خدمات یک هتل لوکس دبی - امارت

  خدمات یک هتل بزرگ لوکس چیست؟

۱- در دسترس بودن مدیر

 در یک هتل لوکس، مدیر ارشد یا مدیر مهمانداری باید همیشه در محیط هتل در دسترس باشد نه اینکه بیشتر وقتش را در دفتر خود بگذراند.

او باید به مهمانان خوش آمد بگوید و بر همه امور هتل  نظارت داشته باشد و فضای کلی هتل را تنظیم کند.

۲- هوش هیجانی و سرزندگی کارکنان

برای لوکس بودن، یک هتل به تیمی (شامل مدیر و کارکنان)  با هوش هیجانی نیازمند است. هوش هیجانی به معنی درک احساس مردم، همدلی و تواضع است .

در عبارت «شخصیت مهمان نواز» چیزی بیشتر از خوشرویی نهفته است. خوشرویی مهم است اما مهربانی، دلنشینی و خوش مشربی نیز اهمیت دارند. تیم باید به مهمان‌ها احساس راحتی و مهم بودن منتقل کند.

یک کارمند هتل پنج ستاره همه این مسائل را در نظر می‌گیرد. او اعتماد به نفس دارد، به جزئیات توجه می‌کند، و امور را پیگیری می‌کند.

۳- پذیرش و خروج آسان

پذیرش باید سریع، کاملاً دوستانه و دقیق باشد. اولین تماس مهمان با هتل، از کارمند دربان و پذیرش شروع می‌شود. این کارکنان باید با کلمات، لبخند و زبان بدن ، به مهمان «خوش آمد» بگویند. چمدان باید نهایتاً ظرف مدت ده دقیقه به اتاق تحویل داده شود. کارکنان پذیرش باید با مهمانان تماس چشمی داشته باشند و سعی کنند غیر از جملات معمولی «صبح بخیر/ خوش آمدید/ از دیدن شما خوشحالیم و...» ارتباط خود با مهمان را خاص‌تر کنند.

منظور از ستاره هتل های دبی چیست ؟

امکانات لوکس در دبی  همچنان در هتل های مجلل امارات به چشم می خورند.

هتل های یک ستاره: دوش و توالت برای تمام اتاق‌ها، نظافت روزانه اتاق‌ها، تلویزیون رنگی و کنترل برای تمام اتاق‌ها، میز و صندلی، صابون و شامپو، سرویس رزرو اتاق، سرویس فکس در محل پذیرش، تلفن عمومی، صبحانه (معمولاً هزینه جداگانه دریافت می‌شود)، سرو نوشیدنی در هتل.

هتل های دو ستاره: علاوه بر امکانات هتل‌های یک ستاره،  بوفه برای صبحانه ، چراغ مطالعه کنار تخت خواب، لوسین حمام ، حوله حمام، محصولات بهداشتی مانند مسواک و خمیردندان، امکان استفاده از کارت‌های اعتباری از این امکانات می باشد.

هتل های سه ستاره: علاوه بر امکانات هتل های دو ستاره ، سیستم پذیرش ۱۴ ساعته باقابلیت دسترسی ۲۴ ساعته از طریق تلفن از داخل و خارج هتل، کارکنان پذیرش دو زبانه، سرو نوشیدنی داخل اتاق، تلفن داخل اتاق، دسترسی به اینترنت در داخل اتاق یا مکان‌های عمومی، سیستم گرمایشی در داخل حمام، سشوار، آینه‌ قدی، کمد برای قرار دادن وسایل، جعبه سوزن نخ، لوازم واکس کفش و سرویس خشک‌شویی، بالش و پتوی اضافه در صورت درخواست، مدیریت روابط عمومی و انتقادات و پیشنهادها از امکانات این هتل ها می باشد.

 

هتل های چهار ستاره: علاوه بر امکانات هتل‌های سه ستاره،  سیستم پذیرش ۱۸ ساعته باقابلیت دسترسی ۲۴ ساعته از طریق تلفن از داخل و خارج هتل، لابی با سرویس نوشیدنی، بوفه صبحانه یا منوی صبحانه از طریق سرویس اتاق، سرو آشامیدنی به‌صورت ۲۴ ساعته از طریق سرویس اتاق، صندلی یا کاناپه نرم همراه با میز، دمپایی در صورت درخواست، لوازم‌آرایشی- بهداشتی، دسترسی به اینترنت در داخل اتاق، رستوران با امکان سفارش غذا، دسر و نوشیدنی به‌صورت جدا از امکانات این هتل ها می باشد.

هتل های پنج ستاره: علاوه بر امکانات هتل‌ های چهار ستاره سیستم پذیرش ۲۴ ساعته، کارکنان پذیرش چندزبانه، دربان و سرویس حمل بار، مسئول رزرو تورها، رستوران‌ها و تاکسی برای مشتریان، لابی بزرگ با تعداد صندلی بالا و سرویس نوشیدنی، خوش‌آمد گویی شخصی به هر مشتری با گل یا هدیه در اتاق، سرو آشامیدنی و غذا به‌صورت ۲۴ ساعته از طریق سرویس اتاق، کامپیوتر داخل اتاق همراه با دسترسی به اینترنت، گاو صندوق داخل اتاق، سرویس واکس کفش، سرویس اتو (زیر یک ساعت)، مرتب کردن اتاق‌ها هرروز هنگام عصر از امکانتات این هتل می باشد.

رزرو هتل های لوکس با داماک گروپ

البته یک راه دیگر هم برای رزرو ارزان هتل به صورت کلی و مخصوصا  هتل های لوکس دبی وجود دارد ، این است که رزرو هتل خود را از چندین ماه قبل تر انجام دهید. شما می توانید برای رزرو هتل  به وب سایت داماک گروپ مراجعه کرده و در صفحه رزرو هتل های لوکس دبی زمان سفرتان را در این صفحه وارد کرده و هتل های لوکس را به همراه اطلاعات مختلف و هزینه رزرو آنها را خواهید دیدو شما به راحتی می توانید انتخاب کنید و رزرو هتل خود را نهایی نمایید.

مطالبه مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac   هتل های لوکس

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...