اقامت خانوادگی دبی- امارات

چگونه اقامت خانوادگی امارات را بگیریم ؟

امارات متحده عربی یکی از کشورهای پر مخاطب جهت مهاجرت است و یکی از مواردی که مهاجرین به این کشور با آن روبرو هستند ، هزینه اقامت خانوادگی دبی می باشد. همانطور که می دانید دبی یکی از هفت امارت

اصلی امارات است و همراه با ابوظبی از مهم ترین مناطق امارات هستند. دبی با پیشرفت زیادی که در سال های اخیر داشته امروز تبدیل به قطب اقتصادی خاورمیانه شده است و مهاجرین بسیاری را به خود جذب کرده است.

مهاجرین به دبی به مقاصد مختلف مانند سرمایه گذاری، تحصیل، کار و موارد دیگر به دبی مهاجرت کرده اند و در آن زندگی می کنند و بسیاری نیز به دنبال مهاجرت به این شهر می باشند. لذا دانستن هزینه اقامت خانوادگی دبی و هزینه های جانبی ضروری است. به صورت کلی هزینه زندگی در دبی گران است.

شرایط زندگی و اقامت خانوادگی امارات یکی از مهاجر پذیرترین شهرهای خاورمیانه را می توان دبی دانست. اگر شما هم از جمله افرادی هستیدکه می خواهید به این شهر زیبا مهاجرت کنید با مشاوران داماک همراه باشید تا اطلاعاتی کاربردی را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

هزینه خرید ملک جهت اقامت خانوادگی امارات در دبی علاوه بر هزینه خرید ملک هزینه های جانبی به دپارتمان دارایی دبی(4% ارزش ملک + 520 درهم هزینه ثبت و 4,200 AED (درهم امارات) هزینه های اداری) و دیگر هزینه ها مانند هزینه خدمات که خریداران هنگام محاسبه هزینه خرید ملک در دبی باید آن را نیز در نظر بگیرند. اینها هزینه هایی است که مالکان خانه برای پرداخت هزینه ساختمان می بایست پرداخت کنند. هزینه خدمات برای خرید آپارتمان یا ویلا در دبی به صورت پایه متر مربع پرداخت می شود. این بدان معناست که هرچه ملک شما بیشتر باشد، هزینه خدمات شما بیشتر می شود. هزینه آب و برق نیز هزینه ای جداگانه است که آن هم با توجه به تعداد کنتور و نفرات متفاوت می باشد. توجه داشته باشید که با خرید ملک به ارزش حداقل 1 میلیون درهم امارات در دبی می توانید ویزای طلائی سرمایه گذاری در دبی را اخذ کنید.

مزایای اقامت خانوادگی امارات

مزایای اقامت خانوادگی امارات شامل موارد زیر می شود:

  • اقتصاد در حال رشد و زیر ساخت های پیشرفته
  • معاف از مالیات بر درآمد شخصی و مالیات بر دارایی
  • زندگی در امکانات پیشرفته و استاندارد عالی
  • اقامت خانوادگی در یکی از امن ترین شهرهای جهان
  • اقامت خانوادگی در شهری توریستی و بین المللی
  • اقامت خانوادگی در شهری با نظام آموزشی بسیار خوب و پیشرفته
  • فرصت های فراوان سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار
  • هزینه خوراک جهت اقامت خانوادگی امارات

غذاهای متنوعی در دبی وجود دارد که از اکثر مارک های بین المللی مواد غذایی در اکثر سوپر مارکت ها در سطح شهر وجود دارد. با این حال، اینها می توانند گران باشند و شما می توانید با بخشی از هزینه، محصولات و سبزیجات محلی با کیفیت خوب خریداری کنید. به طور متوسط، صورت حساب مواد غذایی برای یک خانواده چهار نفره در محدوده AED1,200 الی AED1,500 (درهم امارات) ماهانه هزینه می شود. هزینه یک وعده غذا در رستوران ارزان در دبی حدود AED30 (درهم امارات) و هزینه سه وعده غذا برای دو نفر در رستوران معمولی در دبی حدود 200AED (درهم امارات) تخمین زده شده است. هزینه مواد غذایی در دبی نیز به تفکیک در جدول زیر آمده است.

اقامت خانوادگی امارات با مشاورین داماک

 اگر شما هم با این تعاریف مجذوب دبی شده اید، کافی است تنها با مشاوران گروه داماک  تماس بگیرید تا شما را در این زمینه همراهی کنند.

مهاجرت به دبی یرای بسیاری از مهاجران که مایل به ترکیبی از سطح بالایی از زندگی با یک حرفه محکم هستند، رویایی است. از اطلاعات ذکر شده در بالا استفاده کنید تا زندگی و کار در این منطقه ثروتمند تا حد امکان لذت بخش شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید.

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

damac             اقامت با خرید ملک دبی

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...