شهر دبی - امارات

شهر دبی

دبی شهری از آسمان خراش ها ، بنادر و سواحل است که تجارت بزرگ در کنار گردشگری تور دبی  در آن انجام می شود. به

دلیل جمعیت زیادی که در خارج از کشور زندگی می کنند ، یک گلدان ذوب خاور میانه احساس می شود و جو کاملاً تحمل پذیر است. وابستگی های مذهبی جنبه برجسته ای از زندگی شهرها است. اسلام دین اکثریت است ، اما کلیساها و معابد هندو با مساجد دبی همزیستی دارند.دبی مکانی نسبتاً عاری از جرم و جنایت است که کارآیی اداری و باز بودن در تجارت موجب رشد حیرت انگیز شده است. با این حال ، انتقاد از دولت استبدادی دبی و نخبگان حاکم تحمل نمی شود ، و فضای فساد با احتیاط همچنان ادامه دارد.

تاریخ شهر دبی

دبی از آغاز فروتنانه به عنوان یک دهکده ماهیگیری کوچک که برای اولین بار در قرن 18 میلادی ثبت شد ، شهر به سرعت تبدیل شد به عنوان مرکز اصلی صنعت غواصی مروارید. با داشتن خانواده حاکم و باهوش تجارت ، كاهش مالیات و استقبال از بازرگانان خارجی ، این شهر در اوایل قرن بیستم گسترش بیشتری پیدا كرد و به زودی تبدیل به قطب صادرات مجدد برای ایران و هند شد. با بهره مندی از ثروت متوسط نفتی در نیمه دوم قرن بیستم ، دبی همچنان به تجارت و جذب سرمایه گذاری ، انتقال مازاد نفت به پروژه های مهم زیرساختی مانند فرودگاه بین المللی ، اسکله های خشک و یک مرکز تجاری ادامه داد. در دهه 1990 ، این شهر شروع به تنوع بخشیدن و ایجاد بخش های گردشگری لوکس ، املاک و مستغلات و بخش های مالی آن کرد. همه اینها به کارگران خارجی متخصص و تحصیل کرده نیاز دارند ، و بسیاری به دلیل حقوق بدون مالیات و سیاست نسبتاً پایدار به دبی نقل مکان کردند. با مهاجران از جاهای دیگر جهان عرب و همچنین از آسیا ، اروپا و آمریکای شمالی ، این شهر جای خود را گرفت هوای جهان وطنی و یکی از لیبرال ترین جوامع منطقه به حساب می آمد.و میتوانید با یک تور ارزان دبی با خرید ملک از شرکت داماک گروپ از آن بازدید کنید.

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

بخش مالی و سرمایه گذاری در دبی توسط تیم مجرب داماک گروپ

با هدف جذب سرمایه گذاری خارجی افزایش یافته است. چندین منطقه آزاد مانند جبل علی تأسیس شده است که به شرکت های خارجی امکان می دهد بدون نیاز به یک شریک محلی از دبی فعالیت کنند. اینها از لحاظ ظاهری موفقیت آمیز بوده اند و بیشترین تعداد خانه آنها بیش از 6400 شرکت است که بسیاری از آنها اروپایی یا آمریکای شمالی هستند. در دهه 1990 این شهر موقعیت خود را به عنوان یک مکان توریستی لوکس شروع کرد و درصد قابل توجهی از تولید ناخالص داخلی خود را در استراحتگاه ها و جاذبه های گران قیمت سپری می کرد.در سال 1998 دبی شروع به اجازه سرمایه گذاران خارجی برای خرید اجاره نامه 99 ساله در املاک و مستغلات همچون Damac group کرده است.

فرهنگ زندگی مردم دبی

در اوایل قرن بیست و یکم ، صنایع هنری و فیلم دبی شکوفا شد و نمایشگاه سالانه هنر دبی با نمایش هنرهای معاصر و جشنواره بین المللی فیلم دبی ، فیلم های محلی و بین المللی را تبلیغ می کرد. موزه دبی که در یک قلعه قرن 18 قرار دارد ، آثار و نمایشگاه هایی را به نمایش می گذارد که مربوط به تاریخ اولیه و فرهنگ سنتی این منطقه است . سیستم کتابخانه های عمومی دبی دارای شعبه های مختلفی در سطح شهر است و تعدادی از کتابفروشی ها در مراکز خرید این شهر وجود دارد.دبی محل برگزاری تعداد زیادی از مسابقات ورزشی بین المللی است. اینها موقعیت وی را به عنوان یک مقصد گردشگری را بسیار افزایش داده است. جام جهانی اسب دوانی دبی پر سودترین مسابقه است و شهر کویر کلاسیک دبی یک نمایش محبوب در تور انجمن حرفه ای گلف بازان اروپا (PGA) است.

صنعت رسانه ای شهر بین تلویزیون و روزنامه های تحت حمایت دولت کاملاً تقسیم شده است ، که اکثر آنها به شدت سانسور می شوند و شرکت های رسانه ای خارجی که شعبه هایی از دبی مدیا سیتی را اداره می کنند ، یک مجتمع ساخته شده با هدف است که به عنوان مرکز رسانه ای بین المللی خدمت می کند. منطقه. دومی شامل بی بی سی و آسوشیتدپرس است و خروجی آنها نیازی به انطباق با محدودیت های محلی ندارد.

با داماک گروپ جهت خرید املاک تجاری و سرمایه گذاری مطمئن با پرسنل فارسی زبان ما در بیزنس بی در ارتباط باشید.

مطالبه مشابه :

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...