مهاجرت به دبی - امارات

بهترین روش مهاجرت:

پرطرفدارترین روش مهاجرت | سایت داماک گروپ group damac

یک سوال در زمینه مهاجرت به وجود می‌آید و آن سوال این است که آیا به طور کلی مهاجرت خوب است یا بد؟ برخی از افراد عقیده دارند که مهاجرت به مرزهای کشورها تحمیل خواهد شد و بار مالیاتی

شغلی و یک تهدید برای فرهنگ بومی کشورها محسوب می شود. بسیاری افراد دیگر نیز عقیده دارند که مهاجرت می‌تواند رشد اقتصادی کشورها را افزایش دهد؛ به ویژه برای کشورهایی که با کمبود نیروی متخصص و ماهر روبه‌رو هستند، به ایجاد یک جامعه پویا تر کمک می کند. آمار به طور وضوح نشان داده اند که مهاجران، مزایای اقتصادی قابل توجهی را برای کشورهای مهاجر پذیر ارائه می دهند. با این حال، هزینه‌های اقتصادی و اجتماعی کوتاه مدت برای این کشورها ایجاد می شود. مهاجرت پذیری در حوزه تجارت و کسب و کار نیاز به برنامه‌ریزی درازمدت برای جوامع دارد. به نظر می‌رسد ارائه یک راه حل ایده آل که از طریق سیاست‌های مالی و فرهنگی ارائه شده باشد می تواند خسارات وارد شده به کشورها را جبران کند.

 در سطح جهان، ۲۳۰ میلیون مهاجر وجود دارد که این جمعیت حدود ۳ درصد جمعیت جهان را تشکیل داده اند. این ارقام در سال گذشته تغییری نداشته است چرا که جمعیت جهان در همین راستا افزایش پیدا کرده است. تعداد کشورهای مهاجرپذیر از اوایل دهه ۱۹۰۰ از ۵۰ کشور به بیش از ۲۰۰ کشور افزایش پیدا کرده است. این عوامل نشان دهنده این است که مرزهای بیشتری برای پذیرش مهاجرین گشوده شده است.

بیشتر از یک سوم جمعیت مهاجران در امارات را نیروی متخصص و ماهر تشکیل داده است. این روند مشابه در کشورهای اروپایی نیز مشاهده می شود. نیروهای کار که دارای مهارت یا تخصص در یک زمینه هستند نیز درصد زیادی از نیازهای اقتصادی امارات را تامین می کنند. به همین دلیل شهروندان اروپایی نسبت به پذیرش مهاجرینی که بتوانند به کسب و کار کشورشان کمک کنند علاقه نشان می دهند. نقطه  مقابل این نظریه در آمریکا قابل مشاهده است؛ این وضعیت شامل مهاجرانی است که از مهارت یا تخصصی برخوردار نیستند اما معمولاً در بخش های ساخت و ساز کشاورزی و خدمات مشغول به کار می باشند.

در حال حاضر افراد زیادی در سراسر جهان تمایل دارند به کشورهای مختلف مهاجرت کنند. امکان مهاجرت و اقامت به هر یک از کشورها در هر یک از قاره های جهان قوانین و اصول خاص خود را دارند. به طور مثال، کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارای یک سری قوانین و اصول مهاجرت پذیری هستند. قوانین مهاجرت کشور استرالیا با قوانین مهاجرت به کشورهای آمریکایی نیز با یکدیگر متفاوت است. به طور کلی مهاجرت به کشورهای مختلف از طریق مختلف و با دریافت ویزا و اخذ اقامت امکان پذیر است. برای مهاجرت به یک کشور نیاز به ویزا دارید. ویزاها در انواع و عناوین مختلف برای افراد صادر می شوند؛ به طور مثال، امکان مهاجرت از طریق اعزام نیروی کار، ویزای تحصیلی، مهاجرت و اخذ اقامت از طریق ازدواج، اخذ ویزا برای بازدید اعضای خانواده و غیره می باشد. شرایط اقامت در کشورهای مختلف نیز متفاوت است؛ به طور مثال برای یک کشور خاص ابتدا باید یک ویزای کوتاه مدت دریافت کرده و به مدت زمان معین در یک کشور ساکن شوید؛ پس از یک دوره کوتاه به شما اجازه اقامت کوتاه مدت داده می شود چنانچه به تعهدات خود پایبند باشید می توانید برای دریافت ویزای بلند مدت به اخذ اقامت دائم در یک کشور اقدام کنید.

اگر قصد مهاجرت به کشور امارات را دارید داماک damac بهترین گزینه برای شما در اطلاع رسانی می باشد.

 در حال حاضر روش های مهاجرتی کشورهای مختلف در میان افراد محبوبیت متفاوتی دارد . اولین و بالاترین آمار مهاجرتی به دریافت ویزای کار اختصاص دارد. اکثر افراد تمایل دارند موقعیت کاری با در آمد بالا در یکی از کشورهای خارجی به دست بیاورند. بر این اساس برای دریافت ویزای کار اقدام می کنند و سپس پس از یک دوره مشخص می توانند اقامت بلند مدت را دریافت کنند.

 در این آمار، روشی که در رتبه دوم روشهای مهاجرتی قرار دارد، مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی است. سایر روش های مهاجرتی نیز عبارتند از ازدواج با یک تبعه خارجی، تولد نوزاد و غیره. در قسمت های بعدی با هر یک از انواع روش های مهاجرتی و دریافت انواع ویزا آشنا خواهید شد.

همنچنین برای دریافت ویزای تحصیلی می توانید با مشاوران داماک damac در ارتباط باشید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری:

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری | سایت داماک گروپ damac group

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به امارات یکی از انواع روشهای مهاجرت است. برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، نیاز به دریافت ویزای سرمایه گذاری برای فرد سرمایه گذار می باشد. این نوع روش مهاجرتی اغلب برای افرادی مناسب است که بودجه لازم و کافی با مقدار قابل توجه در اختیار داشته و می خواهد شرکت خود را در یک کشور توسعه و گسترش دهد؛ از طرف دیگر افرادی که سرمایه قابل توجهی دارند و می خواهند در یکی از بخش های اقتصادی یکی از کشورهای خارجی سرمایه‌گذاری کنند، می توانند ویزای سرمایه گذاری دریافت کرده و از این طریق به یک کشور مهاجرت نمایند. در هر سال مالی،  حدود ۱۴۰ هزار پیشنهاد مهاجرتی برای اشتغال به کار در کشورها صادر می شود. به طور کلی ویزای مهاجرتی بر اساس اولویت اشتغال به ۵ دسته تقسیم می شود.

ویزای مهاجرتی ویزای سرمایه گذاری که امکان مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری را فراهم می کند؛ این ویزا برای سرمایه گذاران، کارآفرینان، مدیران شرکت ها، برای ثبت شرکت در امارات  و همچنین ایجاد اشتغال صادر می شود. معمولاً به افرادی ویزای سرمایه گذاری داده می‌شود که بودجه کافی و مجاز برای این کار را داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با داماک damac در ارتباط باشید.

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

پاسپورت     مهاجرت به دبی  به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...