اقامت در دبی - امارات

اخذاقامت امارات از طریق خرید املاک و مستغلات

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای امارات به ارزش بیش از یک میلیون درهم، می توانید اقامت امارات را بدست

آورید. در چنین شرایطی مدت اعتبار این ویزا 2 سال است. توجه داشته باشید که در این مدت نمی توانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سال می توانید برای دریافت اقامت بلند مدت امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید.

2.اخذ اقامت امارات از طریق قرارداد کاری

کشور امارات متحده عربی از شرایط مناسبی برای کار برخوردار است و باتوجه به نرخ بیکاری پایین، حدود 1.72 درصد، در میان کشورهای با نرخ بیکاری پایین قرار میگیرد. متقاضیان کار در این کشور با توجه به سوابق و شرایط کاری، مدرک تحصیلی، وضعیت جسمانی، وضعیت تاهل، سن، و میزان آشنایی با زبان عربی و انگلیسی می‌توانند نسبت به اخذ اقامت کاری این کشور اقدام کنند.

3.اخذ اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

ثبت شرکت و سرمایه گذاری روش راحت و کارآمدی برای اخذ اقامت امارات متحده عربی است و به علت اقتصاد پویا و موقعیت استراتژیک جغرافیایی و نرخ پایین مالیات میتوان سرمایه گذاری موفقی در این کشور داشت. امارات متحده عربی برای کسانی که در این کشور شرکتی ثبت می‌کنند تسهیلات بی‌شماری ارائه میدهد، از جمله:

  اخذ اقامت امارات بدون کمترین مشکلی: اخذ اقامت امارات فقط چند هفته طول می کشد و هزینه‌های آن نسبتا پایین است. علاوه بر این، لازم نیست که حتما در شرکت فعالیت واقعی انجام دهید. این شرکت ها می توانند کاملا صوری باشند اما با این حال اگر مایل به تجارت و فعالیت واقعی در شرکت خود هستید می توانید به راحتی به تجارت در این کشور بپردازید و مالیاتی نپردازید بنابراین ثبت شرکت یکی از بهترین راه های اخذ اقامت امارات متحده عربی می باشد.

 شرایط اخذ ویزای کسب و کار از طریق ثبت شرکت

ارائه کپی گذرنامه و سایر اسناد لازم

ارائه صورت حساب بانکی

ارائه مدارک مربوط به محل سکونت

دریافت گواهینامه ثبت شرکت ظرف چند روز

دریافت مجوز اقامت در امارات متحده

4.اخذ اقامت امارات از طریق ازدواج

ازدواج نیز یکی دیگر از راه‌هایی است که می‌توانید از طریق آن برای اخذ اقامت امارات اقدام کنید. این روش به صورت یک طرفه است یعنی اگر یک زن خارجی با یک مرد اماراتی ازدواج کند می‌تواند اقامت این کشور را دریافت کند در صورتی که عکس این امر صادق نیست. در نظر داشته باشید که تمام کشورها از جمله امارات برای این نوع اقامت قوانین سختگیرانه‌ای را در نظر گرفته‌اند و برای اخذ اقامت امارات از این طریق باید بتوانید واقعی بودن ازدواجتان را ثابت کنید.

5.اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل

کشور امارات متحده عربی با توجه به طیف وسیعی از دانشگاه‌های بین المللی، رنکینگ، و سطح علمی بالای بسیاری از آنها شرایط مناسبی را جهت ادامه تحصیل و اخذ اقامت امارات برای متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور دارد. با اینکه زبان رسمی این کشور عربی است اما در امور تحصیلی و تجاری در دبی از زبان انگلیسی استفاده می شود، از این رو متقاضیان تحصیل در دبی باید مدرک آیلتس 6 داشته باشند.

تقاضای زیاد،برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک  از طریق گروه داماک گروپ damac   باعث توسعه بازار مسکن در این کشور شده است.

سیستم مالیاتی، کیفیت ساختمان ها و سرعت ساخت و ساز در دبی بسیار خوب برای سرمایه گذاری در شرکت داماک  damacاست.اخذ اقامت دبی با خرید ملک سود آوری خوبی برای علاقمندان به سرمایه گذاری درشرکت داماک بر املاک دارد. در پیرو این پیشرفت ها افزایش درخواست برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک در گروه داماک  damacنیز وجود دارد.

اعتبار ویزای اقامت دبی از طریق خرید ملک در گروه داماک گروپ:

ویزای اقامتی که از طریق خرید ملک در دبی  از طریق سرمایه گذاری در گروه داماک بدست می آید، دو سال اعتبار دارد، ولی حق کار و تجارت با این ویزا نداریم . بهرحال اصلی ترین امتیاز این ویزا این است که مالکان ملک برای کسب و کار و تجارت نیازی به ثبت شرکت در دبی ندارند. مالکان و خریداران ملک در دبی از ثبت شرکت برای فعالیت تجاری معاف هستند. دلایل خرید املاک در دبی ، از اهداف سرمایه گذاران خارجی  در گروه داماک می باشد.

دریافت اقامت دبی با ثبت شرکت در گروه داماک گروپ:

رایج ترین روش اقامت دبی ، ثبت و تاسیس شرکت در امارات و یا در منطقه آزاد تجاری این کشور ویا از طریق سرمایه گذاری در شرکت داماک damac می باشد. دریافت اقامت دبی با ثبت شرکت هدف بسیاری از تجار،بازرگانان و فعالان اقتصادی سراسر دنیا است.

ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری امکان واردات و صادرات را به همراه دارد و هیچ محدودیت ارزی درگروه داماک در این مناطق وجود ندارد. آنهایی که قصد دارند کسب و کار خود را بین المللی کنند، ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری دبی گزینه بسیار خوبی از طریق سرمایه گذاری در گروه داماک است. ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی، بسیاری از محدودیت ها و موانع کسب و کار را ازطریق گروه داماک بین می برد.

.مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به  امارات     مهاجرت به دبی        

   اقامت از طریق خرید ملک   

   damac

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...