امارات Damac group

ایالات متحده عربی.

جاذبه های امارات :

دبی یکی از قطب های تفریحاتی در خاورمیانه است و همچنین از کشورهای مختلف اروپایی و آمریکایی به این شهر توریسیتی - تجاری

سفر می‌کنند. جاذبه‌های گردشگری فراوانی در تور دبی وجود دارند که به برخی از آنها اشاره می‌کنیم. یکی از آنها برج خلیفه است که بلندترین برج دنیاست؛ گردش در نوک برج خلیفه امکان‌پذیر است که می‌توانید از بالاترین نقطه این برج در تور دبی دیدن کرد. هتل برج‌العرب  تنها هتل 7 ستاره دنیا و دومین هتل مرتفع دنیا می‌باشد. مارینا یکی از جدیدترین مناطق دبی با گردشگران متعدد شامل هتل‌ها، ساحل، مراکز خرید، رستوران و...می‌باشد.

مراکز خرید دبی یکی از جاذبه‌های اصلی برای گردشگران است . از جمله امارات مال از فروشگاه‌های محبوب می‌باشد که می‌توان از یک مرکز بزرگ جهانی خرید و فروش کرد. همچنین پارک آبی وایلد وادی پارکی مفرح است که شامل انواع بازی‌ها و سرسره‌های آبی، استخرهای بزرگ و کوچک و دریاچه می‌باشد.

اگر می خواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود.مابه شما داماک گروپ damac group را معرفی می کنیم.  می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید. در یکی از زیباترین آپارتمان های دبی با شرکت داماک اقامت کنید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط  باشید.

مردم امارات متحده عربی"

جمعیت این کشور حدود چهار میلیون و ۶۲۱ هزار نفر با میانگین سنی ۳۰ سال است. امید به زندگی در این کشور برای زنان ۷۹ و برای مردان ۷۳ سال است.

تنها ۱۹ درصد از جمعیت آن را اماراتی‌ها تشکیل می‌دهند. ۲۳ درصد دیگر ایرانی و عرب هستند و ۵۰ درصد آسیای جنوبی،۹۶ درصد از مردم این کشور مسلمانند. زبان رسمی این کشور عربی است اما زبان‌ های فارسی، انگلیسی، هندی و اردو نیز در میان گروه‌های مختلف مردم رایج است.

اقتصاد در امارات متحده عربی"

تولید ناخالص داخلی در این کشور ۳/۱۶۷ میلیارد دلار است.

نرخ بیکاری در این کشور ۴/۲درصد است.  ۵/۱۹ درصد از مردم آن زیر خط فقر زندگی می‌کنند. در سال ۲۰۰۷ نرخ تورم ۱۱ درصد بود.

سیاست نظارت بر ارز در این کشور وجود ندارد. بانک‌های تجاری بسیاری تحت نظارت بانک مرکزی فعالیت دارند. در این کشور مالیات شخصی دریافت نمی‌شود.

امارات متحده عربی روزانه دو میلیون و ۵۴۰ هزار بشکه نفت تولید می‌کند که تمامی آن را صادر می‌کند. مصرف نفت این کشور روزانه ۳۷۲ هزار بشکه است که آن را وارد می‌کند.

محصولات صادراتی این کشور شامل نفت خام، گاز طبیعی، کالاهای ترانزیتی، ماهی خشک شده و خرما است که به کشورهای ژاپن، کره جنوبی، تایلند و هند  صادر می‌شود.

محصولات وارداتی این کشور شامل ماشین‌آلات و تجهیزات حمل و نقل، مواد شیمیایی و غذا است که از کشورهای چین، هند، آمریکا ، ژاپن، آلمان  و ایتالیا وارد می‌شود.

این کشور از شرق با عمان و از جنوب با عربستان سعودی مرز زمینی دارد. امارات متحده عربی با قطر و ایران هم از طریق آب‌های خلیج فارس همسایه است.

هفت شیخ‌نشین این کشور شامل ابوظبی، دوبی، شارجه، راس‌الخیمه، فجیره، ام‌القوین و عجمان است.

ابوظبی بزرگترین شیخ‌نشین آن است و دومین شیخ‌نشین دوبی است. بخش اعظم این سرزمین را صحرا تشکیل می‌دهد. دو رشته کوه نیز در این کشور وجود دارد. سواحل این کشور که اکثر جمعیت کشور در آن ساکنند، عمدتا پوشیده از نمکزار است.

امارات متحده عربی آب وهوایی گرمسیری دارد. تابستان‌ های آن داغ و مرطوب و زمستان‌ های آن ملایم است. بارندگی در این کشور نادر و اغلب در ماه‌های زمستان رخ می‌دهد. در طول و پایان فصل زمستان وقوع توفان شن معمول است.

سیاست در امارات متحده عربی

نوع حکومت در این کشور فدرال است. هر شیخ‌نشین دولت محلی مستقل خود را دارد و قوانین خود را مستقلا تصویب می‌کند.

در هر ایالت رهبری به صورت موروثی منتقل شده و سران در کنار هم بزرگترین قدرت دولت فدرال ، یعنی کنسول عالی رهبری را تشکیل می‌دهند.

انتخاب رئیس جمهور بر عهده اعضای این کنسول است. دولت فدرال را نیز نخست‌وزیر اداره می‌کند. نخست وزیر را رئیس جمهور و هیئت ۴۰ نفره از مشاوران به نام شورای ملی انتخاب می‌کنند.

مطالبه مشابه :

امارات 

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...