اقامت دبی - امارات

اعتبار اقامت دبی از طریق ثبت شرکت در گروه داماک گروپ:

اعتبار اقامت دبی  از طریق ثبت شرکت سه سال است و قابل تمدید در گروه داماک می باشد.

داماک بهترین انتخاب برای شما با مراجعه به سایت داماک متخصصان و مشاورین مجرب داماک بهترین راهنما برای شما میباشند .

اقامت امارات ازطریق خرید ملک مسکونی

 از دیگر راه هایی که شرایط اقامت در دبی را آسان می سازد، خرید ملک مسکونی در کشور امارات است.    (درهم امارات) باشد. ویزایی که از این طریق برای متقاضی صادر می گردد به مدت 2 سال اعتبار خواهد داشت.

در شرایط سرمایه گذاری باید در نظر داشته باشیم که سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشیم .

داماک بزرگترین و برندترین شرکت ساختمانی در دبی این امکان را فراهم کرده که شما با هر بودجه و شرایطی که دارید بتوانید سرمایه گذاری مفیدی داشته باشید.

 قطع به یقین برای بدست آوردن اقامت کشور امارات و داشتن یک شرایط ایده آل و رویایی ملزم به سرمایه گذاری هستیم انتخابی داشته باشیم که از هر لحاظ بهترین و در خور شان و شخصیت خود و خانواده و مایه سر افرازی و افتخار اطرافیان باشد این انتخاب داماک دبی میباشد.

اقامت امارات از طریق ثبت شرکت:

تجارت خاص:

تجار براى دريافت جواز كسب از طريق تجارت خاص بايد شركت وطنى داشته باشند. بدين منظور يك نفر موطن امارات متحده عربى بايد 51% در جواز كسب شريك باشد و در بعضى موارد شركاى وطنى اجازه كل فعاليت و تصميم‌گيرى را به تجار داده و نقش اساسى در فعاليتهاى شركت و واحدهاى تجارى ندارند.

براى ايجاد واحد تجارى يا شركت از طريق تجارت خاص تاجر بايد مبلغ 300،000 درهم گارانتى از طريق بانك ارائه دهد. اين نوع جواز براى فعاليتهايى نظير ايجاد واحد تجارى براى فروش پوشاك، كامپيوتر، الكترونيك و مواد غذايى و غيره مى‌باشد.

تجارت عامه:

تجارى كه علاقمند به ايجاد شركت تجارى براى واردات و صادرات كالا هستند مى‌توانند از جواز كسب (تجارت عامه) استفاده كنند. بدين منظور بايد 1،000،000درهم از طريق بانك به عنوان گارانتى ارائه دهند. اين افراد همچنين بايد براى ايجاد شركت، كفيل وطنى داشته باشند. جواز براى امور خدماتى: مشاورين و افرادى كه سرويس خدماتى نظير امور حسابدارى، مشاوره در كليه امور و هر گونه خدمات ديگر را مى‌توانند ارائه كنند، مى‌توانند از طريق دريافت جواز كسب براى امور خدمات استفاده كنند.

بدين منظور شخص مى‌تواند با ارائه گارانتى مبلغ 500،000 درهم موفق به دريافت جواز كسب شوند. قابل ذكر است كه براى دريافت اقامت امارات متحده عربى بدون داشتن كفيل وطنى، تجار مى‌توانند از طريق مناطق آزاد جبل على (ايجاد شركتهاى تجارى و خدماتى)، فرودگاه دبى و يا اينترنت سيتى (افراد علاقمند به ايجاد شركتهاى كامپيوترى و امور مرتبط) و يا مدیا سیتی (براى ايجاد ايستگاه‌هاى راديو، تلويزيون و كليه رسانه‌هاى گروهى) اقدام نمايند.

