اقامت خانوادگی دبی - امارات

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

مهاجرت و اقامت خانوادگی  به  کشور( امارات متحده عربی)

معمولا افراد برای بهتر شدن شرایط زندگیشان تصمیم به مهاجرت و اقامت در کشور دیگه ای می گیرند. کشور (امارات) به دلیل پیشرفت های که در طی چند سال اخیر داشته است مورد توجه افراد

زیادی برای مهاجرت و اقامت در این کشور قرار گرفته است. کشور (امارات) کشوریست پادشاهی در قاره‌ی آسیا قرار گرفته است میزان مالیات پایین (تقریبا صفر) و امنیت بالا از دلایلی است که افراد این کشور را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند. پاسپورت  اقامتی )امارات( معمولا دو ساله هستند و این یکی از مزایای این کشور نسبت به سایر کشورها خواهد بود. اگر می خواهید شرایط اخذ اقامت )امارات متحده عربی  (زیبا را بدانید با خرید املاک در کشور )امارات متحده عربی( و شهر زیبای) دبی  (بهترین کار را انجام دهید. (دبی) را شهر فرصت ها نامیده اند.

اقامت امارات متحده عربی (ازراه ازدواج دوفرد است)

غیر از خرید ملک در (امارات) ازدواج با یک شهروند تبعه‌ی امارات هم می تواند باعث گرفتن و اخذ اقامت ( امارات) شود . البته بستگی به دین و مذهب نفر دوم دارد. اگر فرد مسلمان باشد و همه‌ی مدرک های خود را ارائه دهد دادگاه می‌تواند با ازدواج موافقت کند. بستگان مذکر عروس (پدر، برادر و …) برای اعلام رضایت خود از این ازدواج باید در دادگاه حضور داشته باشند. اگر فرد مسیحی باشد و ازدواج در کلیسا انجام شود زن و شوهر باید یک نسخه از سند ازدواج خود را به دادگاه یا وزارت امور خارجه ارائه دهند. بعد از ازدواج آن فرد باید سه سال در امارات (اقامت داشته باشد و با مدرک معتبر ثابت کند که تابعیت قبلی خود را ترک کرده است ، تا بتواند تابعیت) امارات  را دریافت کند.

 بهترین راه مهاجرت ، مهاجرت و اقامت درامارات متحده عربی

در این شیوه پس از اینکه وزارت کار (امارات) تایید کرد که هیچ فرد اماراتی واجد شرایط انجام این کار نیست و کسی برای این شغل اقدام نکرده است، کارفرما می‌تواند درخواستی را از طرف کارمند غیر اماراتی خود ارائه دهد. اگر این درخواست تایید شود به فرد پاسپورت  کاری داده می‌شود که معمولا دو سال اعتبار دارد. زمانی که فردی وارد این کشور می‌شود باید با در دست داشتن مدارک لازم به مراکز خدمات کارت رفته و کارت شناسایی دریافت کند. فردی که در کشور (امارات) اقامت می کند باید دارای سلامت پزشکی هم باشد که با ارائه‌ی مدارک معتبر ثابت شود.

مهاجرت به دبی  (امارات) از طریق کار

امروزه به دلایل مختلف افراد تصمیم می گیرند تا از شهر و کشور خود فاصله گرفته و برای کارو شغل مناسب تر و با درآمد بالا به کشور های دیگر مهاجرت کنند. مهاجرت به (دبی) برای کار یکی از گزینه های ایده آل برای بسیاری از افراد در سر تا سر جهان است. یکی از دلایلی که افراد زیادی تمایل دارند تا برای کار به (امارات)  بروند، نیاز این کشور به نیروی کار انسانی و نیروی با انگیزه می باشد. در کشور (امارات) شغل زیاد است و درصد افرادی که در این کشور به کار با درآمد دلاری و درآمد درهمی مشغول می شوند زیاد است و از زندگی و شغل با درآمد بالای خود راضی هستند. مهاجرت به کشور (امارات) نقطه عطفی و

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

امیدی برای افرادی که جویای شغل مناسب با درآمد دلاری و درآمد درهمی هستند شده است.

اگر چه که میان کشور (امارات)  و ایران تفاوت های زیادی به لحاظ آب و هوا، زبان، آداب و رسوم و مذهب وجود دارد اما معمولا افرادی که تصمیم به مهاجرت کاری برای (امارات)  می گیرند، می توانند با استفاده از خدمات مشاوره مهاجرت تلفنی تمامی سوالات و ابهامات خود را در این خصوص برطرف کرده و یک مهاجرت ایمن را تجربه نمایند.

سرمایه گذاری در(امارات)  با خرید ملک از برندترین سایت املاک

داماک damac بهترین و مطمئن ترین سایت املاک در( دبی ) با فروش آپارتمان های لوکس ، ویلا های لاکچری، سوئیت های لاکچری و ویلا ها و آپارتمان های فول فرنیش با اقساط بدون سود امن ترین سرمایه گذاری ، مهاجرت و اقامت خوب و لذت بخشی را در شهر زیبا و پر از جاذبه (دبی) فراهم می سازد. داماکdamac  بزرگترین و مطرح ترین سایت خرید و فروش املاک در ( دبی) با ارائه مشاوره به موقع توسط مشاوران خود به انتخاب و خرید بهتر مشتریان عزیز کمک می کند.

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

پاسپورت     مهاجرت به دبی  به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...