مهاجرت به دبی - اماراتDAMAC-DAMACGROUP

داماک  برند ترین سایت املاک دبی.

این روزها بحث مهاجرت به کشورهای پیشرفته در بین مردم ایران بحثی داغ است و کشور امارات بعنوان پذیرنده تعداد بسیار زیاد مهاجر ایرانی مقصد بسیاری از سرمایه داران و تحصیلکردگان و سایر اقشار می باشد.

مهاجرت به امارات بر اساس مؤلفه شایستگی و سرمایه دسته بندی می شود و این دو مؤلفه باعث ایجاد زیر بخش ها و تنوع روش های مهاجرتی تا 62 مورد را شامل شده است که در بخش های فدرال و استان ها به انحاء مختلف در حال انجام و تحولی روزمره است بنابراین متقاضیان ضمن دانستن موارد فوق باید از اطلاعات روز و تغییرات هر برنامه مطلع باشند تا مهاجرتی موفق داشته باشند.

انواع روش های مهاجرت دایم و موقت فدرال و استانی برای شما طرح شده است که جهت کسب اطلاعات با مشاورین داماک damacدر ارتباط باشید.

نیروهای متخصص جزء اساسی برنامه مهاجرت به امارات می باشند و به افرادی اطلاق می شود که می خواهند بر اساس تحصیلات یا تجربه کاری خود به امارات مهاجرت کنند شما میتوانید برای توضیحات بیشتر به سایت داماک damac مراجعه کنید.

راحت ترین کشور برای مهاجرت را می شناسید؟ امروزه افراد به دلایل مختلفی به فکر مهاجرت هستند. اگر بدنبال راحت ترین کشور برای گرفتن اقامت هستید، این مطلب می تواند به شما در انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت کمک کند. در ادامه با راحت ترین کشورها  از خمله امارات برای مهاجرت آشنا شوید.

با داماک damacهمراه باشید.

 • امارات متحده عربی
 • آرژانتین
 • برزیل
 • سوئد
 • ایتالیا
 • نروژ
 • استرالیا
 • نیوزیلند
 • بلژیک
 • کانادا

امارات متحده عربی - United Arab Emirates

امارات متحده ی عربی مملو از نفت، یکی از کشورهایی است که به راحتی می توانید در آن اقامت دائم داشته باشید. یکی از دلایل مهم آسان بودن مهاجرت به امارات نیاز آن به نیروی کار انسانی است به همین دلیل در سال های اخیر مهاجران زیادی را از کشورهای آسیایی به خود جلب کرده است.

ساختمان های بلند و آسمان خراش های جدیدی که همه روزه در امارات ساخته می شوند بدون شک نیاز به جذب نیروی انسانی برای بهتر شدن و پیشرفت دارند. ایرانیان هم از جمله افرادی هستند که زیاد به امارات مهاجرت می کنند.

اگر قصد مهاجرت به دبی را دارید و به آن فکر می کنید،قبل از هر اقدام مهم است که به فکر کسب کار در این کشور باشید

مهاجرت به امارات توسط داماک damac:

مهاجرت به دبی (امارات متحده عربی) یک تحول بزرگ است و برای افرادی که آماده نیستند که فرهنگ کاملا متفاوتی را در نظر بگیرند، مناسب نیست. تفاوت های زیادی برای غلبه بر این موضوع وجود دارد؛ در این کشور آداب و رسوم، زبان، آب و هوا و دین فرق دارد. اما بازدیدکنندگان، کشور دبی را کشوری بسیار با استقبال و دوستانه خواهند برشمرد.

مهمترین عوامل در مهاجرت  را با داماک damacبیشتر بشناسید.

چهار عامل در تصمیم‌گیری به مهاجرت، تأثیر اصلی را دارند عبارتند از:

 1. شرایط لازم:

مهاجرت به کشورهای مختلف و از روش‌های مختلف ممکن است. هر روش، شرایط لازم خاص خود را دارد که این شرایط، گاه فرآیند مهاجرت را آسان و گاه سخت و پیچیده می‌کنند. در زیر به برخی از این شرایط لازم اشاره می‌کنیم

 • میزان تحصیلات
 • حداقل و یا حداکثر سن
 • آشنایی با زبان
 • حداقل سرمایه لازم
 • مدت زمان حضور اجباری در کشور مقصد
 • سابقه کاری
 1. مدارک مورد نیاز:

مدارک مورد نیاز روش‌های مختلف مهاجرتی به طور معمول موارد زیر را شامل می‌شوند:

مدارک شناسایی معتبر

مدارک تحصیلی

مدرک زبان

تأییدیه‌های بانکی

مدارک شغلی و سابقه کاری معتبر

مدارک مربوط به وضعیت سلامت

 1. فرآیند مهاجرت:

بدیهی است فرآیند انجام روش‌های مهاجرتی مختلف با هم متفاوت است. اما نکته مهم این است که فرآیند برخی از روش‌های مهاجرتی بسیار پیچیده، تخصصی و گاه حتی در عمل نشدنی هستند. برای مثال مراحل ابتدایی بعضی روش‌های مهاجرت (مانند ثبت ازدواج در روش اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج) باید به صورت غیر حضوری انجام شود که این مسئله مشکلات خاص خود را دارد.

 1. هزینه مهاجرت:

در بسیاری از روش‌های مهاجرت، شما باید به غیر از هزینه‌های دریافت اقامت، مبلغ قابل توجهی را برای خرید ملک، سرمایه گذاری، پشتوانه‌های لازم و… به کشور مقصد منتقل نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید.

 

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

پاسپورت     مهاجرت به دبی  به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...