قدرتمندترین پاسپورت دبی - امارات

قدرتمندترین پاسپورت های جهان

قدرت پاسپورت ‌های کشورهای مختلف یکی از عوامل مهم آنها در سیاست‌های داخلی و خارجی است. برای همین است که سیاستمداران روی قدرت گذرنامه کشور خود مانور می‌دهند یا افزایش قدرت آن را به وعده‌ای

انتخاباتی تبدیل می‌کنند. در زمانی که حجم گردشگری جهان از یک میلیارد نفر عبور کرده، سفر به دغدغه‌ای برای انسان‌ها تبدیل شده و در این بین گذرنامه شماست که آزادی سفر شما را مشخص می‌کند. هر چند گذرنامه یکی از عوامل محرک سفر است اما وقتی صف‌های سفارت، هزینه‌های گزاف و مهر ریجکتی در کار نباشد، میل به سفر بیشتر خواهد بود.

با داماک گروپ  در ادامه نگاهی می کنیم  به معروف‌ترین گذرنامه‌های دنیا از جمله امارات

پاسپورت سنگاپور

شاید کسی باور نکند اما پر قدرت‌ترین گذرنامه جهان مربوط به کشور سنگاپور است. دارندگان گذرنامه سنگاپوری می‌توانند به 127 کشور بدون ویزا سفر کنند و تنها برای سفر به 33 کشور نیاز به درخواست ویزا دارند.

فرانسه گردشگرپذیرترین کشور دنیاست و در عین حال یکی از قدرتمندتری پاسپورت های دنیا را نیز دارد. دارندگان گذرنامه فرانسوی امکان سفر به 125 کشور دنیا را بدون دریافت ویزا دارند و تنها برای سفر به 33 کشور باید درخواست ویزا بدهند.

پاسپورت انگلستان

از جمله کشورهای است که گذرنامه پر قدرتی دارد و شهروندان آن می‌توانند به 120 کشور بدون ویزا سفر کنند. البته مشخص نیست جدا شدن این کشور از اتحادیه اروپا تاثیری روی قدرت گذرنامه بریتانیایی‌ها خواهد گذاشت یا خیر. با این وجود این جدا شدن بی‌تاثیر هم نیست و  مسئولان این کشور از الان اعلام کردند که پس از خروج از اتحادیه اروپا رنگ جلد گذرنامه این کشور از قرمز به آبی تیره تغییر خواهد کرد. کشورهای اتحادیه اروپا از رنگ قرمز برای گذرنامه‌های خود استفاده می‌کنند.

پاسپورت آمریکا

خیلی‌ها دوست دارند پاسپورت آمریکایی داشته باشند و فکر می‌کنند که با این گذرنامه همه درها به روی آنها باز است. با این وجود گذرنامه آمریکایی پرقدرترین گذرنامه دنیا نیست. در رده بندی قدرت گذرنامه‌ها، آمریکایی‌ها رتبه 13 را دارند و با گذرنامه خود می‌توانند بدون دریافت ویزا به 116 کشور سفر کنند. آنها برای سفر به 34 کشور نیز باید درخواست ویزا بدهند. جالب است که بدانید پاسپورت آمریکا تاکنون سه بار در طول تاریخ رنگش عوض شده تا این رنگ آبی تیره برای آن انتخاب شده است.

رتبه 28 قدرت گذرنامه‌های جهان متعلق به کشور استرالیاست. دارندگان گذرنامه این کشور می‌توانند به 110 کشور بدون اخذ ویزا سفر کنند و تنها برای سفر به 37 کشور نیاز به درخواست ویزا دارند.

114 کشور بدون ویزا پیش پای دارندگان گذرنامه کاناداست و آنها تنها برای سفر به 35 کشور نیاز به درخواست ویزا دارند و گذرنامه کانادایی رتبه 22 را در بین قدرت گذرنامه‌های جهان دارد.

پاسپورت  امارات (دبی)

کسانی که در تعطیلات و یا به هدف بازرگانی یا زندگی از دبی بازدید می کنند، نیاز به پاسپورت دارند. مدارک لازم جهت گرفتن پاسپورت پیشه امارات بسیار متغیر می باشد. بهترین کار مراجعه به سفارت امارات متحده عربی در مملکت خود پیش سفر است. اگر به قصد پیشه عازم دبی هستید، حامی شما، که معمولاً کارفرمای شماست، . لذا قبل از سفر حتما اطلاعات لازم را با DAMAC GROUP  از اخذ پاسپورت دبی را داشته باشید و با اطمینان اقامت بگیرید و سرمایه گزاری کنید. پاسپورت و مجوز لازم را برای شما اخذ می کند و می تواند شما را در رابطه با ارائه مدارک لازم جهت دریافت پاسپورت پیشه امارات راهبری کند.

پاسپورت اقامت امارات به کمک داماک گروپ برای خرید ملک

پاسپورتاقامت به مدت سه سال اعتبار دارد و تمدید آن آسان است. برای گرفتن آن محدودیت سنی ۵۰ سنه هستی دارد، ولی در چهره ارائه دلایل پسندیده می طاقت قائل به استثناء شد. ساکنان جدید باید برای شش ماه نخست اقامت خویش در امارات باشند.

شرکت داماک گروپ برندترین شرکت املاک در دبی است که توانسته سابقه درخشانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است .شما با گرفتن پاسپورت و رفتن به شهر گردشگری دبی . خرید املاک لوکس از این مشاور املاک برند از آن خود کنید . هدف ما خود شماها هستید .پس از همین الان پاسپورت امارات دست به کار شوید .

 

مطالب مشابه:

پاسپورت         مهاجرت به دبی        اقامت  خانوادگی امارات

damac            

   خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...