تفریح در امارات - دبی

چگونه با داماک گروپ در امارات تفریح کنید ؟

بازدید از برج خلیفه یکی از تفریحات بسیار دیدنی و جذاب در امارات است. به طور کلی برج خلیفه از مکان های دیدنی و جذابی است که در امارات وجود دارد. این برج در 163 طبقه گرد هم آمده است و به صورت یک آسمان

خراش غول پیکر طراحی شده است، در این برج انواع مراکز تجاری و واحدهای مسکونی دیده می‌‌شود. بازدید از آبنمای دبی به طور کلی یکی از زیباترین بخش هایی است که پیش روی افراد قرار دارد؛ آبنمای آبی این شهر بزرگترین آبنمای موزیکال در دنیا محسوب می‌شود و بازدید از آن تلفیقی از آب و موزیک محسوب می‌شود. در این کشور تفریحات کویری زیادی پیش روی شما قرار دارد که ارزش بازدید آن‌ها بسیار زیاد است. تجربه رفتن به شنزارهای داغ و قرمز رنگ به همراه ماشین های لوکس و شاسی بلند بسیار ارزشمند است، در این کشور تورهای سافاری و کویرنوردی زیادی دیده می‌شود و بهترین گزینه برای کسانی است که اهل کوهنوردی هستند. پارک آبی آتلانتیس در دبی یکی از بهترین تفریحات محسوب می‌شود، در این بخش می‌توانید از فضای آبی پارک استفاده کنید. ساعت کاری از 8 صبح الی 10 شب اعلام شده است. وضعیت تفریحی در این پارک به طور جدی دنبال شده است. پارک آبی وایلد وادی یکی از پارک های عجیب در امارات است که در آن بیش از 30 نوع وسیله بازی دیده می‌شود، در این پارک از تم طراحی ویژه ای استفاده شده است و یک روز خاطره انگیز را برای شما فراهم می‌سازد. جت اسکی و اکس جت دبی یکی از بهترین گزینه هایی است که پیش روی شما قرار دارد، در این بخش افراد سعی می‌کنند از جلیقه های منجارت استاندارد استفاده کنند.

حمل و نقل عمومی در کشور امارات بسیار پیشرفت داشته است، به طوری که سیستم های حمل و نقل شهری در این کشور روز به روز بهتر می‌شود. شما برای خرید یک بلیط یک طرفه حمل و نقل عمومی در کشور امارات باید حدود 5 درهم هزینه در نظر داشته باشید، بلیط حمل و نقل ماهانه در کشور امارات حدود 200 درهم در نظر گرفته شده است. حرکت تاکسی در کشور امارات به طور کلی بر اساس تعرفه های معمولی 12 درهم اعلام شده است. تاکسی یک کیلومتری در این کشور 2 درهم هزینه در بر گرفته است و هزینه ای که برای 1 ساعت انتظار تاکسی در کشور امارات دیده می‌شود حدود 30 درهم ارزیابی شده است. شما در این کشور می‌توانید اتومبیل نیز اجاره کنید، هزینه‌ای که برای اجاره اتومبیل در این کشور برای یک روز داده می‌شود از 17 درهم آغاز شده و تا 31 درهم ادامه دارد.

 

 

در فرهنگ امارات روبوسی زنان و مردان امر پسندیده ای نیست، در این کشور به طور کلی افراد حق ندارند حجاب نامناسبی داشته باشند. استفاده از الفاظ نامناسب در سطح شهر مشکل ساز است. قوانین کاری در این کشور بسیار مهم است.

هنر صنایع دستی در امارات بسیار رواج دارد و مردم سعی می‌کنند هنرهای دستی خود را به فروش برسانند.

در رستای این امر شرکت داماک گروپ املاک ومستغلاتی در دبی در حال فعالیت در زمینه املاک لوکس و لاکچری ارائه میدهد و موفقیاتی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است .با خرید ملک از این شرکت معتبر در دبی  لاکچری زندگی کنید .

برای شما عزیزان اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را داماک فراهم می کند .

  • زمینتان را به آرشیتک داماک گروپ بدهید .سوپر لوکس و فول دیزاین تحویل بگیرید استخر و باغ را باب دلخواهتان را از داماک گروپ بخواهید.
  • انتقال سند از همان ابتدا با کمی پیش پرداخت و اقساط دو ساله صاحب این ویلاها و آپارتمان در بهترین لوکیش در شهرک خاورمیانه شوید .

در مقالات بعدی داماک گروپ را با حضور گرمتان در وبسایت ما را همراهی کنید .

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش         کسب درامد داماک

   damac

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...