سرمایه گذاری درکشور های مختلف از جمله امارات- دبی

انواع سرمایه گذاری درکشور های مختلف  

سرمایه گذاری یکی از آسانترین راه های مهاجرت به امارات است. با سرمایه گذاری علاوه بر اینکه متقاضی امکان دریافت پاسپورت را دارد، می تواند در کشوری مطمئن سود خوبی نیز کسب کند. در این مسیر سود سرمایه

گذاری در امارات اهمیت زیادی دارد و باید کشوری مناسب را انتخاب کنیم. در این مقاله به بررسی بهترین کشورها برای سرمایه گذاری در امارات  می پردازیم. در ادامه همراه داماک گروپ باشید.

سرمایه گذاری، انتخابی مطمئن برای ادامه زندگی در امارات

در بین شیوه های دریافت اقامت امارات سرمایه گذاری را باید بهترین و مناسب ترین روش اخذ اقامت دانست. در ادامه تعدادی از بهترین کشورهای عربی  با سود مناسب را با یکدیگر بررسی می کنیم.

دبی ، قطب اقتصادی و سرمایه گذاری امارات

دبی یکی از بهترین کشورها برای دریافت اقامت سرمایه گذاری امارات است. این کشور به پشتوانه اقتصاد بسیار توسعه یافته و صنایع بسیار قدرتمند یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در صنایع نوپای دبی می تواند در دراز مدت سودمناسبی را نصیب متقاضی کند. علاوه بر کسب سود، با سرمایه گذاری در دبی امکان توسعه تجارت در تمامی نقاط دنیا وجود دارد. همچنین با ویزای سرمایه گذاری دبی می توانیم از تمامی امکانات و خدمات رفاهی کشور دبی استفاده کنیم.

 سرمایه گذاری در امارات

دبی ، سرمایه گذاری کنار برج خلیفه

دبی نیز یکی از کشورهایی است که امکان دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری را فراهم کرده است. اگرچه با روش هایی مانند تمکن مالی امکان دریافت اقامت بدون سرمایه گذاری در دبی مهیا است. اما با سرمایه گذاری در دبی می توانیم در توسعه یکی از بزرگترین اقتصادهای دنیا نیز سهیم باشیم. با این کار در دراز مدت می توانیم سود مناسبی نیز سرمایه گذاری به دست آوریم.

 ابوظبی، مطمئن ترین گزینه سرمایه گذاری در امارات

ابوظبی نیز یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری در کوتاه مدت و بلند مدت امارات است. با سرمایه گذاری در ابوظبی می توان سود مناسبی را در بلند مدت اخذ کرد. میزان سود دریافتی بسته به صنعت و میزان سرمایه گذاری متفاوت است. یکی از جذابیت های ابوظبی وجود صنایع متعدد برای سرمایه گذاری است. به این ترتیب دست سرمایه گذاری در انتخاب بسیار بازتر است. با سرمایه گذاری در ابوظبی نیز می توان ابتدا ویزای موقت و با گذشت حداقل ۵ سال ویزای دائمی را اخذ کرد.

 

العین، سرمایه گذاری در قلب امارات

العین از جمله کشورهایی است که راه های زیادی را پیش پای متقاضان گذاشته است. اقامت امارات از طریق کار، سرمایه گذاری و اقامت کارآفرینی در العین از جمله راه های دریافت ویزای این کشور جذاب اماراتی است. العین علی رغم مساحت محدود و جمعیت کم یکی از توسعه یافته ترین نقاط در کل امارات به حساب می آید. در میان کشورهای اماراتی العین سرمایه گذاری زیادی روی صنایع نوپا انجام داده است. به این ترتیب سرمایه گذار می تواند علاوه بر اخذ اقامت این کشور کوچک ، سود مناسبی هم دریافت کند.

بهترین کشور امارات برای سرمایه گذاری با بالاترین سود

سرمایه گذاری در امارات چه مزیت هایی دارد؟

هدف سرمایه گذاری در امارات صرفا کسب سود یا ویزای اماراتی نیست. بلکه برای کسانی که هدف های بزرگ تر در سر دارند، سرمایه گذاری می تواند یک مسیر مطمئن باشد. امکان استفاده از خدمات امارات، عدم نیاز به تسلط بر زبان، امکان دریافت ویزا برای همسر و فرزند و امکان دریافت اقامت دائم امارات از جمله مزایای سرمایه گذاری در قاره سبز است. پیشنهاد می کنیم پیش از ادامه خواندن این مقاله، سری به صفحه پاسپورت چیست بزنید و با فرآیند اخذ اقامت آشنا شوید.

اقامت سرمایه گذاری در امارات چه خطراتی دارد؟

اقامت سرمایه گذاری در امارات نیاز به بررسی جنبه های مختلفی دارد. طبیعتا انتخاب نادرست کشور یا صنعت مورد نظر ممکن است باعث از دست رفتن دارایی فرد شود. البته خوشبختانه ثبات اقتصادی امارات باعث شده که کمتر چنین اتفاقاتی را شاهد باشیم. پیش از انجام سرمایه گذاری در امارات بایستی همه جوانب را در نظر بگیریم و سپس اقدام کنیم.

سریعترین روش مهاجرت از طریق خرید ملک با معتبرترین شرکت داماک گروپ است اقامت فوری شما کمتر 40 دقیقه صادر می شود .

شرکت داماک گروپ بزرگترین معتبر ترین سایت املاک در دبی است . داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود با خرید ملک یک سکه طلا اماراتی و یک تور رایگان به امارات را از آن خود کنید .

 برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

پاسپورت     مهاجرت به دبی  به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...