خرید ویلا سبک فوق العاده مدرن در دبی- امارات

سبک هایی که مخاطبان داماک گروپ پر طرفدار خرید ویلا در دبی  هستند

سبک های خاص و متفاوت که در خرید ویلا مورد توجه هستند:

1—خرید ویلا سبک فوق العاده مدرن در دبی

همانطور که از اسم این ویلا پیداست ، اگر به دنبال ویلایی تجملاتی هستید می توانید از این نوع سبک استفاده نمایید. ساخت این نوع از ویلا فوق العاده مدرن بوده و از وسایلی پرزرق و برق در آن استفاده شده است. درهای این ویلا کاملا شیشه بوده و در طراحی داخلی آن از استخر و جکوزی استفاده شده است. طراحی داخلی و خارجی ویلای مدرن از مصالح بسیار باکیفیت و زیبا ساخته شده است؛ برای مثال در طراحی داخلی این نوع ویلا از پارکت هایی فوق العاده مدرن ، زیبا و ضد آب استفاده شده است.

ویلاهای در سبک فوق العاده مدرن به صورت دوبلکس طراحی شده اند، به این معنا که برای هر قمست از ویلا طبقه و یا قسمتی جدا ساخته شده است برای مثال قسمت های عمومی ویلا مانند پذیرایی و یا مواردی از این قبیل در دسترس عموم و قسمت های خصوصی به مانند اتاق خواب پدر و مادر و فرزندان و یا سرویس های بهداشتی در طبقاتی مجزا قرار دارند.

2—خرید ویلاهای سبک مدیترانه ایی

ویلای های سبک مدیترانه ای از انواع ویلای های کلاسیک و رؤیایی هستند. طراحی این نوع از ویلا های معمولا به گونه ایی انجام می شود که نمایی به دریا داشته و اغلب با ظاهری سفید ساخته می شوند. در داخل این نوع از ویلا ها معمولا از انواع گل استفاده شده است و اکثر در داخل حیاط استخر دارند. ویلای مدیترانه ای گاها سبکی ییلاقی داشته و افرادی که به دنبال ویلایی معمولی و اما ساختاری بین المللی هستند از ویلای مدیترانه ایی استفاده می کنند.

3—خرید ویلاهای به سبک سنتی

ایرانی ها علاقه زیادی به ملک های سنتی داشته و ویلای سنتی نیز از موارد مورد علاقه مردم ایران می باشد. از ویژگی این نوع از ویلا ها می توان استفاده از طرح شومینه را نام برد که در داخل ویلا مورد استفاده است و یا اگر این شومینه استفاده کاربردی ندارد، با توجه به نوع سبک به ظاهر می توان از آن در طراحی ویلا استفاده نمود. طراحی خارجی ویلای سنتی با استفاده از گچبری و سنگ های مرمر ساخته می شود و نمای سنتی زیبایی را ایجاد می کند.

از دیگر ویژگی های عمده این نوع ویلا نمای رو به جنگل و طبیعت آن است که بسیار دلنشین و آرامش بخش می باشد.

4—خرید ویلاهای سبک ییلاقی

ویلای های ییلاقی در طراحی با انواع ویلا مغایرت دارد. افرادی که علاقه چندانی به بالا رفتن از پله ندارند می توانند از این نوع سبک ویلا استفاده نمایند. البته می توان ویلاهای ییلاقی را با ویلای سنتی و مدیترانه ای ترکیب کرد و ویلایی بروز تر ایجاد نمود. شیب سقف ویلاهای ییلاقی کم بوده و به راحتی می توان با استفاده از نردبان به تراس های بالایی ویلا رفت و نمایی زیبا از جنگل و درختان سبز را مشاهده نمود. این ویلاها معمولا در میانه باغ ساخته می شوند و در مناطق آرام و دور از جمعیت هستند.

5— خرید ویلا های سبک شهری

این نوع از ویلاها به دلیل اینکه نزدیکی زیادی به منازل اطراف خود داشته و حیاط هریک متصل به ویلای اطراف است به نام ویلای شهرکی نام گذاری شده اند. در ساخت این نوع از ویلاها معمولا تراس بکار برده نمی شود و بر خلاف نام انگلیسی آن ها ( در انگلیس به این نوع از ویلاها ، ویلای تراس گفته می شود) از یک بالکن کوچک برای استفاده های محدود ، استفاده می شود. ویلاهای شهری قیمت های به نسبت ارزان تری داشته و از نمای سنگ و آپارتمانی برای آن ها استفاده می شود.

6—خرید ویلاهای سبک ترکیه ایی

این نوع از ویلا ها در ایران به تازگی رواج یافته است و چند سالی هست که ساخته می شوند. نمای خارجی این نوع از ویلا معمولا با استفاده از کاشی های قرمز ساخته شده و برای رنگ سقف شیب دار آن از رنگ قرمز استفاده می شود. استخر در ویلاهای ترکیه ای معمولا استفاده می شود و همچنین در طراحی داخلی چهار اتاق ساخته می شود. ویلاهای ترکیه ای علاقه مندان خاص خود را می طلبند.

خرید ویلا از طریق داماک گروپ

با ایمیل می توانید اقدام به خرید ویلا در امارات نموده تا ملک مورد نیاز خود را بدست بیاورید. داماک در زمینه خرید و فروش ویلا در امارات، آماده ارائه خدمات به شما کاربران گرامی است.

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...