مهاجرت به دبی - امارات

اگر قصد مهاجرت به دبی را دارید و به آن فکر می کنید،قبل از هر اقدام مهم است که به فکر کسب کار در این کشور باشید،شما باید مجوز اقامت را داشته باشید تا بتوانید مشغول به کار شوید عرف

هفته کاری در این کشور از روز یکشنبه شروع و تا روز پنج شنبه ادامه دارد، همچنین ساعات کاری از 8:00 صبح شروع و تا 13:00 ادامه خواهد داشت. اقتصاد امروز کشور دبی بر پایه نفت می باشد که امروزه ساخت و ساز در این کشور هم به این مقوله اضافه شده است. طی چند سال اخیر کشور امارات متحده عربی پیشرفت بیسار چشم گیری داشته است ، بخصوص در حوزه املاک ، افراد می توانند با خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری هم سرمایه گذاری موفقی را داشته باشند و هم با خرید ملک از داماک damac با اقساط بدون سود صاحب آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری شوید و از مهاجرت و اقامت در شهر زیبای دبی بهترین زندگی لاکچری را داشته باشید.

گام های ضروری برای دریافت اقامت عبارتند از:

  • یک بررسی سلامتی انجام دهید.
  • درخواست برای اجازه کار دهید.
  • دریافت پاسپورت اقامت.
  • کسب مدرک تحصیلی که در امارات متحده ی عربی مورد نیاز است.
  • یک گذرنامه ی معتبر داشته باشید که برای حداقل 6 ماه معتبر است.

امارات متحده عربی  و جاذبه های گردشگری شهر زیبای دبی
دبی شهری با ایده های نو در زمینه گردشگری است. بازدید از دست سازهای بشری این شهر که روزانه بر تعداد و تنوع آنها اضافه می شود، منجر به ایجاد هیجان مضاعف در گردشگران تور دبی برای سفر به امارات می گردد.
از سوی دیگر بسیاری معتقدند دبی، شهر سرگرمی ها و تفریحات بینظیر است و بهترین شهربازی ها و پارک های خاورمیانه در این شهر ساخته شده است. اماکنی که به شما کمک می کنند تا در کنار فرزندانتان، دنیای کودکی را باری دیگر و از نو تجربه کنید. از جمله نامی ترین اماکن تفریحی دبی می توانیم به آی ام جی، موشن گیت، لگو لند، پارک بالیوود، پارک آبی آکواونچر، شهر متل پلی، کیدزانیا و... اشاره کنیم. وجود اماکن جالب و چشم نواز در شهر دبی این شهر را به بهترین جا برای مهاجرت ، سرمایه گذاری و اقامت تبدیل کرده است . افراد می توانند از طریق ملک در شهر زیبای دبی اقامت این شهر زیبا را دریافت کنند.

مهمترین و مطمئن ترین سایت املاک در دبی داماک damac است که این سایت بسیار مطمئن و قوی از لحاظ فروش آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط بدون سود در دبی است.

مهاجرت به دبی از طریق کار

اقتصاد دبی همواره در حال رشد است و سالها است که مهاجرت نقش مهمی در توسعه و پیشرفت دبی ایفا می‌کند. در روش مهاجرت به دبی از طریق کار پس اینکه وزارت کار دبی تایید کرد که هیچ فرد تبعه‌ی امارات متحده عربی واجد شرایط انجام این کار نیست و کسی برای این شغل اقدام نکرده است، کارفرما می‌تواند درخواستی را از طرف کارمند غیر اماراتی خود ارائه دهد. اگر این درخواست تایید شود به فرد پاسپورت  کاری داده می‌شود که این پاسپورت  معمولا دو سال اعتبار دارد. زمانی که فردی وارد این کشور می‌شود باید با در دست داشتن مدارک لازم به مراکز خدمات مربوط به کارت رفته و کارت شناسایی دریافت کند. فردی که در دبی اقامت می‌کند باید دارای سلامت پزشکی هم باشد که این موضوع باید با ارائه‌ی مدارک معتبر اثبات شود. 

مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک

 

خرید ملک در دبی هم در حقیقت نوعی سرمایه‌گذاری است و با این کار کمک شایانی به رشد اقتصاد دبی هم می‌شود. با این روش شما می‌توانید ملکی را در دبی خریداری کنید و ویزای اقامت دو ساله را دریافت کنید. پس از اینکه ملک را خریداری کردید باید ثابت کنید که تمکن مالی دارید (زیرا در مدت اقامت خود در دبی نمی‌توانید به هیچ کاری مشغول شوید) و ملکی که خریداری می‌کنید نباید کمتر از یک میلیون درهم ارزش داشته باشد. پس از این دو سال می‌توانید برای اقامت دائم درخواست کنید و به فعالیت تجاری و کاری هم مشغول بشوید. کسانی که در دبی ملکی را خریداری کنند خیلی راحت می‌توانند برای خود و خانوادشان درخواست پاسپورت هم بدهند زیرا با خرید ملک به اقتصاد دبی هم کمک می‌کنند.  

داماک DAMAC آماده انتقال سند با پیش پرداخت بدون بهره.

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

پاسپورت     مهاجرت به دبی  به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...