سفر به دبی- امارات

سفر به دبی با معتبر ترین شرکت  damacgroup رکورد سفر نیوورک را شکست !

دبی سالانه میزبان برگزاری مهمترین حراجی های دنیا از جمله Sotheby's و Christie است که گردشگران منطقه ای زیادی را جذب می کند.

برای جذب دانشجویان بین المللی هم سرمایه گذاری زیادی شده است. Dubai International Academic City (DIAC), طرحی بلندپروازانه بود که در سال 2006 در مساحتی به وسعت 12000000 مترمربع احداث شد تا به تقلید از شهر-دانشگاه های انگلیس و آمریکا مانند آکسفورد، کمبریج و استنفورد در استانداردهای بین المللی بتواند دانشجویان منطقه ای را جذب کند و تا حدود زیادی موفق بوده است.

معماری مدرن و جاه طلبانه دبی توسط تیم مجرب داماکمدیران شیخ نشین دبی با تاسیس شرکت های معماری و توسعه املاک و مستغلات سعی کردند فقر فرهنگی و تاریخی که شرط لازم برای جذب گردشگران خارجی است، با معماری مدرن جبران کنند.

شرکت های بزرگ نخیل  و داماک گروپ  damacgroup که به ترتیب در سال های 1997 و 2000 میلادی تاسیس شدند ، ماموریت توسعه دبی خارج از بافت قدیمی آن به عهده گرفتند و با بهره گیری از مشاوره شرکت های مهم بین المللی دبی را در کمتر از دو دهه به شیکاگو و نیویورکی در خاورمیانه تبدیل کردند.

این شرکت ها هر سال به اصطلاح عامیانه یک یا چند فیل برای جلب توجه جهانیان هوا کرده اند! شرکت damacgroup که شهرتش از مرزهای این کشور کوچک فراتر رفته است، مجری بسیاری از نمادهای شهری دبی بوده است. 6 هتل از 10 هتل مرتفع دنیا در دوبی واقع شده است.

بلندترین برج ساخته دست بشر با عنوان برج خلیفه به ارتفاع 830 متر توسط شرکت damacgroup در دبی ساخته شده است و برای جلوگیری از شکستن این رکورد عملیات ساخت برج بلندتری با عنوان Dubai creek tower به ارتفاع 940 متر آغاز شده است تا همواره دبی در اوج معماری مدرن قرار بگیرد.

این شرکت ها طراحی و ساخت مراکز خرید بزرگ دبی را با ویژگی های منحصر به فرد هر کدام، انجام داده اند. برای مثال برای یکی از آنها بزرگترین پیست اسکی سرپوشیده را طراحی کرده و برای دیگری بزرگترین آکواریوم و حیات وحش دریایی را با دهها کوسه که برای هر بازدید کننده ای جذاب است، ساخته اند.

این شرکت ها صدها پروژه تفریحی - توریستی را اجرا کردند و با وجود اینکه شرکت های دولتی بودند توانستند خود را از فساد اداری حاکم بر چنین شرکت هایی در منطقه مصون دارند و در کمتر از 20 سال از آغاز فعالیت شان هزاران آرشیتکت و مهندس از کشورهای غربی را با معافیت های مالیاتی در استخدام خود درآورند. سود شرکت اعمار در سال 2017 بیش از 4 میلیارد دلار گزارش شد و فعالیت های عمرانی اش را به هند، مصر، عراق و عربستان نیز گسترش داد.

 

این شرکت ها و ده ها شرکت معماری بین المللی 599 هتل دراین شهر ساخته اند که این تعداد همچنان در حال رشد است. این در حالی است که ایران با ده ها شهر تاریخی و توریستی فقط حدود 1000 هتل دارد که بیشتر آنها دارای استانداردهای هتل نیستند.

رکورد عجیب‌ترین هتل‌های جهان توسط تیم مجرب داماک damacgroup

برخلاف عربستان که برای توسعه گردشگری روی تاریخ و یافتن آثار باستانی تمرکز کرده و تلاش می‌کند با کاوش در گذشته، برای آینده افتخار بیافریند، امارات مستقیما روی آینده سرمایه‌گذاری کرده است و همان‌طور که پیشتر اشاره شد، به‌خصوص قصد دارد شهر دبی را به شهری برای آیندگان تبدیل کند. از این‌رو به‌نظر می‌رسد ساختن سازه‌هایی با ویژگی‌های عجیب که قادرند به‌دلایل مختلف در کتاب «ترین‌های جهان، گینس» ثبت شوند، مهم‌ترین دغدغه این شهر برای جذب گردشگران باشند. مرتفع‌ترین آسمان خراش‌های جهان، ساختن دریاچه مصنوعی در دل کویر، پیست اسکی با برف مصنوعی و باغ‌وحشی برای نگهداری پنگوئن‌های قطبی در صحرا فقط بخشی از این رکوردشکنی‌های عجیب است. بخش دیگر به رکوردهایی اختصاص دارد که هتل‌ها برای جذب بیشتر مشتریان به‌دست می‌آورند.شرکت damacgroup رکورد هتل های عجیب دنیا را شکست .اما چگونه؟

شرکت داماک گروپ برندترین شرکت املاک در دبی است که توانسته سابقه درخشانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. با خرید ملک از این شرکت مقیم خانوادگی دبی شوید . هم از جاذبه های دبی لذت ببرید. هم سفری رویایی به یاد ماندنی  به کمک damacgroup داشته باشید.

مطالب مشابه:

سفر به دبی

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac  گردشگری دبی

   خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...