که در کار خود دارید نمی‌توانید راهی امارت شوید! ابتدا باید نیازهای کشور هدف را مطالعه کرد. برای این کار بهترین گزینه شاید شرکت‌های استخدامی دبی باشند. فرد می‌تواند با ارسال رزومه کار و فعالیت‌های متناسب با تخصص ، خود را معرفی کند. اینجا هیچ‌چیز فرمالیته نیست! فرد باید در مصاحبه‌ها شرکت کند و آزمایش‌های پزشکی لازم را انجام دهد.

مهم ترین الزام برای کسب صلاحیت اقامت این است که ملکی که خریداری می کنید توسط شرکت داماک باید مسکونی و قابل سکونت باشد.

damac groupبزرگترین و معتبرترین سایت املاک شهر دبی است . ارائه دهنده انواع ویلاهای لوکس در دبی است  تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز ، فایل های بروز شده در اختیار مشتری قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن کنند.

داماک

باخرید ملک از شرکت داماک یک سکه طلا و یک تور رایگان از آن خود کنید . افتخار داماک امنیت رفاه مشتری است . قبل از رفتن به دبی جهت رزرو هتل های امارت حتما با ما در ارتباط باشید .

اقامت شما و خانوادتان رابا خرید ملک در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید . مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد  وام هایی با بهره بسیار کم ، خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش در اختیار مردم قرار دهد.

شرکت داماک damac برای مثال پروژه هایی  از قبیل بلا ویستا وگلف تاون و فیلد و هتل رادیسون و پروژه های دیگری را  برای رفاه حال مشتریان با اقساط  بلند مدت و بدون بهره  به کار برده است .شرایط استثنایی پیش پای شما گذاشته است .

بستن قرار داد = یک سکه طلا وتور رایگان دبی

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی ازطریق داماک گروپ در ارتباط  باشید.

مطالبه مشابه :

پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac 

  خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...