دانستنی های قبل از اقامت دبی - امارات

مواردی که قبل از اقامت به دبی باید بدانید

 در بخش قبلی از این مطلب شما با پنج مورد از دانستی های شهر دبی آشنا شدید. اکنون با ما همراه باشید تا با پنج تای دیگر از مهم ترین این نکات آشنا شوید.

  1. مناطق اجاره ای

مالکیت کامل در کلیه مناطق دبی مجاز نیست. مناطقی دیگر وجود دارد که در مدت زمان های مختلف بین 10 تا 99 سال، ملک ها فقط در اجاره داده می شوند. بسیاری از مناطق اجاره ای در دبی مانند Deera، باغ Discovery، جمیرا و بسیاری دیگر وجود دارد. بنابراین، به عنوان یک خریدار، ابتدا باید منطقه املاک آینده خود را بررسی کنید که این منطقه دارای یک منطقه آزاد یا اجاره نامه است.

  1. دلیل سرمایه گذاری

شما واقعاً باید قبل از شروع جستجوی املاک خود در دبی، ذهن خود را تنظیم کنید تا هدف یا دلیل خرید را تعریف کنید. اگر به دنبال سرمایه گذاری هستید، پس باید با نماینده خود مشورت کنید زیرا مناطق خاصی وجود دارد که برای سرمایه گذاری در املاک مناسب است. آن ها با ارزش اجاره بالا، نرخ رشد بالای سرمایه در سال مشخص می شوند و با بسیاری از امکانات و مراکز تجاری احاطه شده اند. از طرف دیگر اگر به دنبال خانه ای برای زندگی و سکونت در دبی هستید. سپس باید مناطق مناسب را برای شما و نیازهای خانواده خود جست و جو کنید. ابتدا باید مکان های بهترین مدارس، بیمارستان ها، مراکز تفریحی و موارد دیگر را بررسی کنید.

  1. آینده دبی

دبی چشم انداز های بسیار بالایی برای ساکنان و سرمایه گذاران خود دارد، با سرعت بسیار بالایی در حال رشد است تا دو برابر، حتی سه برابر شود، اندازه قدیمی شهری است. در حال حاضر این شهر شاهد بسیاری از پروژه های بزرگ زیرساخت و املاک و مستغلات مانند شهر دبی جنوبی، فرودگاه بین المللی آل مکتوم و بسیاری موارد دیگر است. با برگزاری رویداد های مشهور جهانی که در نمایشگاه مانند نمایشگاه 2020 برگزار می شود، باید شاهد تحولات عظیمی در عرصه های مهمان نوازی، تجاری و تفریحی املاک و مستغلات  باشیم.

  1. امور مالی املاک و مستغلات در دبی

نکته مهم دیگری که قبل از خرید ملک در دبی باید بدانید سیستم مالی املاک و مستغلات در امارات است. خدمات تأمین مالی برای خریداران ملک در دسترس است، اما این امر فقط در بانک ها و شرکت های مجاز توسط بانک مرکزی امارات متحده عربی محدود شده است. بیشتر وام های مسکن در دبی با نرخی بین 3 تا 4 درصد ارائه می شود. برای گرفتن وام مسکن، طلبکار باید صلاحیت سرمایه گذار را بررسی کند تا توانایی مالی وی در بازپرداخت بدهی را بررسی کند. این از طریق عوامل مختلفی مانند: حداقل حقوق، حداقل طول خدمت، شرکتی که خریدار برای آن کار می کند و بسیاری دیگر.

  1. تحقیق در مورد منطقه و توسعه دهنده

سرمایه گذاران نیز باید درمورد موقعیت ملک بسیار مراقب باشند. مواردی وجود دارد که باید آن ها را بررسی کنید مثل میزان جرم و امنیت. به طور کلی، دبی یک پناهگاه امن در خاورمیانه است، از یک پلیس سریع و امنیتی برخوردار است که از تکنیک های بسیار پیشرفته ای برای اطمینان از نظم استفاده می کند. همچنین سابقه سازنده را بررسی کنید. امروزه بسیاری از سرمایه گذاران تمایل دارند که با مارک های برتر املاک و مستغلات در دبی مانندDamac  و غیره سر و کار داشته باشند زیرا بیشترین اعتبار و حرفه ای را در انجام کار ارائه می دهند.

مشاورین حرفه ای گروه داماک  DAMACفارسی

اکنون شما همراهان گرامی تمامی نکاتی را که قبل از اقامت و خرید ملک در دبی باید می دانستید را کاملا فرا گرفته اید. اگر بدون دانستن این نکات اقدام به خرید ملک می کردید ممکن بود دچار مشکلاتی شوید که بسیاری از افراد به شما گوشزد نکنند پس همواره مراقب باشید.

اگر می خواهید صاحب ملکی در دبی شوید، مشاورین املاک داماک DAMAC فارسی در کنار شما عزیزان هستند تا شما را در این زمینه همراهی کرده و اطلاعات لازم و کافی را در اختیار تان قرار دهند.

با اعتماد به مشاورین املاک داماک DAMAC بهترین ها را برای خودتان به ارمغان بیاورید.

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...