اقامت امارات - دبی

اقامت امارات(دبی):

پاسپورت های اقامتی پاسپورت هایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشور ها به حساب خواهد آمد . بخاطر داشته باشید پاسپورت اقامت بدون هیچگونه

محدودیتی قابل تمدید می باشد.شهروندان خارجی که قصد دادن درخواست برای اخذ اقامت دبی را دارند حق بردن همسر و فرزندان خود به عنوان همراه خواهد داشت .

بخاطر داشته باشید که افرادی که اقامت و یا شهروندی دبی را دریافت می نمایند حق اخذ اقامت دائم در کشور امارات را نیز خواهند داشت.هم پاسپورت کاری و هم پاسپورت اقامت دائم برای تابعیت و اقامت در امارات  متحده عربی بایستی با در اختیار داشتن  کارت شناسایی برای افراد صادر شود. لذا قبل از سفر حتما اطلاعات لازم را با DAMAC GROUP  از اقامت دبی را داشته باشید و با اطمینان اقامت بگیرید و سرمایه گزاری کنید. بیاد داشته باشید که  این کارت در این قلمرو به جای گذر نامه نیز مورد استفاده واقع میشود.جهت حفظ این پاسپورت و اعتبار آن افراد باید حداقل به مدت 6 ماه در این شهر زندگی کنند .

اخذ پاسپورت اقامتی امارات(دبی):

جهت اخذ پاسپورت اقامت و یا مجوز افراد بایستی گذرنامه را در اختیار داشته باشند و حامی مالی آنان نیز مشخص گردد. اخذ پاسپورت اقامتی از طریق ذکر شده ذیل امکان پذیر می باشد:

1.از طریق خرید ملک2.از طریق استخدام شدن در شرکت های دبی3.از طریق افتتاح شرکت در دبی

اقامت در امارات (دبی):

بخاطر داشته باشید که این فرایند با از طریق خرید ملک و یا صاحب ملک شدن نیز امکان پذیر است. برای اینکه حق دادن درخواست برای شما مهیا شود؛ تمامی تمکن مالی شما بایستی در نظر گرفته شود . از مزایای این انتخاب  این است که هیچ نیازی به ثبت شرکت نمی باشد.از معایب این فرایند ارائه پاسپورت اقامت به مدت 2  سال خواهد بود و در طول این دوره به افراد مجوز کار داده نمیشود . اما به طور کلی  باید بدانید که سرمایه گذاری در این دولت از ازرش والایی برخوردار است.

اقامت امارات (دبی)از طریق ثبت شرکت:

شرکت ثبت شده مجوز تجارت در مناطق آزاد دبی را به شما میدهد و امکان دادن درخواست برای اقامت در امارات متحده عربی به عنوان یک شریک تجاری برای شما وجود خواهد داشت. لذا قبل از سفر حتما اطلاعات لازم را با DAMAC GROUP  ازاقامت از طریق ثبت شرکت  داشته باشید و با اطمینان اقامت بگیرید و سرمایه گزاری کنید. نه تنها این شرکت اقامت را برای سهام داران فراهم می نماید؛ گزینه های مختلفی را در اختیار افراد استخدام شده در نظر خواهد داشت نیازی نیست که خود یک فعالیت تجاری را راه اندازی نمایید و  به اقامت برسید چرا که شما قادر به بهره بردن از مزیت تجارت و معاف بودن از پرداخت مالیات می باشد.

مزایا و معایب اقامت  در امارات (دبی):

از مزایای این امر این است که جهت سرمایه گذاری نیازی نیست که شما حتما صاحب ملکی در کشور باشید . اخذ پاسپورت اقامتی برای مدت طولانی می باشد و به مدت 3 سال طول میکشد . به طور کلی اخذ این پاسپورت فرصت انجام تجارت در قلمرو UAE را برای شما فراهم می نماید. حتی شما میتوانید از این طریق به تحصیل در امارات متحده عربی نیز بپردازید. با توجه به مزایا و معایب ذکر شده  در فوق، اغلب افراد جهت اخذ اقامت دائم  در UAE انتخاب می نمایند و این فرایند از طریق ثبت شرکت امکان پذیر می باشد.در این زمان شما ملزم به ارائه تمامی موارد و اسناد مورد نیاز می باشید ؛ بیاد داشته باشید که ثبت شرکت در این کشور و اخذ اقامت به طور متوسط حدود 1 ماه و یا کمی بیشتر طول میکشد .

* جهت خرید املاک تجاری اقامت شهر لاکچری دبی (امارات) با مشاورین داماک damacهمراه باشید.*

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...