منطقه ازاد دبی (امارات)

منطقه ازاد دبی (امارات)

شرایط را به گونه ای برای سرمایه گذاری با خرید ملک ، کسب و کار، تحصیل بسیار اسان کرده است که افراد زیادی از ایرانیان علاقه دارند سرمایه

گذاری های خودرا در این شهرانجام دهند.سرمایه گذاران ایرانی یکی از نرخ تشکیل دهنده  سرمایه های ثابت دبی است  وتعداد بسیار زیادی دانشجوی ایرانی در دبی(امارات) نشان میدهد که مهاجرت افراد ایرانی به دبی(امارات) متحده عربی است.  در دبی به ایرانی ها ویزای کار نمی دهند ایرانی ها فقط میتوانند بعد از شرکت  در دبی(امارات) اقامت  خود را بگیرند و برای ثبت شرکت لازم میباشد البته شما باید یک شریک تبعیت دبی(امارات)را داشته باشید ، که البته این شریک به صورت صوری میباشد وبه شریک خود باید مبلغی در سال بابت ثبت کردن اسمش را اساسنامه برای  شرکت خودشما میگیرد. از طرف شرکت  به عنوان شریک در شرکت اقامت خود را بگیری.وشما  حداقل سپرده ای که تایین شده را ثبت کنید و باتوجه به انکه سهام شرکت تعلق به شریک بومی شما است با مقدار مبلغی که سهم شما است با این میتوانند به راحتی دو نفر اقامت بگیرند .این اقامت ها طولانی مدت است و قابل تمدید میباشد.افراد و شخص هایی که  سهم در شرکت دارند که شامل خانواده و پدرو مادر خود نیز می توانند اقامت خود را از این طریق بگیرند ، ولی برای پدر و مادر خود  فقط به صورت یکساله است و قابل تمدید میباشد.و دیگر از منطقه های ازادی که بسیار معروف دبی(امارات)است  داماک  درآن فعالیت ساخت و ساز لوکس می کند  که به دلیل  نزدیک بودن به فرودگاه بین المللی دبی(امارات)  که حتی بزرگراه های معروف دبی شیخ زاید  میباشد. همچنین نمایشکاه های خودرو در منطقه ازاد دبی(امارات) قرار دارد و اکثر فروشندگان خودرو هندی و پاکستانی هستند.

متقاضیان میتوانند  کلیه خدمات  خود اعم از اقامت در دبی ، سرمایه گذاری مطمئن ، خرید ملک های قسطی   بر این بزرگراه معروف را از داماکdamac  بخواهید .

 

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

خرید ملک

   damac

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...