مهاجرت سریع به دبی

داماک گروپ برندترین سایت املاک دبی

شرایط کاری برای سریع ترین راه مهاجرت به دبی چگونه است؟

هر زمان قصد مهاجرت به دبی سریع  را داشتید مدارکی که لازم است به غیر از گذرنامه اقامت کار که 3 ماه اعتبار داشته باشد نیز ضروری است. داشتن اقامت کار هر چند کوتاه مدت باعث سهولت کار مهاجرت سریع  نیز

می گردد از آنجا که با داشتن کار و اقامت آن تمام امور اقامت شما توسط کارفرما می تواند انجام شود و شما هم در این مدت تا انجام امور اداری پروسه اقامت می توانید با داشتن همان ویزا، به کار پاره وقت بپردازید. برای آن هایی که در مورد حقوق کار در دبی پرسش دارند می شود گفت دست مزد کارکنان با توجه به تخصص و حیطه کاریشان تعریف می شود ولی تفاوت و مزیت مهم حقوق و کار در دبی معافیت حقوق مهاجران و کارکنان شرکت ها و موسسات  از مالیات است که این مسئله باعث شده میزان حقوق دریافتی بهتر از سایر کشورهای منطقه است. پس در پی مهاجرت سریع به دبی روی درآمد بسیار خوب با توجه به آب و هوای خاص و دیگر مزایایش حساب کنید. پروسهٔ حقوقی مهاجرت به دبی و اقامت از طریق کار در دبی نکات قابل توجه دیگری نیز دارد. امکان دارد بسیاری از آداب کاری و اجتماعی و اخلاق در دبی با قوانین و آداب شهروندی در ایران تفاوت داشته باشد و از آن ها آگاه نباشید و گاهی فقط یک اشتباه کوچک باعث اخراج شما از آنجا می شود بنابراین اول باید از مشاوران یا ساکنان قدیمی دبی اطلاعات لازم را کسب کرده و در شروع کار همزمان به کار به دیگر ارزشها خوب نیز توجه کنید که شاید در کشور خودتان بسیاری از آن ها را از یاد برده یا به آن ها بی تفاوت بوده اید. در دبی شما حقیقتآ زندگی نو و تازه و باطراوتی را شروع خواهید کرد.

اگر کشورهای منطقه خاور میانه را بشناسید بی شک ملاحظه کرده اید که در میان این کشورها امارات متحده عربی و به ویژه شهرهای دبی و ابوظبی به میزان قابل توجهی متفاوت و برتر از سایر نقاط خاور میانه است. حتما می دانید که با خرید ملک در این مناطق به رشد اقتصادی آن ها کمک می کنید. از آن جایی که دبی نشان داده که خرید ملک سرمایه گذاری پر سودی است این کار به تنهایی به مشوقی برای تجمع سرمایه گذاران بازار مسکن در دبی و ابوظبی شده است. آن هایی که قدرت خرید در چنین منطقه ای را دارند می دانند که امارات شرایط اقامت مهاجران و مالکان را تسریع می کند و احترام زیادی به کسانی می گذارد که در شهرهای امارات به رونق و توسعه کمک می کنند. در سال های اخیر شرکت های بزرگ از کشور های همسایه دبی سرمایه گذاری و تبلیغ گسترده ای برای تشویق مردم به سمت دبی و ابوظبی کرده اند. بسیاری از ایرانیان به دلایل مختلف جذب این سرمایه گذاری شدند. برای این کار بهتر است به خوبی تحقیق کنید و با مشاوران اصلی در دبی مشورت کنید. دولت دبی همچنین روند اخذ اقامت همراهان مالکین حقیقی در دبی را به سرعت انجام می دهد.

  • آشنایی با انواع مهاجرت سریع به دبی از طریق خرید ملک با داماک گروپبه طور خلاصه دو نوع اقامت برای مالکان زمین در دبی صادر می شود،6 ماهه و 2 ساله. خریداران ملک در صورتی که اقامت 6 ماهه دارند برای خرید ملک معمولا باید تا یک میلیون درهم امارات هزینه کنند. در دبی وقتی ملک به چند مالک تعلق دارد سهم بندی شده است که ارزش هر سهم یک میلیون درهم است. پس برای حداقل خرید می توانید با خرید یک سهم یک میلیون درهمی شروع کنید. به داشتن سند معتبر پایان کار در موقع خرید دقت کنید. شما با خرید یک ملک به ارزش یک میلیون درهم می توانید مهاجرت سریع به دبی برای دو سال دریافت کنید. توجه کنید که ملک در رهن بانک نبوده و وثیقه نیز نباشد. مدارک مورد نیازتان: گواهی نامه خرید و فروش ملک (که باید از بنگاه املاک دبی  damacgroupتهیه کنید)، تصویر پاسپورت و سند ملک، 6 قطعه عکس مخصوص ویزا است. در ابتدای شهرک سازی در امارات خرید ملک بهترین روش مهاجرت سریع  به دبی بود .

توصیه ما به شما داماک گروپ؟ چرا داماک

شرکت داماک گروپبزرگترین معتبر ترین سایت املاک در دبی است . داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود با خرید ملک یک سکه طلا اماراتی و یک تور رایگان به امارات را از آن خود کنید .

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

برای اطلاعات بیشتر با ما از طریق وب سایت و واتساپ و در تماس باشید .

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

damac             اقامت با خرید ملک دبی

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...