ویلا قسطی دبی - امارات

داماک گروپ برندترین سایت املاک دبی

ویلا قسطی دبی ، بخریم یا نه؟

دروغ نیست اگر بگوییم بازار ویلا قسطی در دبی، این روزها به بورسی تمام عیار بدل گشته است. از پرتکرارترین خریدها، خرید ملک است، کافی است ملک را به ویلا محدود کنیم، آن وقت است که تنها دبی به عنوان گزینه روی میز باقی می‌ماند. اینجاست که باورمان می‌شود، تب خرید ویلا قسطی در دبی از هر جای دیگری بالاتر است. علتش را بارها گفته‌ایم و گفته‌اند، از شالیزارهای خوش عطر برنج تا هیرکانی‌هایی که ردشان را تنها در دبی سرسبز می‌توان شاهد بود، خزر هم که جای خود دارد.

چرا خرید ویلا قسطی در دبی ، پرطرفدار است؟

همه ما بارها و ماه‌ها با واژه قسط و اقساط دست به گریبان بوده‌ایم. قسط به رغم این که خیلی اوقات، با واژه بیم و هراس برابری می‌کند و ترس به جانمان می‌اندازد اما اگر صادق باشیم، می‌پذیریم به همان میزان هم نجات‌بخش و کمک کننده بوده است. این بار مایلیم از ویلای قسطی بگوییم، از اینکه آیا خرید ویلا قسطی ، ایده‌آل است یا خیر؟ دعوت می‌کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

وقتی از خرید اقساطی ویلا دردبی می‌گوییم، چه نکاتی لازم است ، مدنظر باشند؟

خرید اقساطی ویلا در دبی

همیشه قسط و میزان سود آن، محل بحث و مناقشه بوده است. همه ما سودای خرید ملکی را در سر داریم که از قسمت قسط، دارای امتیازات ویژه‌ای باشد، سود کمتر احتمالاً همان چیزی است که نگاه همه ما را به سمت خود می‌کشاند. در بحث خرید ویلا اقساطی، دو واژه کاملاً برایمان قابل هضم خواهد بود، یکی میزان سود و دیگری مدت زمان بازپرداخت وام.

در خرید ویلا قسطی  عموماً مدت زمان تعیین شده برای بازپرداخت وام، چندان طولانی نیست. بگذارید از یک مثال ساده استفاده کنیم با این هدف که منظورمان را ملموس‌تر القاء سازد.

وام بلند مدت یا کوتاه مدت؟؟؟

خرید ویلا اقساطی در دبی

کسانیکه برای خرید مسکن، دست به دامان اقساط بانک مسکن شده‌اند، خوب می‌دانند مدت زمان تعریف شده برای بازپرداخت اقساط آن، 12 ساله است، رقمی که هرگز کم نیست. شاید پرداخت قسط آن هم به مدت 12 سال خبر خوبی نباشد، اما واقعیت امر زمانی رخ عیان می‌کند که متوجه می‌شویم اگر بخواهیم 12 سال را به 5 سال کاهش دهیم، میزان قسط ماهانه، نجومی اوج می‌گیرد تا جائیکه احتمالاً پرداخت این میزان هزینه برای ما در بازه‌ای کوتاه، امکان‌پذیر نخواهد بود.

پیرو این مسئله، شاید به این قضاوت زود هنگام برسیم که هرچه مدت زمان پرداخت اقساط طولانی‌تر باشد، کار ما ساده‌تر است، با این حال در خرید اقساطی، عموما متغیرهای دخیل تفاوت‌هایی با هم دارند، مثلاً در خرید قسطی ویلا، سقفی که برای بازپرداخت اقساط لحاظ می‌شود با آن چه برای خرید خودرو یا مثلاً وام دانشجویی، در نظر می‌گیرند طبیعتاً متفاوت است.

با این مقدمات، به بحث اصلی برگردیم، آنجا که صحبت از خرید از دم قسط ویلای دبی بود. تا اینجا بحث را پیش بردیم که برای خرید اقساطی ویلای دبی ، عموماً مدت زمانیکه برای بازپرداخت قسط در نظر گرفته می‌شود کوتاه است، مثلاً 6 ماهه، یکساله یا سه ساله و همچون خرید اقساطی مسکن، رقمی که برای آن لحاظ می‌گردد، آنقدرها بزرگ و راضی کننده نیست.

با همه این‌ها، در بحبوحه خرید ویلا قسطی ، عموماً تبلیغات را در دو گروه اصلی نگه می‌دارند، یکی فروش ویلا با اقساط کوتاه مدت و دیگری با اقساط بلند مدت. بنابراین خریداران در دو گروه اصلی جای می‌گیرند و می‌توانند برای خرید در دو گروه به صف شوند.

در خرید ویلا از دم قسط دبی ، چند قانون نانوشته وجود دارد که آن‌ها را در ادامه با هم مرور خواهیم کرد.

پس بدانید که یا باید خود مهارت و تشخیص سرمایه گذاری ملکی

مشاور سرمایه گذاری داماک گروپ  به شما کمک می کند که با تحلیل و بررسی شرایط بازار مسکن موفق در دبی عمل کنید و با استفاده از پیشنهاد های دریافتی و راهنمایی های هوشمندانه به طور مستقیم دارایی های خود را مدیریت کنید.

اقتصاد بيمار، تورم هميشگى، نبود امنيت سرمايه گذارى، دشوارى پيش بينى آينده ى بازار و ... همه و همه نياز مبرم به داشتن مشاور سرمايه گذارى را موجب مى شوند. براى اين منظور تيم حرفه اى مشاوران سرمايه گذارى داماک گروپ، با تجربه، دانش و توانايى تحليل هاى علمى، درخواست شما را در زمينه ى گرفتن مشاور سرمايه گذارى، در سريع ترين زمان و بهترين كيفيت اجابت خواهند نمود.

سایر خدمات داماک گروپ مشاور املاک

  • مشاور حقوقی
  • اجاره ملک
  • خرید ملک

 به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

مطالب مشابه:

ویلا لوکس های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

خرید ویلا در دبی     خرید ویلا لوکس در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش ویلا لوکس در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...