تور جذاب دبی - امارات

تور جذاب دبی

دبی شهر تور و خوش گذرانی است، اغلب ایرانیانی که تور دبی را خریداری می کنند، برای گردش به این شهر می روند اما همانطور که حتما شنیده اید، تور در دبی ارزان نیست و بیشتر پولی که گردشگران با خود می برند،خرج همین تورات می شود.

قیمت تور پارک آبی های دبی

از آنجایی که دبی شهری با آب و هوای گرم است، یکی از بهترین انتخاب ها برای تور همیشه پارک آبی ها بوده اند، به همین خاطر توصیه می شود برای برنامه ریزی دقیق تر قیمت ورودی پارک آبی ها را بدانید تا در هزینه ها دچار مشکل نشوید. هزینه های ورودی پارک آبی های مشهور دبی از این قبیل هستند:

  • قیمت بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی: قیمت بلیط ورودی برای کسانی که قدشان بالای 1.10 متر است: 336 درهم؛ قیمت بلیط ورودی برای کسانی که قدشان کمتر از 1.10 متر است: 284 درهم
  • قیمت بلیط پارک آبی آتلانتیس دبی: 320 درهم (در تابستان 98 این بلیط 20 درصد تخفیف دارد)
  • قیمت بلیط پارک آبی آیس لند: 75 درهم

بنابراین توصیه می کنم که اگر قصد تور در پارک آبی را دارید پیش از سفر هزینه های خود و همراهانتان را با مبالغ ارائه شده حساب کنید.

هزینه بازدید از برج خلیفه دبی

دبی است و یک برج خلیفه که نامش در جهان شناخته شده است، بلندترین برج دنیا که سال هاست مایه افتخار مردم امارات بوده است. اگر به دبی سفر کنید، حتما بخشی از سفرتان به دیدن برج خلیفه اختصاص می یابد که بی تردید برای بازدید از آن نیز باید بخشی از بودجه خود را اختصاص بدهید.

درست روبه روی برج خلیفه یک آبنمای موزیکال واقع شده که آن هم رکورددار بزرگترین آبنمای دنیاست اما خوشبختانه تماشای آن کاملا رایگان است اما برای بازدید از برج خلیفه باید هزینه ورودی بپزدازید که به شرح زیر است:

  • بازدید از طبقات 124، 125 و 148: 370 درهم امارات
  • قدم زدن در قسمت ویژه‌ی آبنمای موزیکال: 141 درهم امارات
  • شروع قیمت بازدید از آبنمای دبی: از 68.25 درهم به بالا
  • تماشای طلوع خورشید و صبحانه در برج خلیفه: 141 درهم امارات
  • ورودی سکوی بازدید برج خلیفه: 370 درهم امارات

هزینه بازدید از شهربازی فراری

فراری ورلد نیز یکی از مراکز توری است که گردشگرانی که به دبی سفر می کنند از آن دیدن می کنند؛ البته فراموش نکنید که این شهربازی در ابوظبی است و در دبی واقع نشده اما به دلیل شهرت زیاد و تورات فوق العاده و متعددی که در ان وجود دارد بسیاری از ایرانیان در سفرشان به دبی به ابوظبی رفته و از آن نیز استفاده می کنند. هزینه های تور در این مکان کم نیست و توصیه می شود که حتما پیش از مراجعه به ان برای پرداخت هزینه هایش برنامه ریزی کنید.

  • قیمت بلیط ورودی بزرگسالان 295 درهم
  • قیمت بلیط ورودی کودکان 230 درهم

البته لازم است ذکر کنم که برای استفاده از بسیاری از بازی های موجود در این شهربازی باید هزینه مجزا پرداخت کنید و لزوما پرداخت ورودی به این معنا نیست که هرقدر بخواهید می توانید از تمامی وسایل بازی شهربازی فراری ورلد استفاده نمایید.

نکات مهم درباره هزینه تور در دبی

تمام هزینه هایی که در اینجا برای شما عزیزان ذکر کردیم مربوط به سال 2019 هستند و در ماه سپتامبر بروزرسانی شده اند بنابراین اگر در سال 2019 یا پایان سال 1398 رهسپار دبی هستید این هزینه ها تغییری نمی کنند.

توجه داشته باشید که یکی دیگر از تورمهم در دبی گشت و گذار در مراکز خرید و بازارها می باشد که بازدید از دبی مال در صدر آنها قرار دارد که این تور هزینه ای ندارد. البته اگر بخواهید از رستوران ها و یا مراکز توری داخل مراکز خرید استفاده کنید باید هزینه جداگانه بپردازید.

شرکت داماک گروپ برندترین شرکت املاک در دبی است که توانسته سابقه درخشانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است با خرید ملک از این شرکت مقیم خانوادگی دبی شوید . هم از جاذبه های دبی لذت ببرید، هم سفری رویایی به یاد ماندنی  به کمک damacgroup  در دبی  داشته باشید.

 

مطالب مشابه:

      مهاجرت به دبی            سفر به دبی

damac         گردشگری

   خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...