درباره کشور امارات - دبی

با خرید املاک تجاری فول فرنیش   کاری لاکچری در امارات داشته باشید.

درباره کشور امارات

در 5 سال اخیر، کشور امارات به عنوان کشوری امن در منطقه خاورمیانه شناخته شد. نکته ای که در این میان جالب به نظر می رسد این است که تقریبا 91 درصد مردم این کشور با سواد هستند و زبان دوم آنان که زبان

رسمی نیز شناخته می شود، انگلیسی است. کشور امارات هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ وقوع جرم و جنایت دارای امنیت می باشد. بنابراین متقاضیان می توانند با خیالی آسوده نسبت به مهاجرت به آن اقدام نمایند. افرادی که قصد کار در امارات را دارند بایستی نسبت به دریافت ویزای این کشور اقدام نمایند. از جمله اسناد و مدارکی که در جهت این امر بایستی ارائه گردد به قرار ذیل است:

  • ارائه گذرنامه دارای اعتبار که حداقل به مدت 6 ماه اعتبار داشته باشد.
  • ارائه اصل و تصویر شناسنامه متقاضی
  • ارائه تعداد چند قطعه عکس به صورت رنگی

 شرایط کار در امارات

در حال حاضر تقریبا تعداد 2 میلیون نفر اتباع خارجی مشغول کار در کشور امارات بوده و در این کشور زندگی می کنند. دلایل و مزیت های مختلفی برای زندگی و کار در این کشور وجود دارد که افراد مختلفی را به سمت و سوی خود کشانده است. یکی از این دلایل بالا بودن میزان حقوق دریافتی و پرداخت حداقل مالیات می باشد. بدین ترتیب می توان به یک زندگی مناسب و ایده آل در این کشور دست یافت. از طرفی دیگر، بالا بودن ارزش پول این کشور نسبت به ایران، از دیگر موارد جذب اتباع خارجی می باشد.

بر طبق همین امر، هر ریال پول کشور امارات معادل 32000 تومان پول کشور ایران است. یافتن کار در کشور امارات چندان دشوار نخواهد بود. پیش از این که به این کشور سفر داشته باشید.

 کار قانونی در امارات

 اولین و اصلی ترین نکته برای متقاضیانی که تمایل به دریافت شغل در امارات دارند و بایستی توجه شود، دریافت پیشنهاد کاری از سوی کارفرمای معتبر اماراتی می باشد. چراکه همان طور که گفته شد دریافت ویزای کار امارات بدون ارائه پیشنهاد کاری معتبر و قانونی امکان پذیر نیست. بنابراین متقاضیان گرامی در درجه اول می بایست رزومه (CV) خود را به کارفرمای مورد نظر در کشور امارات ارسال نموده و سپس تاییدیه از سوی وی دریافت نمایند. در نهایت نسبت به اخذ ویزای کاری این کشور اقدامات لازم را انجام دهند. ضمنا ناگفته نماند که امور مربوط به اخذ ویزای کار این کشور بر عهده شخص کارفرما می باشد.

قوانین کار در کشور امارات

مسلم است که شخص کارفرما برای جذب و استخدام فرد متقاضی تلاش و هزینه‌های بسیاری را متقبل می‌ گردد، بنابراین طبق قوانین کشور امارات، اگر به هر دلیلی اقدام به رها نمودن موقعیت کاری خود نماید، به مدت 2 سال حق ورود به این کشور را نخواهد داشت. پس از گذشت 2 سال مجددا می تواند در این کشور مشغول کار شود. البته اگر فرد متقاضی بتواند گواهی عدم اعتراض (NOC) از سوی کارفرمای اماراتی خود دریافت کند، اجباری به ترک کشور ندارد. به دست آوردن نامه NOC بسیار دشوار می‌ باشد.

قوانین و شرایط کار در امارات

ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که ما در این کشور به کاریابی نمی پردازیم و صرفا اگر فردی توانایی رسیدن به شغل را در امارات داشته باشید می توانیم برای وی اقامت کاری این کشور را دریافت نماییم. لذا در صورتی که از کار در این کشور اطلاع ندارید بهتر است برای این کشور اقدام ننمایید. البته توصیه کارشناسان ما این است که اگر فردی در رشته های فنی و مهندسی تجصیل کرده و سابقه کار دارد برای کشوری چون امارات اقدام نماید. زیرا به مراتب شرایط کاری بهتری نسبت به کشورهای دیگر دارد.

ضمن اینکه از مزایای ویزای جستجوی کار کشوری چون آلمان نسبت به همین ویزا در امارات این است که با این ویزا در آلمان می توان اقامت بلند مدت این کشور را بدست آورد در حالیکه به هیچ عنوان نمی توان از کشوری چون امارات اقامت بلند مدت اخذ نمود. آن دسته از متقاضیانی که تمایل به کاریابی در کشورهای برتر نظیر ویزای کار آلمان و … دارند.

در راستای این مقاله شرکتی معتبر در امارات باخرید ملک از داماک گروپ می توانید املاک تجاری لوکس  خرید و و سرمایه گذاری کنید  و همچنین در امارات مشغول به کار شوید .

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

پاسپورت     مهاجرت  به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...