منطقه ازاد دبی (امارات)

منطقه آزاد دبی

شرایط را به گونه ای برای سرمایه گذاری با خرید ملک ، کسب و کار  و تحصیل آسان کرده است که افراد زیادی از ایرانیان علاقه دارند سرمایه

گذاری های خود را در این شهر انجام دهند. سرمایه گذاران ایرانی یکی از نرخ های تشکیل دهنده ی سرمایه های ثابت دبی هستند و تعداد بسیار زیادی دانشجوی ایرانی در دبی وجود دارند .  در دبی به ایرانی ها ویزای کار نمی دهند ایرانی ها می توانند برای ثبت شرکت  یک شریک با  تبعیت دبی  داشته باشند که البته این شریک به صورت صوری می باشد .

از طرف شرکت به عنوان شریک  اقامت خود را بگیرید و حداقل سپرده ی تایین شده را ثبت کنید و با توجه به آن که سهام شرکت متعلق به شریک بومی شما است با مقدار مبلغی که سهم شما است می توانند به راحتی برای  دو نفر اقامت بگیرید . این اقامت ها طولانی مدت است و قابل تمدید می باشد.افراد و شخص هایی که  سهم در شرکت دارند که شامل خانواده و پدر و مادر می شوند؛ خود نیز می توانند اقامت خود را از این طریق بگیرند ولی برای پدر و مادر خود  فقط به صورت یک ساله است و قابل تمدید می باشد . منطقه های ازادی که بسیار معروف است  داماک درآن فعالیت ساخت و ساز لوکس می کند که همچنین به فرودگاه بین المللی دبی و  حتی بزرگراه های معروف دبی مثل شیخ زاید نزدیک می باشد. همچنین نمایشگاه های خودرو در منطقه ازاد دبی قرار دارد و اکثر فروشندگان خودرو، هندی و پاکستانی هستند.

متقاضیان می توانند  کلیه خدمات خود اعم از اقامت در دبی ، سرمایه گذاری مطمئن ، خرید ملک های قسطی را از داماک damac  بخواهند.

 

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

خرید ملک

   damac

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...