اجاره آپارتمان دبی - امارات

داماک  DAMAC یک راهنمای مفید برای شماست.

با راه اندازی مجدد پروژه های عمرانی تعطیل شده و همچنین به وجود آمدن پروژه های جدید در سال ۲۰۱۴،دبی مجددا شاهد یک رشد

ثابت در این سال بود. همچنین پیش بینی می شود که دبی حالا چیزی بیش از ۲ میلیون ساکن داشته باشد.

در حالی که در گذشته این گونه فعالیت ها باعث افزایش اجاره ها و کرایه ها می شد(همیشه در دبی بیش از ۷۰درصد افراد اجاره نشین بودند)،ولی هرچه بیشتر به اواخر سال ۲۰۱۴ نزدیک می شدیم اطلاعات چیز دیگری را نشان می دادند. ¾ ارقام نشان می دادند که اجاره ها در حال ثابت شدن بودند و میانگین اجاره آپارتمان ها در ۳ ماه و تا اواخر ماه سپتامبر حدود ۲ درصد کاهش پیدا کرده بود.

با این حال هنوز هیچ شکی نیست که اجاره نشینی در دبی همچنان گران است.به منظور اینکه مطمئن شوید که یک معامله ی خوب انجام می دهید،

چک ها:

بر خلاف خیلی از کشور های دنیا،اکثر مالکان در دبی اجاره را بصورت ماهانه دریافت نمی کنند.در واقع،آنها ۲ برگ چک برای کل اجاره ی یک سال از شما دریافت می کنند که ممکن است برای کسی که تازه به دبی آمده است کمی غیر معقول باشد.همچنین هیچ قانون خاصی برای تعداد چک ها وجود ندارد و شما می توانید با مالک مذاکره کنید. پرداخت ۴ ماهه یا هر ۲ ماه هم گاهی اوقات امکان پذیر است ولی باید متذکر شد که خیلی از مالکان ممکن است اجاره ی کل را بر اساس تعداد چک ها افزایش دهند. بهترین حالت معامله این است که شما کرایه یک سال را جلوتر پرداخت کنید.

پول رهن و هزینه ها:

خیلی از جاها از مستاجر می خواهند که مقداری پول که معمولا ۵درصد کل اجاره یکسال است را به صورت رهن و امانت پرداخت کنند.فارق از مقدار آن، پول رهن برای تضمین این است که شما ملک را در همان وضعیتی که وارد آن شده اید، تحویل خواهید داد. بدانید که شما کاملا حق این را دارید که درخواست برگرداندن پول رهن خود را زمانی که ملک را تخلیه کردید،بدهید و اگر صاحب ملک از این کار سر باز زد شما می توانید به مراجع قانونی متوسل شوید. همچنین گزارشاتی نشان داده اند که بعضی از آژانس ها برای بازدید از یک آپارتمان هم درخواست پول رهن دارند.تا به این لحظه هیچ قانونی وجود ندارد که آژانس هارا از این کار منع کنند ولی پیشنهاد ما و خیلی از آژانس ها این است که اگر همچین موردی پیش آمد شما قبول نکنید.هزینه های مربوط به اجاره نامه و آژانس ها(منظور بنگاه های املاک)معمولا توسط مالک پرداخت می شود ولی گاهی از اوقات از مستاجرین درخواست می شود تا هزینه ها را بپردازند.

تعمیرات و نگهداری:

قوانین امارات متحده عربی بیان می کند که مالکان مسئول پرداخت هزینه های سرویس و تعمیر هرگونه نقص یا عیب در طول زمان اجاره نامه ملک هستند مگر اینکه در اجاره نامه چیز دیگری قید شود. رایج است که در اجاره نامه قید می شود که مستاجر مسئول پرداخت هزینه های تعمیرات جزئی است و مالک مسئول پرداخت هزینه های تعمیرات اساسی. فقط مطمئن شوید که این موارد در اجاره نامه قید شده باشد .

فسخ قرارداد:

مالک فقط زمانی می تواند مستاجر را بیرون کند که یا اجاره پرداخت نشده باشد و یا مستاجر مفاد اجاره نامه را رعایت نکرده باشد.اگر لازم بود ، نظر تنظیم کننده بنگاه های املاک DAMAC را بپرسید. اگر مستاجر مایل به تخلیه کردن ملک بود،ممکن است بعضی از مفاد تغییر کند و یک مهلت ۳۰-۶۰ روزه به مستاجر داده شود. ولی اگر مستاجر قرار بود ملک را فورا تخلیه کند، هیچ تغییری در مفاد اجاره نامه قابل انجام نیست مگر اینکه با مالک به توافق برسد.

زندگی کردن با شخصی دیگر:

دولت این مسئله را نادیده می گیرد در واقع، بر اساس قوانین شریعت و بند ۳۵۶ قوانین کیفری امارات متحده عربی، ۲ نفر از جنس مخالف که باهم ازدواج نکرده اند و با هم نسبتی ندارند،نمی توانند با هم زندگی کنند و مجازات انجام آن حداقل ۱ سال زندان است.

داماک damac بهترین انتخاب برای شما.

مطالبه مشابه :

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش         کسب درامد داماک

   damac

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...