ویلا فول فرنیش در دبی - امارات

ویلا فول فرنیش در دبی با داماک

فول فرنیش و ورودی ویلا

همانطور که در طراحی خارجی ویلا بیان شد ورودی ویلا در واقع شروع داستان ساختمان ویلا می باشد، پس باید در هنگام ساخت و طراحی داخلی به ورودی ویلا اهمیت زیادی داده شود. این مورد می تواند ارزش و سرمایه

ویلا را چند برابر کند و حتی در زیبایی سبک آن نیز تاثیر بسزایی دارد.

سعی داشته باشید که در ساخت و طراحی داخلی ورودی ویلا از موارد فوق استفاده کنید. مهم ترین کاری که باید در طراحی فول فرنیش این قسمت از ویلا انجام داد تعیین نوع رنگ با توجه به سبک و سلیقه می باشد.

اما بهترین انتخاب برای رنگ در این قسمت استفاده از رنگ های گرم می باشد. این در مواردی است که ورودی ویلا از حیاط نباشد، در این صورت بهترین گزینه استفاده از رنگ های گرم است. اما اگر ورودی ویلا به حیاط بود سعی داشته باشید از رنگ های سرد استفاده کنید. این مورد خود سبب هماهنگی میان محیط و ورودی ویلا می شود.

فول فرنیش در قسمت پذیرایی

مزیت های طراحی داخلی ویلا به سبک مدرن

یکی دیگر از فاکتور های مهم در طراحی داخلی، استفاده از طراحی مناسب در قسمت پذیرایی است. یکی از قسمت های مهم و همیشه در نظر ویلا، حال و پذیرایی می باشد که این مورد موجب شده تا این قسمت در طراحی فول فرنیش اهمیت زیادی داشته باشد. مهم ترین نکته در این قسمت استفاده بهینه از هر فضایی می باشد، با رعایت این نکته شما به راحتی می توانید طرح های خود را پایه ریزی کنید.

تعیین رنگ در فول فرنیش ویلا

یکی از فاکتور های مهم در طراحی فول فرنیش ویلا انتخاب و تعیین رنگ می باشد که باید به آن توجه نمود. رنگ دکوراسیون موردی است که مستقیما بر روی روح و روان تاثیرات زیادی خواهد داشت.

رنگ ها به طور کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند: رنگ های گرم و سرد. رنگ های گرم به گونه ایی هستند که باعث افزایش آدرنالین در خون خواهند شد، همین امر باعث بالا رفتن فشار خون می شود. همچنین استفاده از رنگ های گرم باعث افزایش درجه حرارت و ایجاد حس گرما می شود. رنگ های گرم عبارت اند از: قرمز، زرد، نارنجی و .. .

 

استفاده از رنگ های سرد در طراحی فول فرنیش ویلا سبب کاهش ضربان قلب می شود. همچنین این دسته از رنگ ها ماهیچه های بدن را ریلکس کرده و موجب کاهش دمای بدن انسان و انتقال سرما به بدن فرد می شود.

داماک گروپ سایتی مطمئن در زمینه خرید و فروش ویلا می باشد.این سامانه آنلاین در زمینه خرید و فروش زمین و ساخت و ساز ویلا نیز فعالیت گسترده ایی در استان البرز داشته است و آماده ارائه خدمات به شما کاربران گرامی در شهر دبی  می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در این زمینه تماس بگیرید.

داماک گروپ شما را در جهت ویلاهای فول فرنیش در دبی هدایت می کند با اعتماد به تیم مجرب داماک گروپ آسایش رابه خانه هایتان ارمغان ببرید . داماک قصد دارد دید شما درجهت زندگی لاکچری داماک عمیق تر می کند .

  • ویلا های اکویا داماک گروپ 5 ماه و 17 روز
  • رزرو با 50 میلیون درهم
  • واریز ریالی در ایران

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید . لطفا" پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد . میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید . چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید .

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...