آپارتمان لوکس در دبی - امارات

سازنده آپارتمان لوکس در دبی  با داماک گروپ

برای ساخت  آپارتمان لوکس در دبی  خود می توانید دست به کار شده و در تمام مراحل ساخت حضور داشته باشید که

اصطلاحاً به آن شخصی سازی می گویند و یا با عقد قرار داد و پرداخت هزینه ،  کلیه مراحل ساخت و ساز و خرید مصالح را به عهده شخص دیگر و تیم های بساز و بفروش بسپارید. آیا آپارتمان لوکس ساخته شده در دبی توسط بساز بفروش دارای کیفیت می باشد؟ متاسفانه اینطور نیست. تیم ها بساز بفروش در گام به گام ساخت ، تنها به هزینه فکر می کنند و مرغوبیت برایشان اهمیتی ندارد و  بسیاری از سیستم های امنیتی برای منزلتان را رعایت نمی کنند و اغلب با عدم رضایت شما همراه می باشد.

بعد از چند ماه زندگی در آپارتمان های بساز بفروش متوجه می شوید اغلب مشکلات ، مربوط به کنترهای آب و برق موجود بوده و مراحل قانونی برایش طی نشده است. و یا حتی اصلا کنتور مجزایی وجود نداشته و تنها یک سری اشتراک گذاری ها مطرح می باشد.

آپارتمان لوکس ارزان در دبی با شرکت داماک گروپ

شاید برایتان پیش آمده باشد که ابتدا وارد آپارتمان لوکس خود در دبی  شوید و همه چیز بسیار مناسب به نظر برسد اما بعد از مدتی متوجه نشست و ریزش سقف و دیوار شوید. این سری اتفاق ها بسیار دیده می شود. استفاده از ستون برای بساز بفروش ها هزینه بردار بوده و عموماً سراغش نمی روند!

برای قیمت ارزان، کیفیت را فدا نکنید. قیمت ارزان آپارتمان لوکس حتماً مشکلات بسیاری به دنیال خواهد داشت. از نوع سرامیک ها و پارکت ها مطمئن شوید به یاد داشته باشید، بعضی از قسمت ها از دید شما خارج است از فردی که دارای تخصص بوده بخواهید شما را از کیفیتی مواردی مانند میزان آهن استفاده شده مطمئمن سازد. یکی دیگر از مشکلات بسیار زیادی که می تواند پیش روی شما این است که  امکان دارد زمینی که ساخته شده برای سند گرفتن مشکل داشته باشد. از لیست قیمت ها باخبر باشید و هر ارزانی و گرانی را با شرکت داماک بررسی کنید.

برای کونتور های آب و برق مجزا پافشاری کنید .چیزی به اسم رابطه و ضابطه را فراموش کرده و زیر بار نروید. سیستم آبرسانی از جمله مسائل مهم به حساب می آید و اغلب با بهانه گیری هایی همراه بوده که به نفع شما نمی باشد. در کنار زیبایی منزلتان مسائل مهم تری هم است!

قبل از پرداخت پول حساب دقیقی انجام دهید. با جملاتی مانند برای همیشه که خواهان زندگی در آن نیستم خودتان را گول نزنید، گاه قیمت ارزان بسیار برای شما گران تمام خواهد شد. آپارتمان لوکس غیر استاندارد برابر است با ضرر.

متاسفانه وجود چنین ساخت و سازهایی بسیار مرسوم است و این زنگ خطری برای آینده محسوب می شود. اگر خواهان زندگی لوکس و لاکچری هستید،  از داماک گروپ  کمک بخواهید.

در مقالات بعدی با داماک گروپ با ساخت آپارتمان لوکس در دبی  همراه باشید.

damac group بزرگ ترین و معتبرترین سایت املاک دبی است .تیم متخصین داماک  هر لحظه از شبانه روز ، فایل های بروز شده در اختیار مشتری قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن کنند. اقامت خود و خانواده تان را در عرض 40 دقیقه از شرکت داماک بخواهید. مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با اقساط بلند مدت  بدون بهره ،آپارتمان لوکس و لاکچری در اختیار مردم قرار دهد.

  

مزایای این وام به شرح زیر است :

  • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
  • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
  • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
  • مصوبات 72 ساعته
  • حداقل کاغذ
  • خرید مستقیم
  • برنامه های پرداخت ویژه
  • انتشار سهام - بر اساس دارایی موجود خود را باز کنید و آن را گسترش دهید.

با خرید ملک از داماک گروپ یک سکه طلا و تور رایگان به دبی را  از آن خود کنید .

 با شرکت داماک damac.اقامت شما و خوانواده تان  را کمتر از 40 دقیقه آسان می کنیم.

جویا شدن

زنگ زدن

واتساپ

مخاطب

در پیشنهادات اختصاصی ما مشترک شوید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی ازطریق کارشناسان داماک گروپ در ارتباط  باشید.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...