سرمایه گذاری در امارات

چند نمونه سرمایه گذاری در امارات و شرایط عمومی آن

نحوه اخذ اقامت و تابعیت و مدت زمانی که برای اخذ آن لازم است طی شود برای هر متقاضی حائز اهمیت است. متقاضیانی که قصد مهاجرت به سایر کشورها را از روش‌های مختلف دارند لازم است از شرایط و نحوه اخذ

اقامت و تابعیت آگاهی لازم را بیابند. لذا قبل از سفر حتما اطلاعات لازم را با DAMAC GROUP  از سرمایه گذاری امارت را داشته باشید و با اطمینان اقامت بگیرید و سرمایه گزاری کنید . امارات شرایط سختی را برای اخذ تابعیت دائم و پاسپورت برای افراد در نظر دارد. متقاضیانی که مایل به سرمایه گذاری در این دبی  هستند لازم است بدانند که با توجه روش های مختلف سرمایه گذاری در امارات مدت زمان اخذ اقامت متفاوت است، اما به طور کلی می‌توان گفت که به افرادی که در امارات سرمایه‌گذاری می کنند اقامت موقت دو الی سه ساله تعلق می‌گیرد که این اقامت با رعایت شرایط قابل تمدید است.

اما امکان اخذ اقامت بلند مدت و پاسپورت در مدت زمان کم امکان پذیر نمی باشد. بلکه افراد می‌توانند در صورتی که ۳۰ سال در امارات به زندگی و کسب و کار پرداخته اند، اقامت بلند مدت و پاسپورت امارات را اخذ نمایند که در این صورت می توانند با پاسپورت امارات به ۱۹۶ کشور بدون پاسپورت سفر نمایند. همچنین رشد اقتصادی سیر صعودی دارد می تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و امارات در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد.

مدارک پاسپورت سرمایه گزاری

1-ارائه اصل و فتوکپی از پاسپورت2- تفاهم نامه انجمن3- مجوز تجارت4- قرار داد مشارکت بین حامی و شریک محلی5- ارائه صورت حساب بانکی از 90 روز گذشته6- مدارک پزشکی تایید شده که سلامت روحی و جسمی متقاضی را تایید کندسرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک

یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در امارات از طریق خرید ملک است . خرید ملک در شهر دبی برای متقاضیان بین‌المللی هم امکان پذیر است، اما هزینه این سرمایه‌گذاری کمی بالا است و ممکن است مانند هر نوع سرمایه گذاری دیگر مشکلات و خطرات خود را داشته باشد. متقاضیان می توانند ملک مسکونی را در دبی خریداری نمایند تا بتوانند به اقامت امارات دست یابند. از خطرات موجود در این راه می‌توان به خریداری ملک به قیمت غیر واقعی و بالاتر از حد آن اشاره نمود که افراد در صورت این که آگاهی کامل در خصوص ملک و قیمت آن در این شهر نداشته باشند .شما میتوانید با داماک گروپ DAMAC GROUP  اطلاعات کافی از خرید ملک داشته باشید و با اطمینان اقامت بگیرید و سرمایه گزاری کنید.

سرمایه گذاری در امارات از طریق ثبت شرکت

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در امارات از طریق ثبت شرکت است. شرکت های مختلفی در این شهروجود دارد که از جمله آن می ‌توان به شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی عام، شرکت سهامی خاص، شرکت مشارکتی و ...اشاره نمود. لذا قبل از سفر حتما اطلاعات لازم را با DAMAC GROUP  از سرمایه گذاری ازطریق ثبت شرکت را داشته باشید و با اطمینان اقامت بگیرید و سرمایه گزاری کنید . این شرکت می‌تواند در امارات و یا در منطقه آزاد تاسیس شود. که اگر فردی قصد تاسیس شرکت در منطقه آزاد دبی را داشت مجوز آن به طور مستقیم از اداره مهاجرت دبی صادر می‌شود و نیازی به مداخله اداره کار امارات نمی باشد برای ثبت شرکت در ابتدا نیازمند مجوز می باشید .

 سرمایه گزاری در امارات مزیت های بسیار خوبی دارد ازجمله:

 1-هزینه های گمرکی مناسب نسبت به سایر مناطق.2- امکان کار و تجارت با دیگر کسب و کارهای موجود در امارات.3- داشتن ثبات سیاسی.4- موقعیت جغرافیایی مناسب.5- امکان تمدید آسان اقامت موقت.6- پاسپورت قوی امارات در صورت اخذ می تواند راه ورود به کشورهای زیادی را برای متقاضی باز نماید.7- ورود به کشوری ثروتمند.8- آزادی انتخاب در محل سکونت.9- شرایط و ضوابط آسان.10- عدم نیاز به پرداخت گمرک در مناطق آزاد.11- امکان اخذ پاسپورت برای اعضای خانواده.

سرمایه گزاری در امارات معایبی هم دارد

سرمایه گذاری در امارات در کنار مزیت هایی که دارد معایبی نیز دارد. از بزرگترین معایب شهر دبی این است که بر خلاف برخی از کشورها به سرمایه گذاران پاسپورت و اقامت دائم را نمی دهد در صورت کار و زندگی بیش از 5 سال در آن شهر دبی اقامت بلند مدت و پاسپورت به آن ها می دهند .

* جهت خرید املاک تجاری  اقامت شهر لاکچری دبی (امارات)  با مشاورین داماک damacهمراه باشید.*

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به ملک دبی     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...