مهاجرت با خرید ملک دبی - امارات

مهاجرت از طریق خرید ملک

بسیاری از افرادی که قصد سفر و مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند، راهکارهای مختلفی را برای گرفتن اقامت پیش روی خود دارند. یکی از این روش ها، مهاجرت از طریق خرید ملک و در نتیجه گرفتن

پاسپورت جدید از آن کشورها است. تعداد کشورهایی که در جهان با چنین امکانی به خریدار خانه، اجازه اقامت و حتی گاهی کارت شهروندی می دهند، حدود ۳۰ کشور است که مجله الی گشت در این مطلب آن ها را به شما معرفی می نماید. برای مهاجرت از طریق خرید ملک می توانید شانس خود را برای گرفتن اقامت بلند مدت  این کشورها بالا ببرید. با خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری در دبی با اقساط بدون سود می توانید بهترین سرمایه گذاری ، مهاجرت و اقامت را در شهر زیبای دبی داشته باشید.

 اقامت دبی با خرید ملک با کمک داماک damac

بازار سرمایه گذاری در بخش مسکن در دبی برای سالیان سال بین ایرانی ها بسیار داغ بود. به صورتی که اقامت دبی با خرید ملک، تقریبا ممکن شده است و برای مهاجرت به دبی و امارات عربی متحده، باید به فکر خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری بود. اقامت دبی با خرید ملک، در برهه ای از زمان ممکن شد ولی با اشباع سرمایه گذاری در دبی، روی بد و نا میمون خرید ملک در دبی به مشتریان رخ نمود.

سوالات اقامت دبی با خرید ملک

 • آیا با خرید ملک در دبی، امکان اخذ اقامت دبی امکان پذیر است؟
 • برای خرید ملک در دبی چه مقدار سرمایه مورد نیاز می باشد؟
 • خرید ملک در دبی چه آثار حقوقی دارد؟
 • شرایط و مدارک مورد نیاز برای خرید ملک در دبی چیست؟
 • مزایا و معایب خرید ملک در دبی چیست؟

فواید خرید ملک در دبی

اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است کشور جذاب امارات متحده عربی  و در راس آن شهر دبی و ابوظبی را می توان نام برد. اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می نمایند، در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند. به ویژه به رشد اقتصادی امارات متحده عربی  نیز کمک می کنند. ( البته این قاعده فقط به کشور امارات  متحده عربی و شهر دبی اختصاص ندارد و شامل سرمایه گذاری در تمام نقاط دنیا می شود.) نکته ای که حائز اهمیت است این است که متقاضی خرید ملک می بایست به این نکته توجه داشته باشد که کشور مورد نظر شرایط اقتصادی مناسبی را دارا باشد. در کشور هایی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد می تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد.

دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد نموده است که تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند. دولت دبی برای اشخاصی که مالک حقیقی املاک باشند شرایط اخذ ویزا را برای مالک و همراهان وی، تسهیل نموده است.

دو نوع پاسپورت برای مالکین در دبی وجود دارد: ا. اقامت ۶ ماهه (چندبار ورود) ۲ اقامت دو ساله

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پاسپورت خرید ملک دبی

 1. سند ملک
 2. گواهینامه خرید و فروش که باید از بنگاه املاک دبی اخذ شود.
 3. تصویر پاسپورت
 4. ۶ قطعه عکس مخصوص پاسپورت دبی
 5. در لابه‌لای آگهی املاک خارجی آپارتمان‌های دبی بیشترین سهم را دارند.
 6. به گفته برخی کار‌شناسان و فعالان بازار ملک، صدور اقامت بلند مدت و سود سرمایه‌گذاری باعث ترغیب ایرانیان به خرید ملک در دبی شده است اما به گفته برخی حقوقدانان موضوع صدور پروانه اقامت برای اتباع بیگانه به شرط خرید املاک و مستغلات صحت نداشته و در حال حاضر به علت افزایش حباب گونه قیمت‌های ملک در دبی خرید ملک در این کشور سود آنچنانی برای سرمایه‌گذار ندارد. به گزارش اقتصاد، رستم عبادی، کار‌شناس و فعال املاک خارجی در منطقه شمال تهران در این مورد گفت: جدای از وعده‌های نادرست اقامت بلند مدت اگرشخصی خواستار سرمایه‌گذاری در دبی است باید بداند از سال۲۰۰۲ که به اتباع خارجی اجازه مالکیت داده شده، دبی با پیشرفت های زیاد و سریعی که داشته است موقعیت مناسبی را برای خرید ملک در دبی فراهم کرده است.
 7. عبادی در این مورد افزود: فروش خانه‌های ویلایی یا زمین‌دار تنها به شرط داشتن شریک خارجی و تبعه اصلی آن کشور‌ها ممکن است. ضمنا بیشتر شرکت‌های ساختمانی و بنگاه‌های املاک در دبی از فروش مالکیت خانه‌ها به مردم خودداری می‌کنند. در واقع بی‌آنکه خریدار مطلع شود فقط ساختمان و اعیان را به او می‌فروشند.
 8. این مشاور در ادامه بیان کرد: بیشترین کلاهبرداری در زمینه فروش ملک خارجی وعده گرفتن اقامت بلند مدت است. بر اساس قانون امارات متحده عربی به افراد اقامت بلند مدت یا پاسپورت اماراتی به افرادی که خرید ملک انجام دهمند میدهد.
 9. در این کشور، معمولا جذب سرمایه خارجی با هدف رواج ساخت‌وساز در نقاط کمتر توسعه یافته انجام می‌شود و نقاط پر رونق و عرصه (زمین) قابل انتقال به اتباع خارجی نیست.
 10. اگر موفق به دریافت اقامت بلند مدت کشوری نشده‌اید، خرید ملک هرگز گزینه مناسبی به شمار نمی‌آید. این گزینه تنها به درد افرادی می‌خورد که مقیم آن کشور‌ها به شمار می‌آیند یا قصد اقامت بلند مدت نداشته و به دلیل تحصیل یا کار به کشور دیگر رفت و آمد دارند.

املاک شما در دبی، رفع مشکل املاک شما در دوبی بصورت قانونی، فروش املاک قسطی در دبی با وام سازنده  و اقساط بدون سود باکمک داماک damac.

 اخذ اقامت دوبی با خرید املاک و اخذ پاسپورت  کار در دبی و ثبت شرکت در دبی . فروش واحد نوساز با كليه إمكانات در اسپورت سيتي دبي بابهترین متد .

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...