منطقه آزاد دبي – يکي از شش شيخ نشين امارات متحده عربي – شرايط را به گونه اي براي سرمايه گذاري و تحصيل راحت کرده است که بسياري از ايرانيان ترجيح دادند سرمايه هاي مادي و فکري خود را روانه این شهر کنند تا جايي که طبق آمار منابع خبري درحال حاضر يک چهارم جمعيت اين شهر را ايرانيان تشکيل مي دهند چنانچه 4،650 شرکت ايراني سرمايه گذار که 45 درصد از نرخ تشکيل سرمايه ثابت دبي است و نزديک به 9،000 دانشجوي ايراني در دبي نشان دهنده مهاجرت بي رويه ايرانيان به اين شهر است در دبي به ايرانی‌ها ويزاي كارگري نمی‌دهند و ايرانی‌ها صرفا مي توانند پس از ثبت شركت در دبي اقامت بگيرند براي ثبت شركت لازم است شما يك شريك تبعه امارات داشته باشيد كه البته اين شريك صوري است و شريك شما تنها مبلغي حدود 8 تا 12 هزار درهم در سال از شما بابت ثبت اسمش در اساسنامه شركت شما می‌گيرد و ديگر كاري به كار شما ندارد، در اساسنامه شركت شما حداقل بايد سرمايه 300،000 درهم را اعلام و آنرا در بانك سپرده بگذاريد كه البته افرادي هستند كه در قبال دريافت مبلغي از شما اين سپرده را براي شما در بانك می‌گذارند در مقابل هر 70،000 درهم سرمايه شركت يك نفر می‌تواند از طرف شركت به عنوان شريك شركت اقامت بگيرید اگر شما حداقل سپرده كه همان 300،000 درهم است را ثبت كنيد با توجه به آنكه 51% سهام شركت متعلق به شريك بومي شما است 147،000 درهم سهم شما است كه با آن 2 نفر مي توانند اقامت بگيرند اين اقامت‌ها 3 ساله و قابل تمديد است خانواده افراد سهيم در شركت شامل همسر، فرزندان و پدر و مادر نيز مي توانند اقامت بگيرند كه البته براي پدر و مادر 1 ساله و قابل تمديد است.

اخـذ اقـامت به عنوان شـريک تجاری يک شرکت:

شرکتی که شـما را به عنوان سـهامدار می پذيرد (‌شريک‌) ابتدا در دادگاه دبی يک وکالت نامه تام‌الاختيار از شما دريافت می‌نمايد تا شما ادعايی برای مالکيت سهام اين شرکت نداشته باشيد به هر حال چنانچه اين شرکت در آينده دچار هر نوع مشکلی گردد شما نيز دچار مشکلات متعددی خواهيد شد.

در اين روش شما می‌بايست هر 3 سال مبلغی را به مديرعامل شرکت پرداخت کنيد. البته معمولاً مديرعامل شرکت بخشی از هزينه‌های اجاره آب و برق و تلفن را به صورت نامحسوس از شما دريافت می‌کند.

کليه امور شما در اين روش توسط کفيل شما مديريت می‌شود. توجه داشته باشيد چنانچه بعداً بخواهيد تغيير اقامت دهيد بايد يک رضايت نامه از کفيل خود داشته باشيد .

داماک DAMAC آماده انتقال سند با پیش پرداخت بدون بهره.

مدارک لازم برای اقامت دبی"

 • فرم تایپ شده از یک مرکز قانونی
 • برگه حقوقی یا قرارداد کاری منعقد شده
 • اصل پاسپورت متقاضی
 • یک کپی رنگی از پاسپورت
 • اصل پاسپورت ضامن
 • سند ازدواج یا شناسنامه
 • گواهی مالکیت موقت
 • گزارش معاینه پزشکی معتبر
 • تمکن مالی سه ماهه
 • سه عکس برای پاسپورت
 • بیمه درمانی برای همسر و فرزندان

با داماک گروپ برای داشتن اقامتی رویایی به دبی  در ارتباط باشید.

مطالب مشابه:

پاسپورت         مهاجرت به دبی        اقامت  خانوادگی امارات

damac            

   خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...